Qerz Belle بستری برای توسعه کارآفرینی است


نقفرین با اشاره به آغاز دومین دوره جشنواره قرض الحسنی بر ترویج فرهنگ سخاوت و سخاوت در جامعه تاکید کرد و قرض الحسنی را الگوی مهمی در سبک زندگی ایرانی – اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک بازرگانان، احمد بحرانی با اشاره به آغاز دومین جشنواره حساب های قرض الحسنی نکفرین گفت: از سال گذشته با اجرای طرح قرض الحسنی نکفرین. حساب ها. افتتاح حساب های بزرگ توسط مشتریان محترم و افزایش تسهیلات بانک به گونه ای بود که با ارائه انواع تسهیلات از جمله فرزندآوری توانستیم گام های موثرتری در جهت ارتقاء فرهنگ حسنه قرزل در جامعه و رفاه شهروندان برداریم. تسهیلات ازدواج، کمک آموزشی و حمایت از تولید.

مدیرعامل بانک کارآفرین با تاکید بر اینکه قرض الحسنه بستر مناسبی برای توسعه کارآفرینی است، بر اشاعه فرهنگ سخاوت و بخشندگی در جامعه از جمله تامین جهیزیه به نیازمندان، ساخت مسکن روستایی، ایجاد مسکن تاکید کرد. مدرسه، ارائه تجهیزات پزشکی به بیمارستان های مناطق محروم و همچنین اعطای تسهیلات وام اشتغال زایی، حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان و … توسط بانک کاریبهار در راستای مسئولیت اجتماعی.

دومین دوره جشنواره حساب کارزل حسنی ویژه بانک بازرگانان از اول تیرماه آغاز به کار کرد و تا پایان شهریور ماه سال جاری ادامه دارد. در کارهای خیریه نیز می توانند برنده جوایز نقدی شگفت انگیز میلیارد ریالی شوند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!