Objectway، در خط مقدم بانکداری خصوصی و مدیریت ثروت


عناوین اخبار امروز ۱۷/۴/۱۳۰۱ در حوزه بانکی و پرداخت را بخوانید

Objectway، ارائه دهنده جهانی نرم افزار مدیریت ثروت، بانکداری و مدیریت دارایی، به عنوان رهبر بازار برای بانکداری خصوصی و معاملات مدیریت ثروت در برنامه IBS (SLT) شناخته شده است. شرکت چند ملیتی ایالات متحده ولز فارگو در حال کاهش است، در حالی که Sberbank روسیه در حال استفاده مجدد از تراشه های کارت بانکی است. در همین حال، دویچه بانک اخیرا در مورد چشم انداز اقتصاد جهانی در نیمه دوم سال هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، عناوین مهم ترین اخبار مالی امروز ۱۴۰۱.۰۴.۱۷ جهان را در این گزارش می خوانید.

Beyond Bank اپلیکیشن بانکداری باز خود را راه اندازی کرد

Beyond Bank، بانک تحت مالکیت مشتریان استرالیا، اپلیکیشن جدید مدیریت پول خود را راه اندازی کرده است که به مشتریان امکان می دهد پول خود را در بیش از ۴۰۰ موسسه مالی مدیریت کنند. بانک از پلتفرم مدیریت مالی PFM و پلتفرم بانکداری باز دروازه CDR برای افزودن ویژگی های رفاه مالی استفاده می کند.

اخبار فناوری اطلاعات

ولز فارگو کارمندان خود را اخراج می کند

ولز فارگو هفته گذشته به ۱۰۷ کارمند آیووا اطلاع داد که طبق اخطارهای ثبت شده در ۳۰ ژوئن، تا پایان ماه اوت اخراج خواهند شد.

غواصی بانکی

Objectway، در خط مقدم بانکداری خصوصی و مدیریت ثروت

Objectway، ارائه دهنده جهانی مدیریت ثروت، خدمات بانکی و نرم افزار مدیریت دارایی، به عنوان رهبر بازار برای بانکداری خصوصی و معاملات مدیریت ثروت در برنامه IBS (SLT) شناخته می شود.

بیزینس وایر

Sberbank روسیه از تراشه های کارت بانکی مجدد استفاده می کند

Sberbank روسیه اعلام کرد که از این تراشه در کارت های غیرفعال استفاده مجدد خواهد کرد. در همین حال، تامین کنندگان تراشه های اروپایی به دلیل تحریم ها علیه روسیه و بخش بانکی این کشور، به اندازه کافی به روسیه عرضه نمی کنند.

KITCO

ویزا با شرکت آفریقایی Flocash همکاری می کند

ویزا، پیشرو جهانی در پرداخت های دیجیتال، همکاری خود را با Flocash (www.Flocash.com)، سریع ترین فناوری مالی آفریقا در حال رشد در سال ۲۰۲۲، برای ارائه قابلیت های دیجیتالی SME های آفریقایی از طریق پرداخت های دیجیتال، راه حل های تامین کننده و دسترسی به خدمات پیشرفته اعلام کرده است. امور مالی

finkstra

مترجم: فرزانه اسکندریان

لینک کوتاهلینک کپی شد!