لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی با دوست پسر خود جیمز دانمور ازدواج کرد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، در یک مراسم مخفیانه زیبا با نامزد خود جیمز دانمور ازدواج کرد.

  لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی تأیید کرد که با نامزدش جیمز دانمور در مراسمی مخفی در جزیره ای زیبا در یونان ازدواج کرده است.

  ستاره واقعی در سپتامبر سال گذشته و در تعطیلات در یونان از دوست قدیمی خود جیمز دانمور جدا شد.

  این زوج برای اولین بار در صحنه Made in Chelsea ملاقات کردند و در سال 2015 ، قبل از خرید اولین خانه مشترک خود در سال 2017 ، با یکدیگر آشنا شدند.

  و حالا لوسی تأیید کرد که آنها با بارگذاری یک عکس سیاه و سفید زیبا از بوسه او و همسرش در کنار دریا ، که در آن لوسی لباس سفید از رویاهای عروسی افسانه ای ، با لایه های بطری مانند گلوله توپ زرد را پوشیده است ، ازدواج کردند. لباس از Beauty and the Beast.

  او به سادگی آن را توصیف کرد ، ’12 .09.21 ‘ وقتی که آنها ازدواج کردند و جیمز از او عکس گرفت و لوسی در ساحل با هم به سفالونیا می رود ، او آن را شرح داد ، ‘من و همسرم.’

  شایعات مبنی بر اینکه لوسی و جیمز به طور مخفیانه ازدواج کرده اند زمانی آغاز شد که یوشوا ‘جی پی پترسون’ ستاره فیلم ساخته شده در چلسی روز گذشته عکس خود را با همبازیگرانش سام تامپسون و لونان اوهرلیه منتشر کرد و آن را شرح داد ، “آرامش قبل از طوفان با این دو روز خاص را جشن می گیرد.”

  و طرفداران Eagle-Eye لوسی واتسون را دیده اند که عکس جیمز دانمور را به اشتراک گذاشته است و او یک حلقه طلا در اطراف انگشت حلقه عروسی خود بسته است.

  اما لوسی تأیید کرد که این زوج هنگامی که یک کلیپ زیبا از بازگشت آنها به راهرو را به عنوان آهنگ زن و شوهر ناتالی کول به نام This Will Be (عشق ابدی) به اشتراک می گذارد ، به اشتراک گذاشتند.

  و همبازی های سابق تبریک خود را به این زوج خوشبخت ارسال کرده اند. اشلی جیمز نوشت ، ‘لباس 😍😍😍 تبریک می گویم’ قرار دادن Binky Felstead ،🤍🤍🤍 ‘

  و طرفداران نوشته اند ، خیلی زیبا ❤️ ‘ و دیگری افزود ، “وای وای چنین انتظاری نداشت !!”

  برای اعلام نامزدی خود ، لوسی غروب آفتابی خود را در قایق بادبانی با این عنوان نوشت: “اینجا برای همیشه است” با ایموجی حلقه الماس

  لوسی در مورد نامزدی عاشقانه گفت: “او هتل محل اقامت ما را ترک کرد تا برای من نامه ای ارسال کند که می گوید ما در حال سفر به یک قایق بادبانی رایگان هستیم (سخت است که من خیلی تعجب نکردم). او قایق را رزرو کرده بود و همه چیز برنامه ریزی شده بود.

  “قایق چشمگیر بود و من سعی کردم مطالب را به هتل برسانم. یک غذای کامل گیاهی و شامپاین وجود داشت و ما به یک تور زیبا و دیوانه وار از طریق برخی از جزایر خصوصی رفتیم. برخی از زیباترین صحنه هایی که من تا به حال دیده ام.

  “ما رفتیم تا با هم عکس بگیریم و در آنجا او روی زانو افتاده بود. من به معنای واقعی کلمه در شوک بودم ، قلب من بیش از 3 ثانیه نمی تپید.

  “سپس ما روز را در قایق گذراندیم و بهترین لحظات را با زوجی دیگر که با آنها دوست بودیم ، داشتیم و غروب آفتاب را تماشا می کردیم. عالی بود.”  دیدگاهتان را بنویسید