نحوه تمیز خوردن با مدت زمان محدود برای آمادگی با مهمان ویژه لوری ویس


زمان! من هرگز ایده های خود را از دست نمی دهم و بیش از حد خلاق هستم ، بنابراین بزرگترین مبارزه من وقت گذاشتن برای تهیه همه آن غذاهای خوشمزه است! ~ کاربران فیس بوک

بسیاری از مردم با زمان آماده کردن غذا دست و پنجه نرم می کنند. می دانم که این را در گذشته گفته بودم که وقت نداشتم اما این حقیقت نداشت که وقت نداشتم. من هر روز همان زمان را در اختیار دیگران قرار می دهم ، همزمان با سایر نقاط جهان. دفعاتی که گفتم وقت ندارم غذا بخورم واقعاً به این دلیل بود که تصمیم گرفتم کارهای دیگری را که در آن زمان باید انجام می دادم در اولویت قرار دهم. این نکته باعث می شود رای دهندگان ما از اعتبار کمتری برخوردار باشند. ما فقط باید اولویت ها را پیدا کنیم ، واقعی با خودمان و الزامات لازم برای دادن جان و ایجاد زندگی مورد نظر برای خود با منابعی که داریم.

چندی پیش من به کلاس خرید خانه رفتم و مربی اساساً به مردم گفت که آنها برای خرید غذا پول پس انداز می کنند تا بتوانند پول کافی برای پرداخت آنها دریافت کنند. وقتی ناهار رسید ، همه رفتند تا غذاهای فست فود محلی بخرند. می دانستم که ما تمام روز تمرین می کنیم بنابراین غذا و آب را بسته بندی کردم. من به این کار عادت کرده ام زیرا در اقلیت گیاهخواری آگاه به سلامتی هستم. قبل از رفتن وعده های غذایی خود را بسته بندی می کنم وگرنه خیلی سریع برنامه ریزی می کنم تا حداقل آب را به سرعت به حالت روانی برسانم. این فقط یک مثال بسیار جالب برای من بود زیرا همه ما در دنیاهای مختلف زندگی می کنیم. برای اینکه غذای تمیز بخورید و بیرون از دنیا باشید ، باید برنامه ریزی کنید. اگر برنامه ریزی خوبی ندارید ، تمرین کنید. تمرین کامل می کند.

چگونه با زمان محدود تمیز غذا می خورید؟ مهمان و نویسنده ویژه ما ، لوری ویس ، پاسخ ها را دارد.

در این قسمت خواهید آموخت:

️ چگونه روابط خود را برای تقویت اهداف سلامتی آغاز کنم
️ چگونه می توانید کودکان را وارد سبک زندگی سالم خود کنید؟
How️ نحوه ساخت جزیره انبه

کل قسمت را بشنوید:

منابع قسمت:

🥭 دستور العمل های Vibe High (خام گیاهخواری)
L️ لری است اینستاگرام & یوتیوب
من محصول ناقص را درب من تحویل می گیرم. اینجا 10 دلار است برای خرید و ایجاد جعبه ناقص خود با میوه ها و سبزیجات ارگانیک.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی شما
آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
Buch My Book ، شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
🍓 30 روز چالش خام وگان
🧘🏿 برای مشاوره رایگان برنامه ریزی کنید
📧 به من ایمیل بزن س aالی ارسال کنید و آن را در پادکست توانمندسازی سلامت مواد غذایی خام دریافت کنید

توصیه کتاب:

دستور العمل های با کیفیت بالا

// HOST سامانتا لاچز
مربی مجرب سلامت جامع

// میهمان لوری ویسی
کارآفرین ، تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و مدافع خود عشق

اطلاعات این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و برای مشاوره پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما تأیید نشده است. همه محصولات / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید