ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعه تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که در ادامه به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد شده و وارد گردش خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که پس از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS آموزش های ویژه ای دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و چون روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، هیچ آموزش کافی نمی تواند برای کاربران مشکل ساز باشد.

عدم ارزیابی حداکثر شوک الکتریکی صحیح می تواند باعث آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش EMS ، انقباضات شدید و پی در پی عضلات رخ می دهد که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباضات ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. با توجه به اثر گرمایش روش Slim Fit ، لازم نیست فرد تحت درمان را جابجا کنید زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه و عضلات است. در زمینه تناسب اندام ، مدلهای مختلفی از تجهیزات وجود دارد که همه تجهیزات تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی عضلات کار نمی کنند در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت و چربی پوست ، ماهیچه ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی عضله کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند ، بنابراین وزن خود را کاهش می دهد ، که در پایان دوره درمان باعث شل شدن پوست و همچنین شل شدن ماهیچه ها می شود.

در Slim Fit علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، این دستگاه بر پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان دیده نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت ماهیچه ها است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها در طول فعالیتی که باعث رشد ماهیچه می شود ، اسید لاکتیک طبیعی ترشح می کنند و در عین حال ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. این باعث می شود بعد از مدتی تمرین در باشگاه احساس خستگی کنید.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباضات عضلانی منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها وجود دارد و افزایش آن منجر به تخریب عضلات می شود ، بنابراین در روش استفاده از دستگاه های EMS آسیب ماهیچه ها را مشاهده می کنیم.

اما در روش کار با اسلیم فیت ، هیچ یک از این مشکلات بوجود نمی آید زیرا در این روش اثر گردش خون را افزایش می دهد که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش Slim Fit امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه وجود دارد ، به طوری که پس از پایان درمان Slim Fit نه تنها فردی را که در حال کاهش وزن است ، بلکه همچنین تناسب اندام با لیفت پوست بدون افتادگی ماهیچه. می بینیم. علاوه بر این ، تناسب اندام یک روش م forثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید