تغذیه درباره اعداد – رینا داون لوتزبدون برچسب روی رژیم غذایی خود ، می توانید به راحتی در زمان گرسنگی غذا بخورید و در زمان سیری غذا را متوقف کنید. شاید بدون ساختار ، ترسناک به نظر برسد ، به من اعتماد کنید ، 100 برابر بهتر از معلولیت و احساس گناه و سرقت انرژی از رژیم غذایی است. گاهی اوقات مردم از آزادی یک زندگی بدون رژیم می ترسند زیرا به خود اعتماد ندارند که پرخوری نکنند و می خواهند تسلیم شوند. وقتی به بدن خود گوش می دهید ، شما به احتمال زیاد نه (و اگر این کار را انجام دهید ، برای تغذیه سالم برمی گردید زیرا احساس بهتری نسبت به خماری بیش از حد دارد ، نه به این دلیل که رژیم شما را در این امر مجرم کرده است.) همچنین هنگام دریافت نوشیدنی احساس می کنید که در رژیم غذایی خود به چه چیزی بیشتر نیاز دارید (آیا این غذای احساسی است؟ آیا من فقط به کربوهیدرات بیشتری احتیاج دارم و بنابراین به شکر نیاز دارم؟ و غیره..) در نهایت این احساس آزادی را خواهید داشت ، اما در ابتدا بدون کمی ناراحتی. بگذارید زنجیره های رژیم از بین بروند ، حتی اگر زمان بیشتری از آنچه می خواهید طول بکشد ، و این احساس آزادی می تواند به شما مربوط شود. زندگی شما را عوض خواهد کرد. فقط بعد از کار سخت شما ظاهر می شود. ارزشش را خواهد داشت.

برای عشق به همه چیز خوب در جهان ، جنون را متوقف کنید و از نقاط و نمودارها و نمودارها دور شوید و برنامه ها و درصد ها را دنبال کنید و تعداد و نگرانی ها و قضاوت ها را حساب کنید و غذا را به مجموع قسمت های آن تقسیم کنید. و در عوض ، اجازه دهید آزادی را در عمل ساده خوردن غذای با کیفیت بیابیم.

کارگردان می توان زنجیره را بشکن کارگردان می توان رژیم را متوقف کنید فقط باید درگیر شدن متوقف می شوند من می دانم که این اطلاعات جدیدی برای اکثر مردم است ، برای اجرای چالش و مدتی طول خواهد کشید تا بدانیم صنعت رژیم غذایی و پزشکان و جامعه نیم قرن است که چکش می زنند. من آن را درک کردم. دهه ها از بازاریابی آنها می گذرد [Listen: Why We Stand Against Typical Fear-Based Marketing] این به ما گفت که چرا ما به اندازه کافی خوب نیستیم ، چیزهایی که مادران و مادربزرگهای ما گفتند و آنچه را که در طول راه انتخاب کردیم انجام دادند ، و روندها ، کتابها و دوستان ما نیز همه آنها را انجام می دهند. چطور ما نتوانستیم؟ چیزهای زیادی برای شکستن وجود دارد.

ولی تو قادر به انجامش هستی.

و اگر بعد از خواندن همه اینها – هنوز در مورد خوردن یا نخوردن یا تمرکز بر نسبت درشت مغذی ها و شمارش کالری س questionsال دارید ، پاسخ منفی است. این را بیش از حد پیچیده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید