توت فرنگی ، ریواس و نارگیل خرد شده – ترکیب جامع


توت فرنگی ، ریواس و نارگیل خرد می شود

به نظر من متأسفانه متأسفانه ، زمستان کاملاً مستلزم این است که ما برای دسر و برای صبحانه خرد کنیم. نه تنها قند کمی دارد و بسیار مفید است ، بلکه ما را از درون گرم می کند. در ماه های سردتر ، همیشه ایده خوبی است که در مورد گرم شدن ، خاک ، غذاهای پخته شده آهسته فکر کنید (مقدار زیادی از سبزیجات ریشه ای ، سوپ ، صدف و غیره را در نظر بگیرید) تا از هضم ما حمایت کند زیرا بدن ما برای گرم نگه داشتن ما کار می کند.

با توجه به صبحانه گرم ، در اینجا گلدان های خرد شده توت فرنگی ، ریواس و نارگیل وجود دارد. آنها فاقد گلوتن و لبنیات هستند و دارای خواص نارگیل ، بادام و ترکیب خوشمزه ریواس و توت فرنگی هستند. در غیاب توت فرنگی ، می توانید به طور کامل از زیر بلوبری استفاده کنید.

6 سرو شد

عناصر

1 دسته ریواس (به قطعات 4 سانتی متری بریده شود)
900 گرم توت فرنگی تازه یا یخ زده (اولین بار هنگام استفاده از یخ زده کشف شد)
2 قاشق غذاخوری آرد GF
¼ فنجان آب

Crumble Topping:

1 فنجان نارگیل (خشک یا رنده شده)
40 گرم بادام
2 آرد EL GF
نمک دریایی خرج کنید
¼ فنجان روغن نارگیل (دمای اتاق)
2 عسل EL

روش:

فر را روی 180 *گرم کنید.

در یک کاسه بزرگ ، ریواس ، توت فرنگی ، آرد و آب را مخلوط کنید. مخلوط میوه را به 6 قابلمه سرامیکی تقسیم کرده و گلدان ها را روی یک ورقه پخت قرار دهید. در صورت عدم وجود قابلمه های جداگانه ، البته می توانید از یک ظرف متوسط ​​استفاده کنید.

برای اجاق گاز ، با استفاده از مخلوط کن ، نارگیل ، آرد ، بادام ، نمک ، روغن نارگیل و عسل را به حالت ضربان دار در آورید تا حالت حلقه ای ایجاد شود. در صورت عدم وجود مخلوط کن ، با خیال راحت تمام بادام را با آرد بادام له کرده و مواد را در انگشتان خود فشار دهید (من برای این گزینه نارگیل خشک شده را تشویق می کنم).

روی قابلمه ها را با مخلوط فر فر به طور مساوی پر کنید.

روی تابه را با فویل بپوشانید و به مدت 35 دقیقه بپزید.

فویل را بردارید و 10 دقیقه دیگر بپزید تا بالای آن طلایی شود.

گرم یا سرد را با بستنی یا یک توده بزرگ نارگیل یا ماست یونانی میل کنید. و البته بعدش کرم هست ..

اگر چنین می کنید ، لطفاً نظر خود را به من بگویید ، من از نظرات شما می خواهم. اگر به دنبال الهام بیشتر از نوع شیرین زمستانی هستید ، یازده خوشمزه ترین دسر زمستانی را از دست ندهید.دیدگاهتان را بنویسید