Vpod در افزایش سقف اعتبار بدون وثیقه و وثیقه گام به گام برداشته است


شرکت ویباد ترابانک پاسارگاد سقف حساب پشتون را از سه میلیون تومان به پنج میلیون تومان افزایش داده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، ویپاد از زمستان ۱۴۰۰ با هدف توسعه شمولیت مالی و دسترسی همگانی به خدمات پایه بانک پاسارگاد، امکان دریافت تسهیلات جزئی را با نام حساب پشتیبانی ویپاد در اختیار مشتریان خود قرار داده است. . در این طرح مشتریان ویپاد می توانند اکانت پشتون خود را به صورت کاملا آنلاین و بدون ضامن و گارانتی در کمتر از سه دقیقه فعال کنند. سقف اعتبار اکانت پشتوانه از ابتدا سه میلیون تومان بود که اکنون به پنج میلیون تومان افزایش یافته و حساب پشتوانه به تدریج برای تمامی کاربران اعتباری فعال خواهد شد.

حساب پشتیبان چیست؟

حساب پشتیبانی، نام نوعی از تسهیلات کوتاه مدت است که بدون نیاز به ضامن و ضمانت بر اساس اعتبار سنجی سوابق متقاضی اعطا می شود. فرآیند درخواست کاملاً آنلاین است و در کمتر از سه دقیقه انجام می شود. با ثبت سفارش و فعال سازی حساب پشتیبانی، اعتباری به مشتری تعلق می گیرد که با استفاده از آن می توان به صورت نامحدود در مراکز خرید، از هر فروشگاه فیزیکی یا آنلاین در سراسر کشور خرید کرد.
پس از فعال سازی، حساب پوسته به حساب دیجیتال (حساب اصلی مشتری) متصل می شود و مبالغ خرید اکانت کارت و ویپاد طبق بند ۵۰-۵۰ به صورت خودکار از حساب پوسته کسر می شود.

مراحل فعال کردن حساب پشتیبانی Wipod چیست؟

۱. یک حساب Wipod باز کنید و برای کارت فیزیکی اقدام کنید

۲. در صفحه اصلی برنامه وارد گزینه اکانت پشتیبانی شده و Credit را انتخاب کنید

۳. تایید آنلاین

۴. پرداخت هزینه خدمات دیجیتال ۱.۵٪ از موجودی مورد نیاز

لازم به ذکر است ویباد یکی از محصولات بانک پاسارگاد است که توسط شرکت داتین توسعه یافته است. این برنامه علاوه بر امکان داشتن تسهیلات برای مصرف کنندگان خرد، امکان افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد، دریافت کارت مجازی بانک پاسارگاد، دریافت کارت نقدی فیزیکی بانک پاسارگاد به آدرس مورد نظر، صدور و ارسال کارت هدیه فوری و انواع خدمات دیگر در دسترس همه شهروندان از سراسر جهان است.

نسخه‌های مختلف Wipod (داخلی، اندروید و iOS) از طریق وب‌سایت Wipod و فروشگاه‌های Cafebazar، Myket و Sibapp در اختیار علاقه‌مندان به استفاده از این خدمات قرار می‌گیرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!