FinHack، رویدادی برای حل چالش های فین تک امروز


چالش را قبول کنید و با سرمایه گذار دست بدهید!

رویداد رقابتی Finohack در چهار حوزه WealthTech، InsurTech، RegTech و PayTech و بر اساس حل چالش‌های فین‌تک امروزی توسط شرکت توسعه کسب‌وکار تکنوترید و مرکز نوآوری فینووا برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، FinoHack یک رویداد رقابتی فین‌تک با پیام «چالش کن و سرمایه‌گذار را شوکه کن» است که شرکت‌کنندگان، اعم از فرد یا تیم، با شرکت در کارگاه‌های آموزشی، تیم‌سازی، خود را برای یک مسابقه سه روزه آماده می‌کنند. و راهنمایی برای ساخت یا تکمیل یک محصول حداقل قابل قبول (MVP) و تلاش برای به دست آوردن سرمایه از Finova و Technotrade برای توسعه آن.

مراسم افتتاحیه رویداد finohack در ساعت ۱۰ صبح ۸ آگوست از این طریق ارتباط دادن به صورت زنده پخش خواهد شد.

چالش را قبول کنید و با سرمایه گذار دست بدهید

مریم نجفی، مدیرعامل فینووا، درباره دلایل برگزاری Finohack توسط فینووا می‌گوید: «فاینووا به مسیر سرمایه‌گذاری خود ادامه می‌دهد و از تشکیل شرکت‌های نوآوری که چرخه ارزش خدمات مالی را تکمیل می‌کنند، حمایت می‌کند.

این رویداد از قلب اتفاق نظر کارشناسان برجسته فین‌تک و صاحبان مشاغل، تلاشی برای آگاه ساختن نسل جدید از چالش‌های فعلی در فین‌تک و توانایی بهتر برای حل آنها بود.

به گفته مریم نجفی، علاقه مندان می توانند به صورت انفرادی یا تیمی در فینوهاک شرکت کنند و شرکت در این رویداد محدودیتی ندارد. همچنین جزئیات رویداد و اطلاعات تکمیلی در مورد آن در مراسم افتتاحیه ارائه خواهد شد.

همانطور که حمید آل محمدی، مدیرعامل شرکت توسعه کسب و کار نوآور (تکنوگرات) در خصوص خرید فینوهاک گفت: یکی از دارایی های ارزشمند بانک تیجارا مشتریان شرکتی و نهادی از صنایع مختلف است که به نیازهای فناورانه این مشتریان پاسخ می دهد. از یک سو و بهبود خدمات از سوی دیگر، خدمات تلقی می شود بانکداری نوین یکی از دغدغه های اصلی ماست. تکنوترید با برگزاری این رویداد به عنوان بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر بانک تیجارا، گام هایی را برای رسیدن به هدف همیشگی خود یعنی پاسخگویی برداشته است. از طریق تعامل مثبت با اکوسیستم نوآوری و فناوری، به این نیازها می‌پردازیم. در این رویداد، چالش‌های تأیید دیجیتالی مشتریان حقوقی، تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان بانک با استفاده از داده‌های بزرگ و تراکنش‌های محاسباتی و غیره را پیشنهاد کردیم و از ایده‌های عملی استقبال کردیم.

مدیرعامل تکنوجارت افزود: امیدوارم با کمک مبتکران و فناوران در اعتلای تجارت الکترونیک در کشور نقش آفرینی کنیم.

این مراسم با سخنرانی مریم نجفی مدیرعامل فینووا و حمید المحمدی مدیرعامل تکنوترید و نشستی با حضور کافه رادی مدیرعامل کارت، سعید قدوسینی نژاد مدیرعامل فینوتک و فرشید اردوانی همراه خواهد بود. معاون بازاریابی و عملیات ارتباطات واردا. ماموریت اصلی finohack تاکید بر چالش و فرصت سرمایه گذاری است.

از این طریق می توانید مراسم افتتاحیه را تماشا کنید و همچنین پیام یادآوری دریافت کنید ارتباط دادن شروع با ثبت نام

فینوهاک

لینک کوتاهلینک کپی شد!