TrueLayer از پرداخت های فوری با افزونه WooCommerce پشتیبانی می کند


TrueLayer، پلتفرم پیشرو بانکداری باز اروپا، امروز راه اندازی افزونه TrueLayer Payments for WooCommerce را اعلام کرد که به کسب و کارهای تجارت الکترونیک کوچک و متوسط ​​امکان می دهد پرداخت های فوری و ایمن از حساب به حساب را در وب سایت خود اضافه کنند. BQ Watches یکی از اولین شرکت هایی است که پرداخت را با استفاده از افزونه TrueLayer پیاده سازی کرد.

تحقیقات YouGov نشان داد که ۷۴ درصد از بازرگانان قصد دارند پرداخت‌های فوری از حساب به حساب را به عنوان بخشی از استراتژی بلندمدت خود ارائه دهند. این نیز با نگرش مصرف کنندگان مطابقت دارد. نزدیک به دو سوم (۶۳ درصد) خریداران گفتند که با استفاده از بانکداری باز، به‌ویژه برای اتومبیل‌ها، اتومبیل‌های کرایه‌ای، بلیط هواپیما و تجهیزات ورزشی راحت هستند.

برای مشاغل تجارت الکترونیک، که بسیاری از آنها منابع توسعه دهنده اختصاصی ندارند، سهولت ادغام با روش های پرداخت جدید بسیار مهم است. با توجه به فرآیندهای پیچیده امنیتی و انطباق با مقررات، افزودن یک روش جدید ممکن است هفته ها و گاهی ماه ها طول بکشد. در تمام این مدت، این شرکت ها ممکن است بدون ارائه روش پرداخت ترجیحی به خریدار، درآمد بالقوه خود را از دست بدهند.

افزونه TrueLayer این مشکل را حل می کند و به مشاغل دارای فروشگاه آنلاین WooCommerce اجازه می دهد تا پرداخت های بانکی فوری را با حداقل منابع فنی مورد نیاز در وب سایت خود ادغام کنند. در نتیجه، آنها می توانند به سرعت و به راحتی از مزایای پرداخت های ارائه شده توسط TrueLayer استفاده کنند و نیازی به وارد کردن جزئیات کارت یا ورود به PayPal یا سایر کیف پول های دیجیتالی توسط مشتریان نداشته باشند. در عوض، مشتریان از خدمات بانکداری آنلاین خود برای پرداخت مستقیم و با استفاده از احراز هویت بیومتریک برای تأیید هویت خود با هر تراکنش مجاز توسط بانک استفاده می کنند.

فروشنده ساعت های لوکس BQ Watches، سایت پیشرو در خرید و فروش ساعت های لوکس، یکی از اولین شرکت هایی است که پرداخت را با پلاگین جدید TrueLayer پیاده سازی کرد. به عنوان فروشنده کالاهای با ارزش، خرده فروش می خواست پرداخت های بانکی آنی را به عنوان جایگزینی برای کارت ارائه دهد.

بازرگانانی که از WooCommerce استفاده می کنند نیز از گزینه پرداخت مقرون به صرفه تری بهره مند می شوند زیرا وجوه به صورت فوری تسویه می شود. این اطمینان بیشتری را فراهم می کند که آنها می توانند سفارشات را بدون خطر کلاهبرداری و بازپرداخت وجه مربوط به پرداخت های کارتی که می تواند هزینه های قابل توجهی را برای کسب و کار آنها تحمیل کند به مشتری ارسال کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!