11 مورد از شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه ما


فصل های متغیر ، عصرهای تاریک تر ، برنامه پرواز شلوغ … فقط چیزی در مورد پاییز وجود دارد که همیشه احساس می کند در حال دویدن هستیم. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز ما برخی از شام های خانوادگی مورد علاقه خود را در صورت نیاز به الهام بخشی به اشتراک می گذاریم.

غذای خانوادهما دوست داریم بیشتر شبها در طول هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. با وجود اینکه می دانیم این گزینه برای همه (شغل ، شیفت شب ، زندگی تنها ، و غیره) نیست ، اما چیزی است که ما آن را بدیهی نمی دانیم و بنابراین از آن سپاسگزاریم.

آیا با غذای خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم در نوجوانی ملاقات کردیم و او به خانه من می آمد و باور نمی کرد که ما هر شب با هم غذا می خوریم. صحبت های زیادی شد ، درباره روز همه یاد گرفتم و همیشه خنده های زیادی وجود داشت. از زمانی که ما خانواده خود را تشکیل دادیم ، مطمئناً یکی از زمان های مورد علاقه ما برای ملاقات با بچه ها بوده است.


این دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد TH Chan “وقتی خانواده ها برای شام دور هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات می خورند و فست فود و اقلام غذای کمتری مصرف می کنند”.

این هرم راهنمای غذایی رژیم غذایی مدیترانه ای همچنین غذا خوردن در محیط بیرون را تشویق می کند. بنابراین وقتی خانواده شما در دسترس نیستند ، دوستان و همسایگان به خوبی کار می کنند.

شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه


دستور العمل های زیر برخی از غذاهای مورد علاقه ما هستند که به عنوان یک خانواده در مواقع مناسب از آنها لذت ببریم. بسیاری از آنها سریع پخته می شوند و آماده می شوند ترکیبات فصلیبه

پخت مرغ ایتالیایی

غذای پاییزی خانواده

مادرم وقتی بچه بودیم این کار را کرد و از دوران چرخش گذشته است. همه چیز در یک تابه پخته می شود و غذاهای مقرون به صرفه مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی ارائه می دهد. به آرامی با مخلوطی از ادویه جات ترشی جات خشک می شود ، اما سریع اما خوشمزه است.

کوفته پخته شده بادمجان و بوقلمون

کوفته پخته بادمجان و بوقلمون

اسپاگتی و کوفته یک شب در خانه ما هستند. آنها ساده هستند و همه آنها را دوست دارند. این کوفته های پخته دارای مقداری بادمجان برشته هستند و به جای گوشت گاو از بوقلمون آسیاب شده تهیه می شوند. با آماده کردن آنها از قبل و فریز کردن آنها برای زمان بعدی ، حتی بیشتر وقت خود را ذخیره کنید.

سینه مرغ کلم بروکلی

رول کلم بروکلی مرغ پخته شده

چگونه یک کودک نمی تواند رول هلال را در پنیر آب شده بیاموزد؟ ما به لطف مرغ مقداری پروتئین بدون چربی اضافه می کنیم و مقداری کلم بروکلی فیبر و ویتامین اضافه می کنیم. اینها سرگرم کننده هستند و به سرعت پخته می شوند و آنها را برای شب های روز هفته عالی می کند.

دستور آشپزی آهسته فجیتا

فجیتاهای فر آهسته

اجاق گاز آهسته مورد علاقه من در پاییز است. نه تنها در وقت شما صرفه جویی می شود ، بلکه کل خانه در حین پخت بوی شگفت انگیزی دارد. این فجیتاهای اجاق گاز آهسته یک شام ساده است که می توانید آن را به دلخواه خانواده خود تنظیم کنید.

تکه های ماهی پخته شده

تکه های ماهی پخته سالم

ترد و لطیف ، این تکه های ماهی پخته شده یک شام عالی خانوادگی است ، اما همچنین یک وعده خوشمزه برای دریافت دو وعده ماهی توصیه شده در هفته است.

سس غلیظ سس کچاپ ضروری است!

ایده های بیشتر برای صرف غذا در خانواده

ما سعی می کنیم آن را برای شام با امتحان دستور العمل های جدید یا افزودن تنوع مخلوط کنیم. با این حال ، مواردی وجود دارد که ما به آنها تمایل داریم. با وجود اینکه “دستور” نداریم ، اینها برخی از غذاهای عالی خانوادگی هستند –

  • Tacos – سریع ، همیشه مورد علاقه و آسان برای سفارشی سازی
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما تابه های زیادی نداریم اما هدف این است که چیزهای بیشتری را پیدا کنیم که ما به عنوان یک خانواده از این پاییز لذت می بریم. برخی از دستور العمل هایی که دوست دارم امتحان کنم عبارتند از –

دیدگاهتان را بنویسید