نوزاد شماره 2- نصف آنجا! – سلامتی در رژیم جامع


اولین آپدیت بارداری برای وبلاگ! می دانم که اخیراً اینجا فوق العاده ساکت شده ام. من هنوز در مجله خود می نوشتم / برخی از به روز رسانی ها را تایپ می کردم زیرا واقعاً به ترس من از نوشتن کمک می کند ، اما در این پلت فرم تقریباً غایب بودم.

راستش را بخواهید ، من اخیراً در محتوای وبلاگ گیر کرده ام- ما در خانه غذاهای زیادی می پزیم (همه ما نیستیم!) اما بارها هنگام غذا خوردن من دیگر الهام نمی گیرم / دیر شده است و عکس های وعده غذایی من. سپس همه چیز در جهان با COVID اتفاق افتاد ، که (ضروری) برای بسیاری از ما با جنبش Black Lives Matter ، سیاست و غیره بیدار شد. اضافه کردن. من بسیار یاد می گیرم ، می خوانم و گوش می دهم اما واقعاً احساس نمی کنم که من کسی هستم که باید همه اینها را به اشتراک بگذارد ، زیرا من هنوز در حال یادگیری هستم.

به هر حال ، بازگشت به کودک! من نمی توانم باور کنم که ما در نیمه راه هستیم (من 23 هفته هستم) و در حالی که هر هفته در ابتدای کار بودم ، اکنون که نوزاد را بیشتر جابجا می کنم و قرارهای بسیار دلگرم کننده ای دارم ، هفته ها بسیار سریعتر می گذرد.

در 18 هفته- یکی از موارد مورد علاقه من وقتی بچه به اندازه آووکادو است!

که با دفعه قبل متفاوت است

این بارداری از جهاتی واقعا متفاوت از دفعه قبل است. علائم من در ابتدا کمی متفاوت بود (برخی قوی تر ، برخی کمتر) ، بنابراین من واقعاً به سراغ ما آمد تا یک پسر داشته باشیم- اما دوباره- این یک دختر است! من در خواب دیدم که دختری در حدود 8 هفته بود ، بنابراین باید یاد بگیرم که به شهودم در مقابل سرم اعتماد کنم!

لزوماً در سه ماهه اول حالت تهوع نداشتم. بیشتر این که هیچ چیز برای خوردن جذاب به نظر نمی رسد. در نهایت فقط کربوهیدرات زیادی مصرف کردم ، بنابراین عادت پخت خمیر مایه ام مفید بود. من نمی خواستم کاری با سبزیجات یا سالاد داشته باشم ، بنابراین سبزیجات و اسموتی ها مانند برنج گل کلم و اسفناج را مخفی کردم تا آنها را از بین ببرم. من نیز بسیار خسته بودم ، اما من نیز در اطراف یک کودک شکار می کنم ، بنابراین واقعاً تعجب آور نیست. گاهی اوقات دلم برای روزهایی که می توانم بعد از کار روی مبل بخوابم تنگ می شود!

خدا را شکر برای شیرینی های بدون گلوتن

حاملگی در دوران همه گیری عجیب است. باید بگویم که از بارداری دومم سپاسگزارم (حتی اگر من واقعاً معتقدم که بچه دار شدن یک نعمت است و همه مادران راک استار در حال باردار شدن با اولین فرزندشان بسیار عالی هستند!) اما من برای کسانی که نوزادان هستند بسیار ناراحت هستم. باید دوش را از دست بدهند ، نمی دانند زایمان چگونه به نظر می رسد ، باید نگران COVID برای خود یا نوزادشان باشند یا نگران دیدارهای خانوادگی باشند. من همچنین به همه این موارد فکر می کنم ، اما با تصمیماتم در مورد آنها احساس راحتی بیشتری می کنم زیرا این فرزند دوم من است و من بیشتر به غرایزم اعتماد دارم.

ویزیت پزشک بسیار اندک بود اما در ابتدا به ترس های من کمک نکرد. ما مجبور بودیم برای اولین قرار ملاقات خود برای مطالعه داپلر تقریباً 10 هفته منتظر بمانیم ، اما آنها نتوانستند ضربان قلب پیدا کنند. خیلی وحشتناک و استرس زا بود اما من بلافاصله توانستم سونوگرافی انجام دهم و نوزاد بسیار خوب بود. بعداً متوجه شدم این بار این جفت قدامی دارم (بنابراین جفت در جلو و بین نوزاد و معده من است) بنابراین احساس حرکت بیشتر طول کشید و حرکت او به همان اندازه ثابت نیست ، هر چند که من هر روز با خوشحالی این کار را انجام می دهم. به

سونوگرافی 20 هفته

من در سه ماهه اول بیشتر از آنچه انتظار داشتم مضطرب بودم. یادم می آید آخرین باری که به بارداری بعدی خود فکر کردم آنقدر استرس نخواهم داشت ، اما باز هم برایم بسیار سخت بود. اما وقتی به سه ماهه دوم رسیدم ، احساس خیلی بهتری داشتم و اکنون بیشتر در مورد سناریوهای تولد و غیره فکر می کنم. اما در مقابل عصبی بیشتر احساس هیجان کنید! حتی همانطور که در بالا گفتم ، من اکنون به شهود خود بسیار بیشتر اعتماد دارم و در تصمیماتی که برای دخترم / خانواده ام گرفته ام بسیار مطمئن تر هستم. من دیگر نیازی به تحقیق درباره چیزهای دیوانه وار و یا تأیید انتخاب خود ندارم.

فعلا همین! من بسیار شکرگزارم که دوباره باردار هستم و هر روز برای یک نوزاد زیبا و سالم در ماه نوامبر دعا می کنم. من از همه کسانی که تبریک می گویند قدردانی می کنم و قصد دارند تا چند هفته دیگر به روز رسانی دیگری انجام دهند!

دیدگاهتان را بنویسید