لاغری فعلی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری فعلی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به هر فردی که دارای چربی است کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کند.

لازم به ذکر است که با دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته در ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، ران و غیره استفاده شود.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد وجود دارند که وقتی به آنها نگاه می شود اصلاً چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و ران تجمع چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

لاغری فعلی با RF

لاغری فعلی با RF

لاغری فعلی با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به هر فردی که دارای چربی است کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کند.

لازم به ذکر است که با دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته در ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، ران ، پشت ، ران و غیره استفاده شود.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سرکوب پوست ، شل شدن و برداشتن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در سال های اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای تشخیص پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان به نتیجه دلخواه رسید.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توان لیفت پوست را همزمان انجام داد. این روش از عمیق شدن پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که قادر به کاهش وزن با رژیم غذایی لاغر نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، اگر رژیم غذایی و ورزش مثر واقع نشوند ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

لاغری موضعی با RF برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی در قسمتی از بدن خود مانند شکم و ران جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه جراحی میکرو برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و غیره استفاده می کنند نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با ترکیب امواج می توان ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه کرده اید باید با آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور یکنواخت روی تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از استفاده از بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF کمی قرمزی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت برطرف می شوند و شما حتی نیازی به مرخصی از محل کار ندارید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – مادامی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با آگاهی از این روش و اطلاع کامل از آن و همچنین اطلاع از شما ، این کار را انجام دهد.

راههای ارتباط با خانم سرخپوستان بهاری

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از عناصر عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از کشیدن سیگار سیگار بکشید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf موضعی مشابه آن چیزی است که در بدنسازی انجام می دهیم تا گرم شویم. مواد محرک منطقه را گرم می کنند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن در حین ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

همچنین در این روش ، با تمرکز انرژی در اعماق پوست بر روی لایه های زیرزمینی پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید