8 سالاد پاییزی که در تمام طول فصل میل خواهید داشت


سالادهای سنتی را با الهام از این رژیم غذایی مدیترانه ای خوشمزه ، سالاد پاییزی که تمام پاییز و زمستان می خواهید تغییر دهید. با تعداد زیادی از محصولات فصلی و پانسمان کامل عطر.

سالاد پاییزی را با مواد فصلی درست کنیدزمان زیادی طول کشید تا بفهمم که نمی توانید از محصولات مشابه در زمستان مانند تابستان استفاده کنید. در واقع ، اجازه دهید کمی خودم را اصلاح کنم. کارگردان می توان از محصولات مشابه اما شما استفاده کنید نبایدبه آیا تا به حال در ماه ژانویه گوجه فرنگی خورده اید؟ آنها حتی به طعم گوجه فرنگی رسیده اوت نزدیک نمی شوند.

ترکیبات فصلی برای تهیه سالاد بهترین هستند. آنها اغلب خوشمزه تر ، تازه تر و با قیمت مناسب تر هستند. به علاوه این یک راه عالی برای امتحان غذاهای جدید است.


اینو ببین راهنمای تولید فصلی اکتبر تا دریابید در این ماه میوه ها و سبزیجات خوشمزه چه فصلی هستند.

برخی از غذاهای مورد علاقه ما برای سالاد شامل کلم بروکسل ، کدو و کدو است.

نکاتی برای ساخت سالاد پاییزی


پاییز در مورد غذا پیچیده است – روزها سردتر و شلوغ تر به نظر می رسند. ما دوست داریم سالادی درست کنیم که دلچسب باشد ، بافت های متفاوتی داشته باشد و شما را به یاد تابستان نیندازد. ببخشید خیار ، شما بیرون هستید.

برخی نکات دیگر که ما هنگام ساخت سالاد پاییزی دوست داریم –

  • یک پانسمان جدید مثل این را امتحان کنید سس سالاد انار برای افزودن طعم های جدید
  • سالاد سنتی خود را تغییر دهید و سبزیجات دلپذیر مانند اسفناج ، کلم پیچ ، پنیر سوئیسی یا سبزی خردل را امتحان کنید
  • افزودن سبزیجات اضافه شده طعم کاملاً جدیدی به سالاد می بخشد. این سبزیجات بو داده یونانی مورد علاقه فعلی هستند
  • به آجیل و دانه هایی مانند پسته ، آجیل ، تخمه آفتابگردان یا پپیتاس بافت اضافه کنید
  • میوه های پاییزی مانند انگور ، انار ، زغال اخته یا خرمالو طعم ، رنگ و شیرینی را اضافه می کنند.
  • برای گرمی و طعم ، گیاهان و ادویه جات را آزمایش کنید. ما عاشق روغن زیتون سیر رزماری ، سس کاری و سماق هستیم

8 سالاد پاییزی که دوست داریم

ما 8 سالاد طعم دار مورد علاقه خود را گرد آوردیم. این دستور العمل های آزمایش شده و واقعی است که ما شخصاً بارها و بارها می سازیم.

سالاد سیب زمستانی جوانه بروکسل

دستور تهیه سالاد جوانه بروکسل سیب زمستانی

این سالاد همه چیز را شامل می شود – سیب های ترد ، بادام خرد شده ، جوانه بروکسل به جای کاهو و سس انار شگفت انگیز. مکانی مناسب برای هر شام پاییزی یا یک ناهار سبک.

سالاد اسفناج بادام سیب با سس سماق

فالن زالوتن

این سالاد ساده به نظر می رسد – سیب ، بادام و اسفناج. نکته اصلی پانسمان سماق است. در وینایگرت ساده طعم بسیار زیادی دارد.

سالاد گردو پر جنب و جوش Hambier

سالاد آجیل همبییر

این سالاد فوق العاده یکی از بهترین ترکیب های پاییز ، انواع توت ها و آجیل را ارائه می دهد. ما سال گذشته این مراسم را برای روز شکرگزاری انجام دادیم و این یک موفقیت بود. تهیه آن آسان است و هر لقمه با طعم و مزه می شکند.

سالاد سیب زمینی شیرین پخته شده

سالاد سیب زمینی شیرین بوداده

سبزیجات کبابی افزودنی مناسبی برای سالاد پاییزی هستند. آنها بسیار گرم هستند و به شما اجازه می دهند از سبزیجات دلچسب استفاده کنید – مانند سیب زمینی شیرین و کدو تنبل. این سالاد از کاری و زردچوبه برای طعم دادن به سبزیجات و برنج وحشی برای قلب استفاده می کند.

سالاد ماکارونی ماهی تن مدیترانه ای

طرز تهیه سالاد ماکارونی ماهی تن ماهی مدیترانه ای توسط متخصص تغذیه خانگی

اگرچه این یک “سالاد” سنتی نیست ، این کلمه را در نام خود دارد ، بنابراین بیایید با آن کار کنیم. این سالاد دلپذیر ماکارونی حاوی کنسرو ماهی تن ، ماهی تن ، گوجه فرنگی خشک شده و زیتون است. این یک ناهار فوق العاده است یا به عنوان سوپ و سالاد ترکیبی عالی عمل می کند.

رزماری مرغ زالوت

رزماری مرغ زالوت

سالاد مرغ همیشه من را به یاد قضیه می اندازد. به دلیل گردو و سیب های ترد ، دلچسب است و با بافت ترد پر شده است. این نسخه سبک تر به جای سس مایون حاوی ماست یونانی خامه ای است. من دوست دارم برای ناهارهای سریع پاییزی ، مقداری از آن را تهیه کنم.

سالاد سرد خرد شده

سالاد کلم پیچ خرد شده

این سالاد فوق العاده به لطف دانه های انار رنگ آمیزی شده برای مهمانی های تعطیل بسیار عالی عمل می کند. نکته اصلی این است که کلم پیچ را ریز خرد کنید تا هنگام خوردن آن زیاد فیبری نباشد.

سالاد کیسه ای مدیترانه ای

فالن زالوتن

این احتمالاً یکی از دستورهای پرکاربرد من است ، حداقل در خانه من. یک سالاد پخته ساده (سریع ، راحت) بردارید و برای ایجاد یک غذای متعادل و سیر کننده ، برخی از مواد خاص را اضافه کنید. ایده آل زمانی که زمان کوتاه است!

ایده های پانسمان خانگی

دیدگاهتان را بنویسید