Garzel Hosny بستر مناسبی برای توسعه کارآفرینی است


وی با اشاره به آغاز دومین دوره جشنواره قرض الحسنه بر ترویج فرهنگ سخاوت و سخاوت در جامعه تاکید کرد و قرض الحسنه را الگویی مهم در سبک زندگی ایرانی- اسلامی دانست.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرینی، دکتر احمد بهاروندی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه ارتباطات، با اشاره به آغاز دومین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنی نقفرین گفت: از سال گذشته با با اجرای طرح حساب کارزل-حسنه نقفرین و افتتاح حساب های مهم توسط مشتریان محترم، تسهیلات بانک نیز افزایش یافته است به گونه ای که ما را قادر می سازد گام های موثرتری در جهت ارتقاء فرهنگ حسنه قرزل در جامعه و رفاه حال شهروندان برداریم. با ارائه انواع تسهیلات اعم از تسهیلات فرزندآوری، ازدواج، کمک آموزشی و حمایت از تولید.

وی با تاکید بر اینکه قرض الحسنه بستر مناسبی برای توسعه کارآفرینی است، ترویج فرهنگ سخاوت و بخشندگی در جامعه را مهم دانست و افزود: قرض الحسنه الگوی مهمی در سبک زندگی ایرانی اسلامی است. مشارکت مردم در طرح های قرض الحسنه بانک کارآفرینی و همچنین فعالیت های خیرخواهانه دیگری از جمله تامین جهیزیه فقرا، ساخت مسکن روستایی، ایجاد مدرسه، تامین تجهیزات پزشکی به بیمارستان های مناطق محروم و نیز انجام شد. فراهم کردن فرصت های شغلی تسهیلات وام، حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان و … برای ایفای مسئولیت اجتماعی.
لازم به ذکر است دومین جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک کارآفرینی از اول تیرماه آغاز شده و تا پایان شهریور ماه سال جاری ادامه دارد. از ثواب معنوی این کار خیریه می توانند در قرعه کشی میلیاردها ریال برنده شوند و جوایز نقدی بزرگی نیز تقسیم می شود.