۸ شرکت PSP و پرداخت را به پنجره ماژول تجارت الکترونیک متصل کنید


مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعلام کرد هم اکنون امکان اتصال ۸ شرکت PSP و شرکت پرداخت به پنجره ماژول تجارت الکترونیک وجود دارد و ثبت نام کنندگانی که از همان پلتفرم توکن اعتماد الکترونیکی دریافت می کنند می توانند درگاه پرداخت الکترونیکی را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مرکز توسعه تجارت الکترونیک از کلیه شرکت های پرداخت و پرداخت خواست به وب سرویس عماد و پنجره واحد تجارت الکترونیک لینک دهند. در این صورت شرکت ها می توانند همزمان با ثبت درخواست، درگاه های پرداخت را دریافت کنند.

تاکنون پایپینگ، سیسپی، دیجی پی، درگاه پرداخت ودیعه، بیتوپی، پیفا، درگاه ایران و همچنین تجارت الکترونیک پارسیانه ارائه شده است. شرکت هایی که متقاضی درگاه پرداخت هستند، پس از دریافت کد اعتماد الکترونیکی از طریق یکی از این هشت شرکت در شرایط فعلی، می توانند بدون مراجعه به سایت شاپرک از این شرکت ها درگاه پرداخت دریافت کنند.
به تدریج سایر شرکت هایی که برای اتصال به این وب سرویس اقدام می کنند، متصل می شوند و متقاضیان درگاه های پرداخت با گزینه های بیشتری برای فعال سازی درگاه های پرداخت مواجه خواهند شد.

با اقدامات انجام شده، شرکت ها می توانند با دریافت توکن اعتماد الکترونیکی، درگاه پرداخت را مستقیماً دریافت کنند و با توجه به ارتباطات ایجاد شده بین شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیک، در هنگام سفارش پرداخت، نیازی به درج مجدد اطلاعات نخواهد بود. دروازه

این هشت شرکت در حال حاضر به این وب سرویس متصل هستند و سایر درگاه های پرداخت نیز می توانند از مرکز توسعه تجارت الکترونیک درخواست اتصال به این وب سرویس را داشته باشند.

پیش از این زرین پال و سداد به عنوان ارائه دهندگان خدمات پرداخت و ارائه دهندگان خدمات پرداخت، قابلیت درگاه پرداخت همزمان و عماد را از طریق درگاه کد اعتماد الکترونیکی برای شرکت های متقاضی دریافت کد، سایر درگاه های پرداخت را نیز می توان به آن متصل کرد.

کاربران پس از انتخاب شرکت خدمات پرداخت یا پرداخت مورد نظر از لیست شرکت های مرتبط با این تصویر توسط شرکت، ضمن ارسال اطلاعات تایید شده هویت، دامنه، تلفن ثابت، موبایل، ایمیل، آدرس، نوع فعالیت، کد رهگیری مالیاتی، به صفحه اختصاصی شرکت جهت تکمیل سایر اطلاعات منتقل شده و بدون نیاز به درج مجدد اطلاعات امکان ثبت درخواست آنلاین درگاه وجود خواهد داشت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!