MetzlerBox گوشت ارگانیک چربی را به درب شما می آورد


سلب مسئولیت: این پست ، در مورد محصولی که من واقعاً از آن لذت می برم و در حال حاضر یک مشترک پولی هستم ، حاوی پیوندهای وابسته است که به ButcherBox اجازه می دهد تا از شما چند سکه برای ارجاع به محصول خود دریافت کند. نظر من برای فروش نیست و هرگز هم نبوده است. وقتی محصولی را با شما به اشتراک می گذارم ، به من اعتماد کنید: دلیلش این است که من از آن لذت می برم و فکر می کنم شما نیز آن را ارزشمند خواهید دید.

یکی از بزرگترین شکایات من در مورد این خدمات اشتراک که همه جا می بینم این است که آنها بسیار نادر هستند مفید در دراز مدت منظورم این است که همیشه گرفتن یک جعبه نمونه پر از چیزهایی که دارید بسیار عالی است میتوانست می خواهم در آینده بخرم ، اما برای کسی مانند من ، آرایش هرگز رنگ مناسب رنگ پوست من نیست ، نمونه های مو به ندرت به اندازه کافی برای استفاده از بیش از یک اینچ اینچ از موهای من هستند. و مرخصی را با حماقت “نمونه” های مراقبت از پوست شروع نکنید.

این ، با این حال ، متفاوت است.

ButcherBox در یک کولر بزرگ Styrofoam عرضه می شود

ButcherBox در یک کولر بزرگ از جنس Styrofoam عرضه می شود

وقتی تیم پشت ButcherBox به سراغ من آمد تا این سرویس را به مدت یک ماه امتحان کند ، من نه تنها مجذوب شدم ، بلکه برانگیخته. به یاد داشته باشید ، مطمئناً 10 دلار نیست که می توانید برای یکی از خدمات آزمایشی بپردازید ، بنابراین باید انتظار بیش از این را داشته باشید ، اثبات بزرگترین. اما ButcherBox در مواقع ضروری به شما دسته های کامل و با ارزش غذایی از علف ، ارگانیک ، دام آزاد و گاهی اوقات گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ ارثی می رساند.

بسیاری از مردم هیچ مغازه ای در این منطقه ندارند که گوشت با این کیفیت را می فروشند ، و این یکی از بزرگترین ناامیدی های من از این “حرکت” برای تمیز کردن کیفیت گوشت در این کشور بود. برای من ، ButcherBox شروع خوبی برای بهبود این دسترسی است. لزومی ندارد که بین کسانی که این وسایل را در دست دارند و کسانی که این کار را نمی کنند فاصله زیادی وجود داشته باشد و این باعث می شود که کیفیت هر دو غذا و سلامت آنها دشوارتر شود. این کمک زیادی می کند.

نگاهی به ButcherBox من!

نگاهی به ButcherBox من!

هنگامی که ButcherBox وارد شد ، یک ظرف بزرگ استایروفوم (بعداً بیشتر) در پلاستیک پیچیده شده بود. در داخل شما یک کیف خنک کننده قابل استفاده مجدد وجود دارد که حدود 75 درصد از همه چیزهایی را که خریداری می کنید در خود جای داده است. و داخل آن کیف خنک کننده قابل استفاده مجدد ، ای پسر.

کیفیت محتوا و طعم آن باورنکردنی است. قیمت کمی بیش از 10 پوند گوشت ارگانیک ، علفی و بدون هورمون ، فوق العاده است وقتی که گوشت گاو با علف خریداری می کنم ، قیمت آن نزدیک به 17 دلار در پوند است و حتی می تواند برای کاهش هزینه ها بیشتر باشد. این باعث قیمت می شود وای اگر می توانید هزینه خرید آنها را داشته باشید مقرون به صرفه تر است.

همانطور که می بینید ، قسمت های مربوط به هر نوع گوشت تقریباً به اندازه دو نفر بود ، به جز بیکن. من نمی دانم چه مقدار از این #جوانها می خورند ، اما من فکر می کنم یک پوند کامل آن می تواند شما را تا حد زیادی پیش ببرد.

رتبه بندی جعبه قصابی

منگ فقط انتقاد بسته بندی است ، چیزی که اصلاً منحصر به ButcherBox نیست. آ. زیاد از خدمات اشتراک مربوط به غذا از بسته بندی هایی استفاده می شود که سازگار با محیط زیست نیستند. گوشت با پلاستیک قابل بازیافت پیچیده شده و کیسه ای که غذا در آن وارد می شود قابل استفاده مجدد است. در قابل جمع شدن که من ساختن دوست دارم ، اما سردکن غول پیکر فوم پلی که غذا در آن وارد می شود باعث می شود مکث کنم. ممکن است در بسیاری از مراکز بازیافت قابل بازیافت نباشد و قرار دادن آن هر هفته در سطل زباله دشوار خواهد بود. می توانید کولر را کاملاً خاموش کنید یا دوباره از آن استفاده کنید. آنها را به مدارس یا تیم های ورزشی ، در هر کجا که مردم نیاز به نوشیدنی سرد دارند یا سفر می کنند یا مجبور هستند با غذا سفر کنند ، اهدا کنید. فقط … آن را در سطل زباله نیندازید.

کیف مورد استفاده در ButcherBox

به طور خلاصه ، من عاشق ButcherBox هستم. من راحتی ، کیفیت محصول را دوست دارم و در واقع یک مشترک معمولی می شوم. این باعث می شود که من برای دیدن در خواربارفروشی باید در سراسر بروکلین سفر کنم ، و یک چیز دیگر که در زمان آماده شدن و برنامه ریزی وعده های غذایی برای هفته در فریزر من آماده خواهم بود. من از Styrofoam خوشم نمی آید ، اما معلمان در مدارس فرزندان من مطمئناً دوست دارند کولرهای رایگان رایگان را برای غذا و نوشیدنی های خود در طول روز نگه دارند … و این برای من کار می کند!

برای مشاهده ButcherBox به تنهایی ، از پیوند شریک من در ButcherBox.com دیدن کنید – از کد winterBB15 برای دریافت 15 دلار تخفیف برای اولین سفارش خود امروز استفاده کنید!دیدگاهتان را بنویسید