5 برنامه ای که یادگیری شراب را سرگرم کننده می کند


می پرسید من چه کردم؟

این. بسیاری و بسیاری از این.

شراب با بچه ها ، بلافاصله می آید!

و بله ، حتی اگر در حال حاضر همه گیری همه چیز را برای همه ما چالش برانگیز کرده است و جوک های شرابی در همه جا به عنوان راهی برای گذر از آن وجود دارد ، من این روزها بسیار ، بسیار آگاهانه و متفکرانه از وینو می نوشم.

چون تکلیف جدید من است!

درست است؛ من جایزه سطح 1 WSET را می گیرم و بر مدرسه شراب آمریکایی پیروز می شوم ، و از آن بسیار لذت می برم. همه کلاسها (و حتی امتحانات) به صورت مجازی انجام می شود و با وجود اینکه من فقط چند کلاس دارم ، اما قبلاً چیزهای زیادی آموخته ام. مثل من فکر من مقدار کمی در مورد شراب می دانستم ، اما مطمئناً چشم (و کام) باز می شد.

من در حال شرکت در کلاس آنلاین با شراب لیزا بودم ، و ما توانستیم برای برخی از کلاسها بیرون (البته از نظر اجتماعی) دور هم جمع شویم ، و به اشتراک گذاشتن عشق وینو با یکی از آنها بسیار سرگرم کننده بود. ما همچنین توانستیم هزینه بطری هایی را که در کلاس چشیدیم تقسیم کنیم ، بنابراین پاداش!

در حالی که مطالب دوره خود را مرور می کردیم ، من و لیزا هر دو برنامه شراب را پیدا کردیم که یادگیری خارج از کلاس را واقعاً تعاملی و سرگرم کننده می کرد-خواه یک ساعت مطالعه داشته باشید یا فقط 8 دقیقه ای که برای ماکارونی ماکارونی و پنیر زمان لازم است. پختن. این برنامه های شراب یک افزودنی عالی برای دوره بود – و یک نکته سرگرم کننده برای تمرکز بر روی آن. آیا این توانایی را دارید که در مورد چیزی که دوست دارم وقتی زمان زیادی را در خانه می گذرانیم ، اطلاعات کسب کنید؟ اوه ، این برای من در دوران همه گیری بسیار مثبت بود.

اگر شما هم عاشق شراب هستید و علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آن هستید ، من این پنج برنامه شراب را به شدت توصیه می کنم!

1. برنامه شراب واقعی

این برنامه شامل مسابقه های سرگرم کننده و دوره های هدایت شده است ، یک راه سرگرم کننده و تعاملی برای ایجاد دانش شراب شما است. اگر در حال مطالعه برای WSET ، CMS یا FWS هستید ، آنها سوالات عملی رایگان و آزمونهای نقشه دارند و همچنین یک دوره رایگان مبانی شراب وجود دارد که برای هر عاشق شرابی که سفر آموزشی خود را آغاز می کند عالی است. در واقع ، من این برنامه شراب را آنقدر دوست دارم که مبلغ 7.99 دلار ماهانه برای گذراندن دوره های راهنمای دقیق تر آن در مورد همه چیز ، از جفت کردن غذا ، مزه ها ، شرابخانه ها و برچسب های شراب (این شاید مورد علاقه من بود) تا غواصی بیشتر در شراب معروف ، اهدا کردم. مناطقی مانند شامپاین و بوژول.

2. Decanter شراب خود را بشناسید

از بین همه برنامه های شراب ، Decanter’s Know Your Wine یکی از برنامه هایی است که من و لیزا احتمالاً بیشتر انتخاب کرده ایم (و رایگان است!). این است قطعا چالش برانگیز است ، اما دارای فرمت شبیه به مسابقه Quick-Fire با تعداد زیادی س questionsال است که پاسخ به آنها بسیار دشوار است. حتی تمام روز به شما پینگ می دهد تا بازی را به شما یادآوری کند. همانطور که سوالات را به درستی دریافت می کنید ، سطوح مختلف را طی می کنید و به محدوده های مختلف می رسید ، مانند Wine New ، Startup ، Fanatic ، Guru – و Ultimate – Wine Savant. فقط به من وقت بده!

3. بازی شراب WSET

این برنامه شراب بدیهی است توجه من را به خود جلب کرد زیرا توسط افرادی که پشت کل برنامه WSET هستند ایجاد شده است ، اما همچنین یک بازی سرگرم کننده است. مانند Decanter’s Know Your Wine ، این چالش برانگیز است ، اما ، هی ، ما این کار را انجام می دهیم برای یادگیری، درست؟ در سمت راست! همچنین به صورت رایگان ، این برنامه شراب در عمق جغرافیایی غوطه ور می شود و در واقع شما را روی نقشه ای قرار داده است که بطری های مختلفی را که می توانید از آنها مشاهده کنید نشان می دهد – و محدودیت زمانی وجود دارد. در سطح یک کشور را انتخاب کرده اید و در سطح دو منطقه کشور را انتخاب کرده اید. من هنوز از سطح دوم عبور نکرده ام ، اما روی آن کار می کنم!

همچنین لازم به ذکر است (با عرض پوزش برای کلمه بعدی) ، اگر از WSET-2 یا بالاتر استفاده می کنید ، یک برنامه WSET رایگان دیگر وجود دارد که به شما در یادداشت های چشایی شما کمک می کند. این شما را از طریق رویکرد سیستماتیک خود برای مزه کردن با نکاتی که همراه آن است راهنمایی می کند. همانطور که من به طور فزاینده ای WSET-2 را مزه می کنم و در نظر می گیرم ، قطعاً یکی از آنهایی است که قصد دارم در ماه های آینده بیشتر و بیشتر از آن استفاده کنم.

4. SWE Wine and Spirits Trivia Quiz

این برنامه رایگان که توسط انجمن مربیان شراب ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد دانش خود را در مورد موضوعات مختلف از جمله کشورها ، مناطق ، انگور ، شراب و حتی شراب های دسر بررسی کنید. حتی ساده ترین سطح نیز چالش برانگیز است ، اما ، می دانید ، تمرین کامل می کند – و برنامه یادگیری را در طول مسیر سرگرم کننده و آسان می کند.

5. زندگی کنید

Vivino بیشتر به عنوان یک برنامه رایگان برای پیدا کردن و قضاوت شراب شناخته می شود ، که سرگرم کننده است (بیایید ببینم من اینجا چه می نوشم) ، اما آیا می دانید که محتوای آموزشی نیز دارد؟ این دوره های دوستانه مبتدی که به آنها ماجراهای شراب می گویند ، به شما می آموزد که چگونه بهترین شراب را بچشید ، تفاوت بین شراب های قدیمی و جدید جهان را بیاموزید و به مقایسه شامپاین و Prosecco بپردازید. عالی است که سفر شراب خود را شروع کنید.

آیا در این دوران چالش برانگیز چیز جدیدی یاد گرفته اید یا حتی دوره ای گذرانده اید؟ اگر شراب شما را نیز علاقه مند می کند ، حتماً این برنامه های شراب را بررسی کنید و سایر مواردی را که دوست دارید در نظرات زیر برای من بگذارید. و همیشه ، همیشه ، زمان انجام این کار است. جندیدگاهتان را بنویسید