اسموتی بلوبری وحشی با کاین و کاکائو – رژیم کلی جونز


به دستور چاپ دستور العمل بروید

اسموتی یک گزینه عالی برای سوخت گیری و بازیابی بعد از تمرین است ، به ویژه در گرمای تابستان. اگر مثل من هستید ، همیشه می توانید از همان مواد اسموتی استفاده کنید که به سرعت پیر می شوند. این جایی است که این اسموتی زغال اخته وحشی به وجود می آید-با پایه بلوبری وحشی و ماست به همراه طعم افزودنی ها و مواد افزودنی مانند کایین ، کاکائو و نارگیل ، این اسموتی یک ماده مغذی است که هر چیزی جز خسته کننده نیست! فقط در یک دقیقه در یک روز گرم تابستانی آن را فلفل بزنید تا یک میان وعده متعادل و رضایت بخش داشته باشید.

مواد لازم اسموتی بلوبری وحشی

مواد زیر به تعادل پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی و طعم در این اسموتی رضایت بخش بلوبری وحشی کمک می کند!

بلوبری وحشی:

تابستان اوج فصل بلوبری وحشی است ، اما اگر یخ زده خرید کنید ، می توانید در تمام طول سال از آن لذت ببرید! به هر شکل که باشید ، بلوبری وحشی دارای مواد مغذی و خوشمزه ای برای اسموتی ، بلغور جو دوسر ، پنکیک ، کلوچه و موارد دیگر است. من اطلاعات مفصل تری در مورد مزایای سلامتی بلوبری وحشی در مقابل زغال اخته به طور منظم با این دستور العمل جو دوسر مزرعه ارائه خواهم داد ، اما بیایید عقب نشینی کنیم!

 • مهمترین واقعیتی که باید به خاطر بسپارید محتوای آنتی اکسیدانی بلوبری وحشی است ، زیرا حاوی دو برابر ظرفیت آنتی اکسیدان بلوبری معمولی است که برای شروع کاملاً آنتی اکسیدان است. تحقیقات نشان می دهد این نقشه آنتی اکسیدانی برای کاهش خطر دیابت و سرطان و بهبود سلامت روده و سلامت مغز است.
 • خوشمزه ترین واقعیتی که باید به خاطر بسپارید – و خواهید داشت – این است که بلوبری وحشی با رایحه ای شدیدتر شکوفا می شود. شما می توانید آنتی اکسیدان ها و خوشمزه بودن آن را درست از توت ها ببینید و به اسموتی من اضافه کنید!
 • این واقعیت که اکثر (99٪) بلوبری های وحشی در هنگام برداشت منجمد می شوند مهم است زیرا آنها مستقیماً مواد مغذی خود {و طعم} را به دام انداخته اند.

ماست:

اگر بدون لبنیات هستید ، من همیشه شیرهای غنی از پروتئین مانند ماست مبتنی بر سویا یا پروتئین سنگ معدن را انتخاب می کنم. ماست نارگیل در خارج طعم خوبی دارد ، اما به یاد داشته باشید که آنها معمولاً یا 1 یا 1 دارند صفر گرم پروتئین. با محتوای کمی پروتئین ، یک ساعت بعد گرسنه می شوید و به ماهیچه های خود آنچه برای ریکاوری نیاز دارند ، نمی دهید ، بنابراین برگه های تغذیه خود را بررسی کنید و به دنبال ماستی باشید که در هر وعده یا بیشتر ، حدود 10 گرم پروتئین داشته باشد. اگر می توانید لبنیات را تحمل کنید ، یک ماست ساده بر پایه شیر نیز باید پروتئین کافی داشته باشد ، و می توانید حتی بیشتر از یک ماست یونانی یا ایسلندی دریافت کنید.

کاکائو:

شکلات کاکائویی شبیه پودر کاکائو و از نظر بصری مشابه آن است ، زیرا در صورت پردازش گرم نمی شود ، به شکل طبیعی خود است. این مقدار مواد مغذی کمی بالاتر را حفظ می کند. فلاونوئیدهای موجود در کاکائو منبع غنی منیزیم هستند اما می توانند التهاب را در بدن حفظ کنند. آنتی اکسیدان های کاکائو همچنین در برخی از مطالعات با کاهش استرس و کنترل فشار خون مرتبط هستند.

پودر کاین:

امیدوارم مقداری گرما را دوست داشته باشید زیرا کاین همچنین یک ضد التهاب عالی است! کپسایسین و فلفل تند مسئول این فواید سلامتی هستند که با تسکین درد مفاصل ارتباط دارد. من به عنوان یک فرد مبتلا به آلرژی در پاییز و زمستان ، از توانایی او در پاکسازی سینوس های من نیز خوشم می آید.

نارگیل:

آخرین طعم و مزه و بافت این اسموتی بلوبری وحشی از نارگیل رنده شده محافظت نشده ناشی می شود. من طرفدار زیادی از اسموتی های “خوردن” ام هستم. هنگامی که آنها را می نوشم ، از نظر روانی چندان راضی نیستم ، بنابراین نارگیل باعث ایجاد رضایت مضاعف در بافت می شود ، بنابراین من این خوشمزه بودن را به سرعت در جریان نمی بلعم و از هرگونه ناراحتی GI ناشی از نوشیدن سریع جلوگیری می کنم!

اسموتی های بعد از تمرین

تیاسموتی وحشی بلوبری او است کامل میان وعده بعد از تمرین برای بازیابی (فقط از شیر یا ماست سویا برای پروتئین کافی استفاده کنید) و ممکن است به ویژه برای ورزشکاران و افراد فعال که پس از تمرین سرکوب اشتها را تجربه می کنند و در تحمل خوردن بعد از تمرین مشکل دارند ، مفید باشد. علاوه بر تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن ، این یک راه آسان برای آب رسانی مجدد است ، به خصوص اگر در گرما تمرین می کردید. به علاوه ، محتوای آنتی اکسیدان می تواند به بهبودی کمک کند!

اسموتی ها همچنین می توانند به عنوان یک میان وعده ناهار برای خوردن شما تا عصر یا برای صبحانه در حال حرکت ، در صورتی که با یک تخم مرغ آب پز کنار آن بچسبید ، عالی باشند. بهترین ماده این است که از آنجا که بلوبری در اکثر غذاهای منجمد یافت می شود ، می توان از این دستور العمل خاص در تمام طول سال لذت برد.

اسموتی بلوبری وحشی تند

اسموتی بلوبری وحشی تند با کاکائو

این کربوهیدرات از بلوبری وحشی ، پروتئین و چربی از ماست و طعم مزه افزودنی هایی مانند فلفل قرمز ، کاکائو و نارگیل ، این اسموتی متعادل ، رضایت بخش و خوشمزه است!

 • 1 کوپه بلوبری وحشی
 • 1 ظرف 6 اونس ماست ساده (اگر غیر لبنی هستید ، پروتئین یا ماست حاوی سویا را برای دریافت پروتئین انتخاب کنید)
 • 1/4 کوپه سویا وانیل شیرین نشده یا شیر معمولی
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 1 Tsp کاکائو
 • 1/8 قاشق چایخوری پودر کاین
 • 1 Tsp نارگیل بدون حفاظ خرد شده
 • همه مواد به جز نارگیل را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود.

 • داخل یک لیوان یا فنجان فنجان بریزید ، نارگیل را تکان دهید و لذت ببرید!

کلمه کلیدی میان وعده بعد از تمرین ، اسموتی بلوبری وحشی

آیا دستور العمل مورد علاقه بلوبری یا راهی برای لذت بردن از آن دارید؟ زیر را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید