بمب های پیتزا قلع مافین + منوی هفتگی – Prevention RD


آخر هفته روز کارگر آمد و رفت و رسما احساس می شود تابستان به پایان رسیده است. اینجا ، در منطقه ما ، فردا مدرسه شروع می شود و بنابراین روز کار من صرف شروع کار در مدرسه – علامت گذاری وسایل مدرسه ، گذاشتن برچسب اتوبوس روی کوله پشتی و تکمیل کارهای تابستانی در آخرین روز تابستان شد.

البته ، همه در همان روز کمی مرتب و مرتب مدرسه را شروع می کردند ، بنابراین شی فردا ساعت 1 بعد از ظهر شروع می شود.خیابان سال تحصیلی در طول پایپر چهارشنبه و جمعه این هفته در مرحله پیش از K ، چهارشنبه تولد اوست 🙂 چه دختر شادی است که اولین روز مدرسه اش تولدش است! ما همچنین وسایل را جمع کردیم و همه چیز را برای هدیه تولد او آماده کردیم.

امروز در مقابل بزرگسالان ، توانستیم از قایق سواری ، روز استخر دیروز و امشب و تاریخ بازی لذت ببریم. و با این وجود ، گاهی اوقات هوا کاملاً افت کرده بود ، مخصوصاً عصرها و صبح ها.

شنبه شب ما از یک بازی عصرگاهی فوتبال کالج در صفحه نمایش بزرگ در زیرزمین لذت بردیم ، همراه با آبجو ، تنقلات و چنگ زدن به همراه سگ. بعد از گذراندن زمان خواب ، بیشتر در مورد شکست ایلینی در UTSA هیجان زده بودیم – ugggh. اما هنوز هم لذت بردن از برخی از فوتبال های زنده دانشگاهی در ساعات عصر خوب است. اگر شما یک تیم مبارز مانند ایلینی هستید ، زمان بازی های پرایم تایم نادر است

اوایل روز ، مدتی را در آشپزخانه گذراندم. من Dick Pickle Chex Mix (نه برای وبلاگ بلکه خوب است!) ، تکرار کوکی های بادام بادام ، امسال اولین مسابقه چیلی و این بمب های پیتزا را تهیه کردم. آنها یک روز بازی در رادار من بودند و به عنوان چیزی که می دانستم خدمه من آن را دوست خواهند داشت.

حکیم ، من دستور غذا را دو برابر کردم. آنها برداشته شده و همه از آن لذت بردند. حتی بقیه هم این آخر هفته موفق نشدند! حتی اگر اینها مدتی طول بکشد ، این تلاش ارزشش را دارد. من بسیار خوشحال شدم از این که اینها چگونه خوب شدند. آنها یک چیز معمولی برای مورد علاقه های پیتزا دوست من خواهند بود!

عناصر

 • کاغذ بدون چسب کاچ اسپری

 • 1 پوند خمیر پیتزا آماده ، در دمای اتاق

 • 1 1/3 فنجان Marinara Zooss ، تقسیم شده است

 • پنیر موزارلا تازه 6 اونس ، به 12 قطعه برش دهید

 • 24 برش پپرونی بوقلمون ، نصف شده

 • 4 قاشق غذاخوری کره ، آب شده

 • 1/2 قاشق چایخوری پودر سیر

 • 2 قاشق غذاخوری پنیر پارمزان رنده شده

 • 2 قاشق چایخوری ادویه ایتالیایی

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 375 درجه گرم کنید. قالب مافین را با اسپری مخصوص نچسب مخلوط کرده و کنار بگذارید.
 2. با چاقو خمیر را به 12 قسمت مساوی برش دهید. به شکل یک توپ درآورید و سپس به صورت یک گرد 3 تا 4 اینچی در آورید. 1 قاشق چایخوری مارینارا ، 1/2 اونس پنیر و 4 نصف پپرونی را در مرکز قرار دهید.
 3. لبه های گرد را تا کنید و بچسبانید تا به شکل توپ درآید و مارینارا ، پنیر و پپرونی را در مرکز خمیر محکم کنید. با مواد باقی مانده این کار را تکرار کنید و 12 بمب پیتزا تشکیل دهید.
 4. کره را در یک کاسه کوچک در مایکروویو قرار دهید تا آب شود. پودر سیر را مخلوط کنید. هر بمب پیتزا را در کره بغلتانید و در قالب مافین آماده شده قرار دهید.
 5. روی هر بمب پیتزا را پارمزان و ادویه های ایتالیایی قرار دهید.
 6. به مدت 15-20 دقیقه یا تا زمانی که طلایی شود بپزید. قبل از سرو با 1 فنجان باقیمانده مارینارا (گرم در مایکروویو) از فر خارج کرده و بگذارید 5 دقیقه خنک شود.

یادداشت

این دستور به راحتی توسط The Kitchn اقتباس شده است

اطلاعات تغذیه:

بازده: 12
حجم سرو: 1 بمب پیتزا آماده با مارینارا

مقدار در هر وعده:
کالری: 174چربی کل: 7.3 گرم انجینکلسترول: 21 میلی گرم آنسدیم: 365 میلی گرمکربوهیدرات ها: 19 ، 2 گرمکتانی: 1 ، 0 گرمقند: 1 ، 7 گرمپروتئین: 7 ، 4 گرم

فصل فوتبال مبارک اینجاست! با تمام غذاهای سرگرم کننده لذت ببرید!

منوی هفتگی: 5 تا 9 سپتامبر

 • یکشنبه: غذا خوردن در استخر – آخرین فصل
 • دوشنبه: مرغ کبابی و کدو سبز با سیب زمینی پخته و سالاد
 • سهشنبه: سالاد اسفناج توت و مرغ (+ چوب ماهی برای کودکان)
 • چهار شنبه: گلدان + کیک ادامام و شکلات برای دختر تولد!
 • پنج شنبه: غلتک سالاد Tex-Mex

خوب باش،

دیدگاهتان را بنویسید