Biomax، پیشرو فناوری در نمایشگاه بین المللی خرده فروشی ایران


گروه شرکت‌های ترنا با معرفی برند بیومکس با استقبالی نوین از نمایشگاه بین‌المللی خرده‌فروشی ایران استقبال کرد تا آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه فناوری‌های نوین تجاری پس از روزهای سخت کرونا به نمایش بگذارد و سازه‌های نمایشگاهی را به نمایش بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری بانکدرزی الکترونیک، سوم مردادماه، نمایشگاه بین المللی خرده فروشی ایران با حضور تولیدکنندگان، صنعتگران و فعالان صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته از سراسر کشور با حضور رئیس ستاد نمایشگاه در محل سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه با حمایت برند بیومکس و برخی برندهای دیگر این حوزه در سه سالن ۳۸، ۳۸ ب و ۳۵ در حال برگزاری است و تا ۱۴ مرداد ماه میزبان علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه خرده فروشی ایران همزمان با ایران ققنوس در صنعت مالی و ایران ویژنند در مد و پوشاک برگزار شد، به همین منظور بازدیدکنندگان می توانند به صورت مقطعی از سه غرفه نمایشگاهی مختلف مرتبط با یکدیگر بازدید کنند.

اولین حضور رسمی بیومکس در نمایشگاه خرده فروشی ایران

گروه ترنا با معرفی برند بیومکس، این نمایشگاه را با دستان پر پذیرفت تا پس از روزهای سخت کرونا، امروز جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه فناوری های کسب و کار به شیوه ای نوین ارائه کند. سازه های نمایشگاهی

بایومکس در چهارمین دوره نمایشگاه خرده فروشی ایران حرف های زیادی برای گفتن دارد، غرفه بیومکس با خلاقیت خود در ارائه راهکارهای هوش تجاری، میزبان بازدیدکنندگان بسیاری از مشاغل مختلف از سراسر کشور است.

در طراحی کیوسک برای هر دسته بخش جداگانه ای شبیه سازی شده است که در هر بخش راه حل مربوط به آن ارائه می شود تا بازدیدکنندگان به صورت تخصصی با این راهکارها آشنا شوند.

استقبال بی نظیر غول های صنعت خرده فروشی از کیوسک Biomax

اگرچه ساعات برگزاری نمایشگاه از ساعت ۸ به ۱۵ تغییر کرد، اما استقبال و حضور علاقمندان به این صنعت در روز اول فراتر از انتظار بود.

به دلیل تخصصی بودن نمایشگاه، بیشتر بازدیدکنندگان از خرده فروشی ها، مدیران و فعالان حرفه ای بودند که نشان دهنده روند تقاضای بازار، روند رشد و نیاز به هوشمندی کسب و کار است.

همچنین کافه بیومکس امروز با استقبال گرم بسیاری از مدیران فعال در بخش خرده‌فروشی، مدیران بانک‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای با نوشیدنی‌های خنک مواجه شد و مذاکرات انجام شده این نوید را داد که هر چه بیشتر مهندسان این مرز و بوم در ارائه محصولات باکیفیت قابل رقابت باشند. با برندهای خارجی

مهندسان این شرکت راهکارهای بیومکس را بر اساس آخرین فناوری های روز دنیا ترجمه کرده اند، از این رو این برند با حضور پررنگ خود در نمایشگاه خرده فروشی ایران آمادگی خود را برای پذیرش چالش های جدید و آغاز همکاری های جدید اعلام کرد.

محصولات بیومکس شامل انواع صندوق فروشگاهی، بارکد خوان، چاپگر رسید، لیبل دیجیتال و انواع محصولاتی است که می تواند هر کسب و کاری را بهبود بخشد و آن را به سمت هوشمندی سوق دهد.

لیلا مدیری رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های صنعتی ترنا در گفتگو با خبرنگاران گفت: این شرکت چشم اندازی به بازارهای جهانی خواهد داشت و هر روز با تلاش بیشتر در تلاش است تا محصولات جدیدی تولید کند. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی موجود، اشتغال زایی، توسعه خط تولید و استفاده از نیروی کار جوان از دغدغه های اصلی این گروه صنعتی است.

وی افزود: امیدواریم با حمایت ویژه مسئولان در هوشمندسازی کسب و کار و کمک به ارتقای مدیریت علمی آن و معرفی و صادرات بیومکس به عنوان یک برند باکیفیت به سراسر جهان، موفق باشیم.