مربیگری اجرایی سلامت: روش ماسالابدی (2021)


آیا می خواهید بدانید چگونه یک مربی بهداشت اجرایی پیدا کنید؟

به عنوان یک مدیر اجرایی مشغول ، نگه داشتن دیکنوها و گذراندن وقت در ورزشگاه چالش برانگیز است. اما حدس بزنید چی؟ برای کاهش وزن نیازی نیست که خود را گرسنه کنید یا تمرین کنید. و مربی سلامت مناسب می تواند به شما کمک کند.

امروز خواهید آموخت که در یک مربی سلامت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه آن را پیدا کنید.

می خواهید بیشتر بیاموزید؟ ادامه مطلب را بخوانید!

چگونه می توان وزن خود را کاهش داد (حتی اگر بسیار شلوغ هستید)

شما به عنوان یک رهبر و مدیر اجرایی ، برنامه ای بسیار شلوغ ، مسئولیت پذیری زیاد ، استرس زیاد و تصمیمات زیادی برای هر روز دارید.

شما می خواهید در هر ساعت از روز احساس اعتماد به نفس کنید. چه در حال ارائه سخنرانی باشید و چه با لباس بیکینی در ساحل ، می خواهید ظاهری زیبا داشته باشید و از خود لذت ببرید.

اما این فقط در مورد احساس خوب در مورد خود و هر چیزی که به آن اعتماد دارید نیست ، بلکه مربوط به بهترین عملکرد است. شما می خواهید انرژی لازم را داشته باشید تا در محل کار یک مجری برتر باشید در با خانواده خود وقت بگذرانید

من می دانم که شما چه احساسی دارید. می بینید ، من قبلاً یک مدیر شلوغ بودم و نمی توانستم وزن اضافی خود را از بین ببرم. در اینجا چگونه باریک شدم:

وقتی در 9 ماه بعنوان یک مدیر شلوغ 40 کیلو وزن کم کردم

چند سال پیش ، من به عنوان مشاور مدیریت در نیویورک کار می کردم. من فوق العاده شلوغ بودم و به همان اندازه که می خواستم وقت خود را با خانواده ام بگذرانم ، بعد از کار آنقدر خسته بودم که فقط انرژی لازم برای انجام فعالیت های سرگرم کننده با آنها را نداشتم.

مسئله این است: من همیشه کمی اضافه وزن داشتم. بنابراین سالها رژیم بعد از رژیم را امتحان کرده بودم. در حالی که من چند کیلو وزن کم می کنم ، آنها همیشه خود را نگه می دارند. و بدترین قسمت این بود که خودم را محدود کردم.

آنقدر کم می خوردم که فوراً بیشتر می خواستم. و چون همیشه گرسنه بودم ، انرژی من کاهش می یافت. من تمام تلاشم را نکردم و با سبک زندگی شلوغم ، وقت نداشتم به غذاهایی که می خورم فکر کنم. بنابراین هوس خود را کنار گذاشتم و خودم را با کاپ کیک و شکلات پر کردم.

وقتی بچه هایم را به دنیا آوردم ، می دانستم که باید چیزی تغییر کند. من شروع به تحقیق کردم که کدام استراتژی های کاهش وزن واقعاً م workثر است و کدام موثر نیست.

پس از ماه ها تحقیق و آزمایش و خطای زیاد ، بالاخره نتایج را مشاهده کردم.

و ناگهان در 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم – چیزی که داشتم نی قبلاً می توانست آن را انجام دهد!

نه تنها این ، بلکه وزن هم کم نمی کند. در واقع ، من این وزن را برای سالها حفظ کرده ام.

من با بیکینی بسیار راحت تر از آنکه میل به پنهان کردن داشته باشم ، احساس راحتی کردم. در لباس خود احساس فوق العاده ای داشتم و وقتی به مهمانی می رفتم هرگز چهره مرد را فراموش نمی کنم. نمی توانست چشم از من بگیرد!

بهترین قسمت؟ خیلی انرژی بیشتری داشتم

پیاده روی ، اسکی و ورزش های آبی را با بچه هایم شروع کردم.

ما حتی کارهایی مانند صخره نوردی و چتربازی انجام می دهیم. و آنها آن را دوست دارند!

پاراگلایدر با خانواده

از آنجا که من دائماً احساس خستگی نمی کردم ، این انرژی را داشتم که MasalaBody.com را به عنوان یک تجارت جانبی راه اندازی کنم. و اکنون یک تجارت 6 رقمی است!

چگونه صدها زن با استراتژی های من وزن کم می کنند

امروز ، من صدها زن را آموزش داده ام تا همین کار را انجام دهند. مانند آنجلی ، معاون بانک و مادری که با استفاده از استراتژی های من 40 پوند وزن کم کرد. بعد از اینکه برنامه ام را گذراندم ، انرژی او بالا رفت و مردم نمی ایستادند تا به او بگویند که چقدر زیبا به نظر می رسد.

آنجلی وزن کم کرد

استفانی ، یکی از دانشجویان باریک و کم تحول من ، مدیر کیفیت و تضمین در یک شرکت بزرگ دارویی است. او در 50 سالگی 15 کیلوگرم وزن کم کرد (و همچنان راهکارهایی را برای کاهش وزن دنبال می کند).

علاوه بر این ، استفانی حتی آن را به سطح بعدی رساند و از انرژی جدید خود برای پیگیری یک رویای مادام العمر – دکترا استفاده کرد.

یک مربی بهداشت اجرایی چگونه می تواند به شما کمک کند؟

چگونه می دانید چه زمانی مربی بهداشت اجرایی را استخدام می کنید؟ و چگونه می دانید که مربی مناسب را استخدام می کنید؟

در اینجا چیزی است که باید بدانید.

مربی سلامت چه می کند؟

آیا می دانستید مدیران ارشد ، مانند مدیر عامل سابق گوگل ، اریک اشمیت ، با مربیان کار می کنند؟

در حالی که یک مدیر اجرایی یا مربی تجاری می تواند به شما در بهبود مهارت های رهبری کمک کند ، یک مربی سلامت می تواند به شما کمک کند زندگی خود را با عادات درست و سالم تغییر دهید.

آنها نه تنها به شما در عملکرد بهتر در محل کار کمک می کنند ، بلکه احساس بهتری و سلامت بیشتری نیز دارید (که می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده داشته باشد).

مربی سلامت کسی است که شما را با انگیزه نگه می دارد و به شما کمک می کند تا بر بلوک های فکری که در شما گیر کرده غلبه کنید. آنها ایده های جدیدی را به شما ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا در هنگام ارتفاع وزن خود (که در نهایت این کار را انجام دهید) به جلو حرکت کنید.

مربیان سلامت شما را مسئول می دانند و یک برنامه غذایی و تناسب اندام شخصی ایجاد می کنند که برای زندگی و شرایط شما کار می کند.

به عنوان مثال ، اگر در حال پختن شام برای خانواده خود هستید ، نمی خواهید غذاهای متفاوتی برای همه بپزید و ساعت ها در آشپزخانه باشید. غذایی که می خورید باید غذایی باشد که بقیه اعضای خانواده می خواهند بخورند.

مربی سلامت با شما اینگونه کار می کند. اما ارزشش را دارد؟

آیا مربیگری اجرایی سلامت ارزشش را دارد؟

طبق مطالعات انجام شده ، دریافت حمایت ، به عنوان مثال با استخدام مربی سلامت ، برای کاهش و حفظ وزن ضروری است.

و سرانجام ، خوردن و ورزش کردن به روش صحیح می تواند به شما در بهبود بسیاری از زمینه های زندگی کمک کند:

اگر با مربی سلامت مناسب کار کنید که شیوه زندگی شما را درک کرده و می تواند برنامه ای را برای شما ایجاد کند ، نتایج می تواند چندین برابر نتیجه دهد.

اما چگونه می توانید مربی مناسب کاهش وزن را پیدا کنید؟

در اینجا برنامه من ، Slim Down Transformation ، می تواند کمک کند.

Slim Down Transformation به شما کمک می کند 20 تا 60 پوند وزن کم کنید

برنامه من ، Slim Down Transformation ، یک برنامه مربیگری 12 ماهه برای زنان شلوغ (مدیران ، پزشکان و کارآفرینان) 40 ، 50 و 60 ساله است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند (شامل گیاهخواران و گیاهخواران).

چرا 12 ماه؟ زیرا تغییر عادات شما زمان می برد (به هر حال ، شما یک عمر به آنها پایبند بوده اید). این برنامه شامل کارهای فکری قابل توجهی است و در پایان شما رابطه کاملاً جدیدی با غذا و ورزش خواهید داشت.

(شما می توانید برخی از داستانهای موفقیت مشتری در کاهش وزن را در اینجا مشاهده کنید.)

بعلاوه ، من این برنامه را با سبک زندگی شما سازگار کردم. شما مجبور نیستید ساعت ها در باشگاه ورزش کنید (2 جلسه 30 دقیقه ای تمرینات قدرتی در هفته بیش از حد کافی است) و نیازی نیست که خود را محروم کنید.

در عوض ، یاد بگیرید که از غذاهای خوشمزه ای استفاده کنید که به شما در افزایش متابولیسم و ​​کاهش وزن کمک می کند ، حتی زمانی که قبل از Netflix استراحت می کنید.

شما پشتیبانی و پاسخگویی (و دسترسی به مربی مسئولیت شخصی) را دریافت خواهید کرد تا به شما در حرکت در امتداد فلات کمک کرده و هر روز برنامه را برای شما آسان کند. حتی اگر از مسیر خارج شوید (این اتفاق می افتد!) ، ما به شما کمک می کنیم که بلافاصله به مسیر اصلی خود بازگردید.

بالای تو!

آنجا شما آن را دارید اکنون می دانید که چگونه یک مربی بهداشت اجرایی می تواند به شما در دستیابی سریعتر به اهداف خود کمک کند.

آنچه که به کار می رود یافتن مربی است که استراتژی های آن برای سبک زندگی شما کار می کند. در غیر این صورت شما خطر سقوط از مسیر را پیدا می کنید و کاهش وزن این کار را برای شما ناممکن می کند.

حالا دوست دارم از شما بشنوم.

چرا به دنبال یک مربی بهداشت اجرایی هستید؟

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.دیدگاهتان را بنویسید