AT&T: قیمت کاهش یافته به پایان رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت افزایش خواهد کشف شد (NYSE: T)


AT&T برای ادغام Warner Media با Discovery

جاستین سالیوان نیوز/گتی ایماژ

AT&T (بورس نیویورک: تی) / اختلاط تایم وارنر واقعاً برای من می خواهم نسبتاً نبود. غول مخابرات مبالغ هنگفتی می پردازد ۸۵ میلیارد دلار برای لویاتان رسانه ای در حالی کدام ممکن است AT&T این سیستم خوبی در بازار اشتراک های HBO داشت، این نمایندگی تایم وارنر را ناسالم مدیریت کرد اختلاط به دلیل، سهام AT&T در ۵ سال قبلی جدی تر اجتناب کرده اند پول بی فایده {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک به ۵۰ سهم کاهش یافته است است. {به دلیل} رویکرد مدیریت تندرو AT&T را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر پریشانی‌ها، اختلاط تایم وارنر فاجعه‌بار بود.

متعاقباً، برای سهامداران AT&T خوشایند است کدام ممکن است این نمایندگی یک بار دیگر بی طرفانه باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزینه داشته باشد روی خرید و فروش بی نظیر شخصی کانون اصلی تدریجی. علاوه بر این این، خبر بهتری برای برادران وارنر است. اختراعنزدک: WBD) اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است نمایندگی جدید کمتر اجتناب کرده اند قطعا ارزش آن را دارد گذاری شده است، توجه انداز انبساط فوق العاده خوبی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً قطعا ارزش آن را دارد آن به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. من می خواهم مالک هر ۲ سهام هستم، با این حال اکنون در جاری افزایش مکان سهام WBD شخصی هستم.

۲ سهم

در ماه نوامبر مقاله ای نوشتم کسب اطلاعات در مورد AT&T را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزای فرعی آن اجتناب کرده اند واحد WarnerMedia. در پایان، ما ۲ سهام داریم، AT&T را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی جدید، برادران وارنر. اختراع “WBD” شش ماه بعد.

AT&T

تی

تی (StockCharts.com)

نمودار AT&T فوق العاده سخت {بوده است}، با این حال اخیرا شاهد منصفانه رالی سازنده بعد اجتناب کرده اند حاضر بوده ایم. سهام طی تعدادی از روز حدود ۱۲ سهم جهش کرد. سهام علاوه بر این به طور قابل توجهی بهتر (حدود ۲۰٪) اجتناب کرده اند کف ۲ برابری شخصی در نوامبر / دسامبر است. علاوه بر این این، قابل دستیابی است شاهد منصفانه زیرین‌ترین قیمت در درازمدت در حدود ۱۶ دلار (تعدیل عرض فرعی) باشیم. اکنون کدام ممکن است عدم قطعیت فروکش کرده است، سهام AT&T قابل دستیابی است آغاز به تبدیل کردن تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً اجتناب کرده اند همین جا به انبساط شخصی یکپارچه دهد.

کاوشگر برادران وارنر

WBD

WBD (StockCharts.com)

نمایندگی جدید “WBD” تعدادی از روز پیش پیشنهادات شخصی را در حدود ۲۳ به همان اندازه ۲۴ دلار تحریک کردن کرد. در حالی کدام ممکن است به حرکت جدیدترین Discovery به WBD ظاهر شد می کنیم، پیش اجتناب کرده اند نمایشگاه غافلگیرکننده شاهد اقدامات قیمت هستیم. در حالی کدام ممکن است سهام دیسکاوری {به خودی خود} کار کردن خوبی نداشته است، نمایندگی مختلط می‌تواند فوق العاده بیشتر حرکت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً سهام فضای زیادی برای افزایش قیمت دارد.

توجه انداز روشن WBD

WBD منصفانه مخلوط کردن محتوای منحصر به شخص دارد. این اختلاط HBO Max را انتخاب کنید و انتخاب کنید Discovery Plus را همراه خود هم مخلوط کردن می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند بهتر از محتواها را در فیلم‌ها، سریال‌ها، اطلاعات، تلویزیون‌های واقعیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها تولید دیگری در اختیار بینندگان قرار می‌دهد. این غول رسانه ای تعبیه شده دارای سه سرویس منتشر شده است: HBO Max، Discovery+ را انتخاب کنید و انتخاب کنید CNN+. علاوه بر این این، این نمایندگی علاوه بر این مالک استودیوی برادران وارنر است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند کانال های کابلی تولید دیگری مشابه TNT، TBS، Food Network، TLC، Discovery، Travel Channel، MotorTrend، Animal Planet، Science Channel، New Line Cinema، Cartoon Network، Adult Swim، HGTV، HBO را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره.

محتوا

محتوا (Warner Media)

علاوه بر این این، این نمایندگی دارای اعداد جریان قانع کننده است. اول اینکه، پلتفرم HBO به خوبی کسب درآمد می تدریجی، ماهیانه ۱۰ دلار همراه خود فروش هر دو ۱۵ دلار در ماه با بیرون فروش بدست آمده می تدریجی. علاوه بر این این، در طولانی مدت سال ۲۰۲۱، HBO Max ۷۴ میلیون مشترک استریمرا انتخاب کنید و انتخاب کنید Discovery 22 میلیون مشترک تولید دیگری برای منتشر شده شخصی داشت. این اعداد دیدنی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید WBD باید به انبساط خرید و فروش منتشر شده شخصی یکپارچه دهد از مشتریان بیشتری را در موجود در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند ملت فریب دادن می تدریجی.

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان (AT&T)

بیش از سه میلیارد مصرف کننده آنلاین {در سراسر} جهان موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۴ هر دو ۲۲ میلیون نفر سهم زیادی نیست. علاوه بر این، اگر آمار مشترکین نتفلیکس (NFLX) را ارزیابی کنیم، این نمایندگی در طولانی مدت سال ۲۰۲۱ حدود ۲۲۲ میلیون مشترک داشت. این پویایی سهم خوبی اجتناب کرده اند سهم بازار را برای گرفتن WBD نماد می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازار برای مدت زمان بسیار طولانی اشباع نخواهد شد.

تحلیلگران این رقم را حدود ۵۰ میلیارد دلار تخمین می زنند در درآمد برای WBD امسال علاوه بر این این، درآمد WBD احتمالاً در سال ۲۰۲۳ حدود ۷ به همان اندازه ۱۲ سهم افزایش خواهد کشف شد. اگر نمایندگی بر شتاب انبساط شخصی کانون اصلی تدریجی، می‌تواند در سال‌های بلند مدت به انبساط قابل توجهی یکپارچه دهد. قطعا ارزش آن را دارد سهام در حال حاضر تنها حدود ۶۳ میلیارد دلار است، به منظور که این نمایندگی حدود ده برابر برآوردهای آتی EPS را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۱.۲ برابر کالا مورد پیش بینی قیمت کاهش یافته می تدریجی. این نسبت‌های قطعا ارزش آن را دارد‌گذاری به‌طور قابل‌توجهی برای شرکتی در مکان WBD هستند، به این تکنیک کدام ممکن است اکنون قطعا ارزش آن را دارد سهام کمتر شده است.

در مقابل، دیزنی (دیس) همراه خود نسبت P/E فوروارد حدود ۳۰ قیمت کاهش یافته می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت کالا جلو در حدود ۲.۷ دارد. نتفلیکس نیز همراه خود نسبت P/E در حدود ۳۰ قیمت کاهش یافته می‌تدریجی با این حال نسبت P/S در حدود ۵ دارد. متعاقباً، می‌بینیم کدام ممکن است نزدیک‌ترین رقبا به WBD همراه خود نسبت‌های ۲.۵ به همان اندازه ۵ برابر بهتر قیمت کاهش یافته می‌کنند. دلیل این برداشتن ارتباط فشرده سخت است، با این حال به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است قیمت سهام WBD ممکن است ۲ برابر شود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان فوق العاده بودجه تر اجتناب کرده اند نتفلیکس هر دو دیزنی باشد. متعاقباً، من می خواهم در نظر گرفته شده می‌کنم هرچه پیش می‌رویم، می‌توانیم اصلاحات بیشتری را اجتناب کرده اند WBD ببینیم.

AT&T اجتناب کرده اند خطاها شخصی درس خواهد گرفت

AT&T قابل دستیابی است در وهله اول بیش اجتناب کرده اند حد برای Time Warner تیز کردن کرده باشد. ۸۵ میلیارد دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد همراه خود وزارت دادگستری برای عقب نشینی اجتناب کرده اند WarnerMedia همراه خود قیمت فوق العاده کمتر پس اجتناب کرده اند چندین سال قیمت کاهش یافته خوبی نیست. مدیریت AT&T آموزش داده شده است تبدیل می شود کدام ممکن است او اجتناب کرده اند توجه کردن خودداری کرده است مدیران رسانه وارنر متعاقباً، این نمایندگی در حین اختلاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند اختلاط همراه خود تایم وارنر خطاها زیادی مرتکب شد. منصفانه زاویه متکبرانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانا به هیچ وجه منصفانه فرمول دریافت کرد نیست، به طور قابل توجهی در مخلوط کردن پیچیده ۲ سنت انصافاًً خاص در نمایندگی. AT&T منصفانه غول ارتباطات خاکستری است کدام ممکن است بر کاهش قیمت ها برای افزایش اثربخشی کانون اصلی دارد.

در برابر این، تایم وارنر فضای خلاقانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام تری دارد. تحمیل سنت نمایندگی به تایم وارنر اصولاً احتمالاً می رود خلاقیت را خفه تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجازات ها خطرناک نامطلوب ای را به در کنار داشته باشد به همان اندازه تأثیر سازنده. ما شاهد تأثیر عقب کشیدن AT&T بر قطعا ارزش آن را دارد‌گذاری تایم وارنر هستیم از این نمایندگی به مبلغ ۸۵ میلیارد دلار خریداری شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً نیمی اجتناب کرده اند این مبلغ اجتناب کرده اند بین سر خورد.

برای جلوگیری اجتناب کرده اند فجایع اختلاط اصولاً، AT&T باید روی خرید و فروش بی نظیر شخصی کانون اصلی تدریجی. به‌علاوه، اگر می‌خواهد انبساط را افزایش دهد، باید در نمایندگی‌هایی سرمایه‌گذاری تدریجی کدام ممکن است سنت‌های شرکتی مشابهی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب‌وکارهایی شبیه به AT&T دارند. همراه خود این جاری، چیزی کدام ممکن است نمی توانید اجتناب کرده اند AT&T رد کنید اینجا است کدام ممکن است سهام در همین جا به طور قابل توجهی بودجه است.

تعیین مقدار جالب AT&T

AT&T یکی اجتناب کرده اند بهتر از راه حل ها ارزشی دسترس در بازار در حال حاضر است. این نمایندگی دارای P/E بلند مدت حدود ۷.۹ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید درآمد سهام سنگینی در حدود ۶ سهم دارد. علاوه بر این این، همراه خود درمانی نمایندگی در همین جا، درآمد آن باید یک بار دیگر افزایش یابد. در سال بلند مدت، برآورد اجماع ۲.۶۱ دلار در EPS است. متعاقباً، نمایندگی در جاری حاضر تنها همراه خود ۷.۵ برآورد درآمد بلند مدت قیمت کاهش یافته می تدریجی.

EPS

EPS (LookingAlpha.com)

علاوه بر این این، ما قادر هستیم نتایج درآمد بالاتری را تبصره کنیم از AT&T پس اجتناب کرده اند حاضر WarnerMedia زیرک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمدتر تبدیل می شود. تخمین EPS کران بالا حدود ۲.۸۰ دلار در سال بلند مدت است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر مضرب P/E نمایندگی به حدود ۱۰ برسد، می‌توانیم شاهد قیمت کاهش یافته AT&T در حدود ۲۸ دلار در سال باشیم. این هدف قیمت به ما پتانسیل صعودی ۴۴ درصدی در سهام AT&T می دهد.

چرا من می خواهم مالک هر ۲ سهم هستم

من می خواهم مالک WBD {به دلیل} انبساط آن هستم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم مالک AT&T برای قطعا ارزش آن را دارد آن هستم. همراه خود این جاری، در حدود ۱۰ برابر درآمد بلند مدت، WBD منصفانه ورزشی همراه خود قطعا ارزش آن را دارد است. آنها AT&T را اجتناب کرده اند زمان سقوط نوامبر سال قبلی برگزار کرده اند. در حالی کدام ممکن است من می خواهم برخی اجتناب کرده اند پست های WBD را اجتناب کرده اند زیر بدست آمده کرده ام، این کافی نیست. من می خواهم همراه خود پیش بینی انبساط اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقاضای اصولاً برای این سهام، به مکان WBD شخصی اضافه می کنم. من می خواهم پیش بینی دارم کدام ممکن است قطعا ارزش آن را دارد بازار WBD در دوره ۱۲ به همان اندازه ۲۴ ماه بلند مدت تقریباً ۲ برابر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۱۰۰ میلیارد دلار برسد، کدام ممکن است در نتیجه افزایش تقریبی ۱۰۰٪ برای سهام شود. به صورت جداگانه، AT&T نیز باید خوشایند حرکت تدریجی، از در سال بلند مدت حدود ۴۰ به همان اندازه ۵۰ سهم افزایش خواهد کشف شد.

  • محدوده هدف قیمت WBD 1 ساله ۳۵-۵۰ دلار است
  • محدوده هدف قیمت ۱ ساله AT&T 25-30 دلار است