سوپ قرقره چربی معروف من: سبک کتو


چربی های سالم فوق ستاره جدید رژیم غذایی هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل تاثیرات قوی در کاهش وزن ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. “کتو” یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن شما را به جای کربوهیدرات ها به سوخت اصلی چربی تبدیل می کند. این رژیم غذایی ده ها سال است که برای کنترل گرفتگی عضلات مورد استفاده قرار می گیرد ، اما اکنون به دلیل فواید بی شمار آن برای سلامتی به طور گسترده ای شناخته شده است.

شما وبلاگ های من را خوانده اید و می دانید که من رژیم غذایی طولانی مدت را به ویژه برای خانم ها توصیه نمی کنم (توضیحات کامل را در اینجا ارائه می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو جای خود را برای نتایج کوتاه مدت هیجان انگیز دارد. چربی های سالم و ضروری مغز شما را می سوزاند ، چربی شکم را می سوزاند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را افزایش می دهد در حالی که شما را در برابر استرس محافظت می کند. چه چیزی در همه اینها خوشایند نیست؟

سوپ سم زدایی My New Fat Flush (Keto Style) با سبزیجات دلپذیر ، پروتئین با پروتئین بالا ، ترکیبی خوشمزه از ادویه جات گرم کننده و شیر نارگیل پر چرب و خوشمزه ، همراه با آووکادو در ترکیب کاملی که این سوپ را بسیار سیر کننده می کند. و بسیار بی نظیر

این یک دستورالعمل ساده است که به کنترل سریع وزن کمک می کند و از همه مهمتر ، نتایج گویای خود هستند. خواننده ای از مجله دنیای زن (جایی که دستور غذای اصلی من برای اولین بار معرفی شد) 11 پوند در یک هفته و دیگری دیگر تنها در عرض سه روز 10 کیلو وزن کم کرد! دیگران 6 ، 7 و حتی 11 پوند را در یک هفته کاهش می دهند.

با نتایج بسیار خوب ، هیچ راز نیست که چرا این سوپ سم زدایی “One Pot Wonder” برای برخی از رژیم گیرندگان در همه جا بهترین راز است.

لاغری مناسب برای پاییز عناصر عبارتند از:

  • ادویه های گرم کننده و پر از طعم خاکی مانند گشنیز ، زردچوبه و زیره (موجود در پودر کاری) با رفع ناراحتی ها و گاز معده و کمک به تسکین میگرن و سردرد به دستگاه گوارش کمک می کند.
  • مقادیر زیادی سبزیجات تازه غنی از ویتامین برای تأمین نیازهای تغذیه ای بدن شما ، به علاوه آنتی اکسیدان هایی که از سلول های شما محافظت می کند و روند پیری را کند می کند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) که یک ساختمان مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادو سالم به شما چربی های مناسب را می دهد تا به بدن شما کمک کند چربی های ذخیره شده را برای همیشه بسوزاند!دیدگاهتان را بنویسید