Santander CIB و SAP برای تسهیل بانکداری نامرئی با یکدیگر همکاری می کنند


بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری سانتاندر (Santander CIB) و SAP اسپانیا با هدف ترویج دیجیتالی کردن کلیه خدمات بانکداری تراکنش های جهانی وارد یک مشارکت استراتژیک شده اند.

Santander CIB و SAP اسپانیا با هدف ارتقای دیجیتالی کردن تمام خدمات بانکداری تراکنش های جهانی وارد یک مشارکت استراتژیک شده اند. با ایجاد راه حل های مشترک پیرامون مفهوم بانکداری نامرئی، هدف آن تقویت رابطه بین مشتری و بانک، ارائه ابزارهایی برای کمک به مشتریان خود در سراسر جهان برای دور زدن اختلالات زنجیره تامین و تسریع در کربن زدایی فعالیت های صنعتی است.

این توافق نامه ارتباط Santander CIB با مشتریان خود را با استفاده از قابلیت ها و تخصص منحصر به فرد SAP برای ارائه راه حل های ارزش افزوده با مزایای متعدد از جمله اتصال ساده به خدمات ارزش افزوده مرتبط با ریسک طرف مقابل و تجزیه و تحلیل زنجیره تامین، ساده می کند.

به عنوان اولین گام، Santander CIB قابلیت های اتصال خود را به عنوان اولین بانک در اتحادیه اروپا که به SAP Multi-Bank Connectivity (MBC) می پیوندد، تقویت کرده است. SAP MBC باعث می شود تا مشتریان جدید در Santander CIB کارآمدتر شوند زیرا این فرآیند ایمن، سریع و آسان برای استفاده است. این تجربه کلی مشتری را بهبود می بخشد.

این مشارکت استراتژیک Santander CIB را قادر می سازد تا با تعبیه خدمات در برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) با هدف تغییر نحوه تعامل مشتریان با بانک، در ارائه راه حل های بانکی نامرئی به مشتریان خود پیشرفت کند.

چنین اقداماتی بانکداری دیجیتال را به بانکداری نامرئی تبدیل می کند زیرا عملیات بانکی به طور فزاینده ای توسط هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل، نرم افزار مدیریت مالی، اینترنت اشیاء، بانکداری صوتی، بانکداری به عنوان یک سرویس و نوآوری فین تک و سایر فعالیت ها پشتیبانی می شود. روزانه نصب می شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!