مرغ ریحان گوجه فرنگی خامه ای + منوی هفتگی – Prevention RD


دیروز شنبه شلوغی بود – تمرینی به دنبال ساحل و پیاده روی هاکی ، به دنبال آن چشیدن شراب و بچه ها با خانواده های مختلف در خانه یکی از دوستان خود تفریح ​​کردند. به عنوان یک ساحل ، هاکی ، شراب ، و یک فرد دوستدار مردم ، این یک روز ایده آل در کتاب من بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

مارک ، درونگرای من ، قبل از خواب خیلی تند و زننده بود. او در واقع نمی تواند به من بگوید چه مشکلی وجود دارد ، اما من می دانم که به این دلیل بود که او کاملاً پر شده بود.

امروز صبح بیدار شدم و می دانستم که باید بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که در مورد آنچه حاوی آن است پاسخی دریافت کرده باشم ، اما او بچه ها را به کلیسا آورد در حالی که من برای شستن لباس ها ، تحویل مواد غذایی و پذیرفتن این وبلاگ به کلیسا رفتم.

من نمی دانم به این دلیل است که من کارهای زیادی انجام دادم و می خواهم بعداً بازی کنم یا این واقعیت که من واقعاً زمان تنهایی را خواستم … اما واقعاً احساس خوبی است. من واقعاً به تنهایی نیاز دارم هر از گاهی. در هنگام نوشتن وبلاگ ، به قسمت پادکست جدید ما که مصاحبه ای با THE Elyse Resch است ، گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای غذا بسیار بزرگ است و ما آنقدر افتخار می کنیم که او خرد خود را با ما در میان می گذارد … و او در این باره زیاد صحبت می کند. میل به چیزی که به اندازه کافی از آن سیر نمی شوید.

هفته گذشته آشپزی نکردم. نه یکبار. روز پنجشنبه ، مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرد و اشاره کرد که غذای باقی مانده در یخچال را از دست داده است. و در اواسط هفته ، من به همین فکر می کردم. دلم برای خوردن یک غذای آماده تمام هفته تنگ شده بود ، اما زمانی که برنده شدم … آن قسمت عالی بود.

همانطور که الیزه در این هفته شرکت کرد ، احساس کردم آشپزی می کنم … اما فقط می خواهم آن را نگه دارم تا بتوانم به صرف شام ادامه دهم. و این دستور غذا … این یک راه عالی برای ساده ، در عین حال سالم و خوشمزه است. فراتر از تنوع ساده و دوست داشتنی بود. پیروزی های بزرگ با خدمه من! و اگر هنوز آمادگی خاموش کردن زودپز را ندارید ، حتماً بعداً آن را بررسی کنید!

عناصر

 • گوجه فرنگی 1 (14 اونس) را می توان با گیاهان ایتالیایی خرد کرد

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر تبخیر شده

 • 2 نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر ، ریز خرد شده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک شده

 • 4 (5 Oz) Bonlos Haut ouni Chicken Broscht

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی های خرد شده و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آرام قرار دهید.
 2. در یک کاسه ، شیر و نشاسته ذرت را با هم مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره تکان دهید و در اجاق گاز آرام قرار دهید. خوب هم بزنید تا کاملاً ترکیب شود.
 3. سینه مرغ را در اجاق گاز آهسته قرار دهید و مرغ را داخل سس قرار دهید.
 4. 4-6 ساعت روی حرارت کم بپزید و با ریحان تازه سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 4
حجم سرو: 1 سینه با سس

مقدار در هر وعده:
کالری: 258چربی کل: 6 ، 8 گرمکلسترول: 8 4 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرم آنکربوهیدرات ها: 17.3 گرم مهندسیکتانی: 2 ، 3 گرمقند: 8 ، 8 گرمپروتئین: 32.3 گرم انجین

ما به آرامی به سمت غذای راحت و زمان پخت آهسته پیش می رویم … آماده شوید!

منوی هفتگی: 12 – 16 سپتامبر

خوب باش،دیدگاهتان را بنویسید