دستور العمل های غذایی Vegan Comfort برای آب و هوای سرد


برای لذت بردن از تمام طول پاییز / زمستان ، با یکی از این 30 دستور العمل راحت گیاهی راحت بروید. همه چیز را از قهوه گرفته تا دسر پیدا خواهید کرد.

Vegan Comfort Food Recipes Collage

فصل غذاهای راحت در راه است! به همان اندازه که از خداحافظی با تابستان و بازکردن همه این دستور العمل های آرامش بخش لذت می برم ، اکنون منتظر هوای سردتر هستم. این فهرست شامل بیش از 30 دستور العمل غذای راحت مورد علاقه من از بایگانی ها است. دستور العمل های جو دوسر ، سوپ ، کلوچه ، سالاد ، غذاهای اصلی و موارد دیگر را بیابید! از پیوندهای فهرست مطالب زیر برای پرش به هر دسته ای استفاده کنید.

دستور العمل های صبحانه

کدو تنبل گیاهی بلغور جو دوسر پخته شده در یک کاسه سفید

جو دوسر پخته کدو تنبل: من بلغور جو دوسر پخته را به عنوان یک غذای ساده برای هفته دوست دارم و این نوع ادویه کدو تنبل برای هوای سردتر مناسب است. روی آن پکن خرد شده و یک قطره شیر برای سرو بگذارید.

اسموتی کدو تنبل با دارچین از بالا به پایین با نی می پیچید

اسموتی ادویه کدو تنبل: با این اسموتی ادویه کدو تنبل اسموتی خود را به کیف تبدیل کنید. این دستور غذا راهی عالی برای استفاده از هرگونه کنسرو کدو تنبل باقی مانده از دستور العمل های دیگر است.

گرانولا فوق العاده سالم در Blatform

گرانولا فوق العاده سیدی: این گرانول فوق العاده خنک مدت زیادی در خانه ما دوام نمی آورد! به لطف دانه کتان ، دانه های چیا و آجیل ، سرشار از چربی و فیبر سالم است.

کوکی صبحانه گیاهی و شفت صورتی

قهوه وگان: چه کسی می گوید نمی توانید برای صبحانه کوکی بخورید؟ این کوکی های خوشمزه بر پایه جو دو سر مملو از فیبر و چربی های سالم است تا احساس سیری طولانی تری را در شما ایجاد کند.

جو دوسر کدو تنبل سالم بالا و کاسه سفید با قاشق

جو دوسر ادویه کدو تنبل: این دستور غذای ضعیف جو دوسر کدو تنبل درست در پشت بایگانی وبلاگ من دفن شده بود ، بنابراین من عکسهای فوق العاده ای به آن دادم! من این کار را اغلب صبح ها در پاییز تکرار می کنم.

کیک هویج گیاهی بلغور جو دوسر بالا و کاسه سفید با قاشق

بلغور جو دوسر کیک هویج: یک صبح سرد را با یک کاسه از این جو دوسر هویج گرم کنید که همه طعم های دسر مورد علاقه شما را در یک صبحانه گیاهی سالم ترکیب می کند.

گرانولای ادویه کدو تنبل

گرانولای ادویه کدو تنبل: یک صبح خنک با گرم کردن ادویه جات در این خوشمزه خوشمزه گیاهی گرانولای پر از پسته ، تخمه کدو ، نارگیل و فلفل دلمه ای مطابقت ندارد.

دستور العمل های صفحه اصلی

ziti پخته شده وگان در تابه شماره

گیاهی پخته زیتی: خامه بادام زمینی و توفو ریکوتا این زیتی پخته را به سطح بعدی می رسانند. اگر می خواهید این کار را از قبل انجام دهید ، این غذا خوب غذا می خورد.

ماکارونی گیاهی و پنیر با کلم بروکلی

ماکارونی گیاهی و پنیر با کلم بروکلی: جعبه مک و پنیر عالی است ، اما گاهی اوقات شما واقعاً نسخه خانگی را می خواهید. این زمانی است که من یک غذای شیرین در دوران کودکی دارم.

کوفته عدس با سس کاری در تابه

کوفته عدس با سس کاری: شما می خواهید سس های کاری را برای این کوفته ها دو برابر کنید زیرا بسیار خوشمزه هستند! این غذا را روی برنج سرو کنید تا وعده غذایی کامل شود.

یک کاری گل کلم عمیق

خورشت گل کلم سالم یک تکه با کاری: این شگفتی یک قابلمه در واقع یکی از دستور العمل های مورد علاقه من در کل وبلاگ است! برای خاتمه غذا با برنج یا پیتا سرو کنید.

کدو اسپاگتی با سس رومسکو در یک کاسه سفید

اسکواش اسپاگتی با سس رومسکو: ماکارونی یک غذای راحت عالی است – این سس رومسکو آن را فوق العاده خوشمزه می کند! گهگاه آن را هم بزنید و به جای ماکارونی کدوی اسپاگتی درست کنید.

کاری بادام زمینی گیاهی با کلوچه و سیب زمینی شیرین

کاری بادام زمینی گیاهی با کلوچه و سیب زمینی شیرین: ادویه جات داغ ، کره بادام زمینی و سیب زمینی شیرین موجود در این دستور غذا طعم آنها را از پارک خوشمزه می کند. اگر می خواهید برای هفته آماده شوید ، بسته بندی خوبی دارد.

کوفته های گیاهی با سس قارچ و بشقاب های خاکستری

کوفته گیاهی گیاهی با سس قارچ: این دستور غذا یکی از غذاهای مورد علاقه من برای فصل تعطیلات است. من چند بار قبل از شکرگزاری در واقع این کار را انجام داده ام!

اسفناج گیاهی و لازانیا قارچ را روی یک بشقاب سفید قرار دهید

لازانیا اسفناج و قارچ گیاهی: چه کسی می گوید بدون پنیر لبنی نمی توانید لازانیا خوب بخورید؟! این لازانیا اسفناج و قارچ گیاهی به لطف سس بادام زمینی خامه ای و توفو ریکوتای ساده طعم زیادی دارد.

قابلمه عدس گیاهی اکنون در بشقاب های بزرگ قرار دارد

عدسی پای قابلمه: وقتی به غذاهای راحت فکر می کنم ، دستور العمل هایی مانند این سفال یکی از اولین چیزهایی است که به ذهن می آید. حتی اگر پیچیده به نظر برسد ، این دستور غذا در واقع فقط در یک تابه پخته می شود!

پاستا سبزی کاری وگان با توفو ترد

پاستای کاری گیاهی سوبا با توفو ترد: عاشق یک کاسه ماکارونی خوب! این دستور پاستا سوبا با کلم و رنگ هویج پر شده و روی آن سس خامه ای نارگیل خامه ای قرار دارد.

توفو کدو توفو آسان |  گیاهخوار ، گیاهخوار ، 30 دقیقه یا کمتر

کاری ساده کدو توفو: عاشق رنگ اضافی و خامه ای که کدو تنبل به این کاری فوق العاده شیرین توفو کدو اضافه می کند.

شکشوکا وگان |  یک قابلمه ، 30 دقیقه!

شکشوکا وگان: یک گزینه کلاسیک پذیرایی یک قابلمه که در 30 دقیقه یا کمتر پخته می شود. با برنج و چند تکه پیتا سرو کنید تا وعده غذایی تمام شود.

سوپ ، سالاد و طرف

یک قابلمه سوپ کدو عدس قرمز

یک قابلمه سوپ کدو عدس قرمز: این سوپ کدو عدس هر پاییز مورد علاقه طرفداران است. عدس قرمز به سرعت پخته می شود بنابراین این گزینه عالی برای شب های هفته است که زمان زیادی برای پخت و پز ندارید.

چهار عدد لوبیا گیاهی وگان

4 عدد فلفل قرمز گیاهی لوبیا گیاهی: چه کسی یک دستور خوب Crockpot را دوست ندارد؟ این فلفل قرمز 4 لوبیا دارای طعم و همچنین تمام مواد مغذی خوب موجود در لوبیا مانند فیبر است!

سوپ مینسترون گیاهی Crockpot

سوپ مینسترون کروپپات وگان: این سوپ مینسترون در بهترین حالت غذای راحتی است. دوست دارید یک گلدان از آن درست کنید و از آن لذت ببرید در حالی که در یک پتو روی مبل پیچیده شده اید.

سالاد چغندر سرخ شده با کینوا و آروگولا

سالاد چغندر کبابی با کینوا و آروگولا: این سالاد یک سالاد قدیمی از بایگانی هایی است که اخیراً تازه کردم. چند روز گذشته آن را برای ناهار خورده ام و سیر نمی شوم!

سوپ کلم بروکلی چدار وگان 2

سوپ کلم بروکلی و پنیر: مطمئناً این سوپ های کلم بروکلی و پنیر گیاهی را دوست خواهید داشت! کنسرو شیر نارگیل خامه ای غنی است که معمولاً در سوپ پنیر بروکلی بدون شیر پیدا می کنید.

سالاد گرم فارو با سبزیجات بو داده

سالاد گرم فارو با سبزیجات بو داده: من دوست دارم سالادهای غلات مانند این درست کنم ، بنابراین آنها را در ناهارم برای کار جمع می کنم.

کلم بروکلی و سیب زمینی چدار

کلم بروکلی و سیب زمینی پخته شده چدار: چه کسی سیب زمینی پخته فوق العاده پر شده را دوست ندارد؟! در اینجا یک نسخه گیاهی کلاسیک – بروکلی ، چدار و بیکن وجود دارد. یوم!

سوپ فارو ایتالیایی |  گیاهخواران

سوپ فارو ایتالیایی: سیر برشته شده در فر در این سوپ فارو طعم را به سطح بعدی می رساند. سیر سوزی ممکن است کمی سخت به نظر برسد ، اما ارزشش را دارد!

سوپ لوبیا سیاه با چیپس

سوپ لوبیا سیاه یک قابلمه: این سوپ لوبیای سیاه در اینجا دوستدار انبار است زیرا اساساً تنها چیزی که برای بازسازی آن نیاز دارید چند ده لوبیا سیاه ، کنسرو گوجه فرنگی ، آب گوشت و پیاز است.

گیاهان بالزامیک سبزیجات بو داده را به شکل برگ نزدیک می کنند

گیاهان بالزامیک سبزیجات بو داده: بهترین ها را به بازار کشاورزان خود بیاورید تهیه این پاییز / زمستان با این دستور سبزی سرخ شده با گیاه بالزامیک.

ادویه کاری ساده کینوا

ادویه کاری ساده کینوا: این دستور مورد علاقه طرفداران وبلاگ است و دلیل خوبی دارد – بسیار خوشمزه است! این یک دستور عالی برای تهیه غذا در آخر هفته است زیرا به خوبی برای ناهار کاری آماده می شود.

سالاد آجیل سیب با ونیگرت خردل افرا

سالاد گردوی سیب با ونیگرت خردل افرا: این یک دستور قدیمی از بایگانی است که اخیراً لیفت صورت داده ام. فراموش کردم چقدر این سالاد را دوست دارم!

شیرینی (کلوچه ، دسر)

سیب بوربون گیاهی ترد

سیب بوربون گیاهی ترد: Apple Crispy یکی از دسرهای مورد علاقه من در پاییز و زمستان است و تهیه آن بسیار آسان است! من از عطر بوربون در این عطر خوشم می آید.

مافین شکلاتی شکلاتی کدو تنبل گیاهی

مافین شکلاتی شکلاتی کدو تنبل گیاهی: اینها به محض فرارسیدن تقویم ، اضطراری در خانه من هستند. آنها خوب غذا می خورند بنابراین یک بازی دو نفره بسازید!

پیراشکی های کدو تنبل گیاهی پخته با خمیر افرا روی سنگ مرمر سفید

دونات کدو تنبل گیاهی با افرا یخ: هیچ چیز بهتر از لذت بردن از یکی از اینها با یک فنجان قهوه در صبح نیست. دونات های پخته بسیار آسان تهیه می شوند و این پیراشکی های کدو تنبل برای پاییز مناسب هستند.

شکلات داغ نعناع هندی از بالا به پایین و فنجان با شتر

شکلات داغ نعناع گیاهی: هیچ چیز بهتر از یک فنجان شکلات داغ در یک روز برفی زمستانی نیست. این شکلات داغ نعناع گیاهی خامه ای و غنی با کمک برخی از بادام هندی است. با سس های مورد علاقه خود مانند خامه گیاهی و کاملی سرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید