Verity اولین اپلیکیشن آگاهی مالی را راه اندازی کرد


نیلوفر آدپ نیا. در میان برترین اخبار فین‌تک امروز، ۲۸ سپتامبر، همانند ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲، سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون دلاری Jacobi Technology و راه‌اندازی اولین اپلیکیشن آگاهی مالی Verity است.

به گزارش پایگاه خبری خدمات بانکداری الکترونیک، گزارشی از مهم ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته در حوزه بانکداری الکترونیک و فناوری اطلاعات را در زیر مشاهده می کنید:

شرکت فناوری ده میلیون دلار سرمایه گذاری می کند ژاکوبی.

شرکت فناوری سرمایه گذاری جاکوبی این شرکت اعلام کرد که ۱۰ میلیون دلار سرمایه در سری A با مشارکت کوئینزلند سرمایه گذاری جمع آوری کرده است.

UniCredit به نوآوری در پرداخت های بین المللی ادامه دهید

UniCredit به نوآوری در پرداخت های بین المللی ادامه می دهد و برای اولین بار در ایتالیا، راه اندازی سرویس “SWIFT Account Pre-Validation” را اعلام می کند که به شرکت های مالی اجازه می دهد تا وجود یک حساب ذینفع مشخص را در زمان واقعی بررسی کنند. و آن را بررسی کنید. وضعیت هشدار

افتتاح تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط در فنلاند

SME Finance، یک فناوری مالی که نوآوری در تامین مالی رشد برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​است، در فنلاند راه اندازی شده است و وعده تامین مالی رشد عادلانه تر و سریع تر برای کسب و کارهای کوچک در این کشور را می دهد که با شکاف بودجه ۲ میلیارد یورویی مواجه هستند.

راه اندازی اولین اپلیکیشن آگاهی مالی پیش از این واقعیت

Verity، یک استارت‌آپ فین‌تک که هدف آن آموزش به کودکان و نوجوانان نحوه کسب درآمد، پس‌انداز و هزینه‌های مسئولانه است، اولین اپلیکیشن سواد مالی و بانکی خانوادگی را با کارت‌های پرداخت برای کودکانی که اکنون در خاورمیانه و شمال آفریقا زندگی می‌کنند، به طور رسمی راه‌اندازی کرده است. راه اندازی شد

برنامه Verity و کارت اعتباری ویزا به کودکان زیر هشت سال این امکان را می دهد تا از مهارت های مالی شخصی خود در یک محیط واقعی استفاده کنند و آنها را تقویت کنند.

برای به اشتراک گذاشتن بزرگ با پلتفرم فریمیوم شمال

مدیر مالی شخصی Teenit از پلتفرم Freemium Nordigen برای جمع‌آوری و انتشار داده‌های بانکداری باز برای ایجاد بینش دقیق و انجام تجزیه و تحلیل دقیق استفاده می‌کند.

قرارهای جدید در یونایتد فین تک

کریس کودو به عنوان رئیس بخش ارتباطات یونایتد فین تک منصوب شد.

یونایتد فین تک یک فروشگاه یک مرحله ای برای فین تک برای بانک ها، صندوق های تامینی و مدیران دارایی است.

آرامش بخش، پیشرو پلت فرم تخصصی مالی جهانی، با زندگی مردانه همکاری کردن

Railsr، پلتفرم پیشرو تجربه مالی جهانی، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که با Maslife همکاری می کند تا یک برنامه مالی را راه اندازی کند که از سلامت مالی و رفاه روانی پشتیبانی می کند که توسط Mastercard و Checkout.com پشتیبانی می شود.

مشارکت آقا و فونگ

Mollie، یکی از ارائه دهندگان خدمات مالی اروپا که سریع‌ترین رشد را دارد، امروز اعلام کرد که توسط Vonage، یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری مالی و ارتباطات ابری جهانی، به عنوان ارائه‌دهنده پرداخت استراتژیک برای محصول Jumper.ai Vonage در سراسر اروپا انتخاب شده است.

مترجم: نیلوفر آدبنیا