Day Web Insurance برنامه Day Dar را باز کرد


بیمه روز در راستای اهداف استراتژیک خود و حرکت به سمت تحول دیجیتال، اپلیکیشن وب جامع خود را با نام Day Dar راه اندازی کرده است.
و به گزارش پایگاه خبری به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه روز؛ اپلیکیشن الکترونیکی ددار در راستای مشتری مداری الکترونیک و ایجاد تجربه ای لذت بخش برای آنان و همچنین با هدف تسهیل و تسریع در فرآیند صدور بیمه نامه از شبکه فروش راه اندازی شد.
علی اکبر کلشانی، مدیر تحول دیجیتال بیمه دی در این باره گفت: یکی از مزیت های اصلی دیدار طراحی سیستم به صورت PWA است که امکان استفاده از آن را در تمامی مدل های موبایل و کامپیوترهای شخصی فراهم می کند. او اضافه کرد؛ در حال حاضر در این وب اپلیکیشن امکانات فراوانی از جمله صدور آنلاین انواع بیمه نامه، مشاهده کلیه جزئیات سوابق خسارت پزشکی، مشاهده کلیه بیمه نامه های خریداری شده و خسارت های مربوط به هر یک از آنها، مشاهده لیست شبکه فروش وجود دارد. ، مراکز دعاوی و مراکز طرف قرارداد و همچنین صدای مشتری ارتباط مستقیم با مشتریان و دریافت انتقادات و پیشنهادات اجرا شده است.
به هیچ چیز نمی ارزد؛ علاوه بر خدمات ذکر شده در وب اپلیکیشن ددار امکاناتی مانند ارسال درخواست تحویل مدارک آسیب درمانی و دارو برای ثبت درخواست و دریافت دارو وجود دارد و به زودی این سرویس برای تمامی بیمه شدگان راه اندازی می شود. در حال حاضر این وب اپلیکیشن قابلیت ارتباط با سایر سیستم ها و اپلیکیشن ها را در قالب احراز هویت یکپارچه دارد و مطابق با نقشه راه و برنامه های توسعه آتی، امکانات متنوع دیگری نیز به آن اضافه خواهد شد.