# 345: چگونه کپک و مایکوتوکسین ها باعث ایجاد علائم بیماری مزمن ، عدم تعادل هورمونی و التهاب مزمن با دکتر لورن تسیر می شوند


در اینجا یادداشت های قسمت 345 زنان خوش تغذیه آمده است. مطمئن شوید که هر سه شنبه برای یک قسمت جدید باز می گردید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن رتبه برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و دکتر لورن بحث می کنند که آیا قالب و مایکوتوکسین ها باعث علائم بیماری مزمن ، عدم تعادل هورمونی و التهاب مزمن می شوند؟

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما در هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[05:58] آیا قارچ و مایکوتوکسین باعث علائم بیماری مزمن ، عدم تعادل هورمونی و التهاب مزمن می شوند؟

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان با تغذیه خوب

LMNT

بلوبلوکس

آزمایش قالب: IEP پیدا کنید

کتاب الکترونیکی رایگان پیشگیری از قالب 101

درباره دکتر لورن تسیر بیشتر بدانید

دکتر لورن تسیر را در اینستاگرام دنبال کنید

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT باعث می شود مکمل جایگزینی الکترولیت را بگیرید و بروید. شما فقط یک بسته شارژ LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و لغزش دهید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، مواد پرکننده ، مواد مصنوعی است و با رنگ سرخ دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته اند.

برای گرفتن یکی بسته پروب رایگان توسط LMNT ، ادامه دهید drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید پرداخت هزینه تحویل است. ارزش آن را دارد و شما آن را به طور گسترده آزمایش خواهید کرد! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته را در دست بگیرید!

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور شده ام و نور کامپیوتر و نور آبی را تا خورشید فیلتر می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و کابل بدون دلیل و احساس خستگی بودم ، به خصوص در شب. در حال حاضر از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox بدون توجه به زمانی که به صفحه نمایش نگاه می کنم ، و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را دیدند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی با نظر همکار باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام آن نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، در از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید