6 مکمل کلیدی ضد التهابی | گلندا بریتون ، RHN


** برای خرید مکمل به آیدی زیر مراجعه کنید

روغن ماهی

اولین مکملی که برای کاهش التهاب می دهم روغن ماهی است (اسیدهای چرب ضروری امگا 3) که به کاهش سطح التهاب کمک می کند. کلمه “ضروری” به این معنی است که شما باید آن را از غذا یا مکمل ها دریافت کنید ، بدن ما اینطور نیست. غذای با کیفیت خوب ، ماهی های سالم و غذاهای دریایی ایده خوبی است ، اما برای به دست آوردن امگا 3 برای مقابله با التهاب به اندازه کافی سخت است ، بنابراین مکمل روغن ماهی با کیفیت خوب (یا روغن جلبک برای گیاهخواران) راه خوبی است.


زردچوبه / زردچوبه


زردچوبه یک عنصر محبوب در سال های اخیر است و محصولات آن به دلیل خواص ضد التهابی قوی شناخته شده است. این قطعاً ادویه جدیدی نیست زیرا بیش از 4000 سال است که استفاده می شود و به فرهنگ هندی برمی گردد. اما به تازگی ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه زردچوبه را به دلیل خواص ضد التهابی قوی آن برجسته کرده اند ، به همین دلیل است که می توانید آن را تقریباً در هر شکل-حتی به عنوان مکمل های زردچوبه-پیدا کنید.

فلفل سیاه کورکومین (ماده ای در زردچوبه) را 2000٪ بیشتر جذب می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه می پزید ، حتما فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید کورکومین یا زردچوبه اضافه کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که مزایای سلامتی زیادی را شامل می شود ، از جمله توانایی کاهش التهاب.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود بخواهید تا سطح التهاب شما را با آزمایشات آزمایشگاهی بررسی کند. آنها احتمالاً آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) را انجام می دهند زیرا این یکی از راه های کلیدی برای بررسی سطح التهاب در بدن شما است.

ALA در کاهش نشانگرهای مهم التهابی در خون مانند سطح CRP موثر است.

کوئرستین یک فلاونوئید است که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و می تواند به کاهش التهاب کمک کند. گزارش شده است که این دارو در درمان عفونت های کروناویروس شبیه SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای افرادی که از آلرژی یا سینوزیت مزمن رنج می برند مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مثبت است که در غذاها و بله در شراب قرمز یافت می شود. نشان داده شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است ، می تواند به سلامت قلب و عروق و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است برای حفظ تکرار SARS-CoV-2 و کاهش حمله سیتوکین ناشی از SARS-CoV-2 مفید باشد

N- استیل سیستئین

N-Acetyl Cysteine ​​سالهاست که توسط FDA تأیید شده است ، شناخته شده است که سطح آنتی اکسیدان اصلی گلوتاتیون را افزایش می دهد ، که برای حفظ سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد. اخیراً نشان داده شده است که می تواند با سرکوب ترشح سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T ، نتایج COVID-19 را بهبود بخشد و در نتیجه التهاب و آسیب بافتی را کاهش دهد.

به یاد داشته باشید که ایده خوبی است که با یک متخصص بهداشت واجد شرایط همکاری کنید که می تواند شما را در اجرای تغییرات خاص در رژیم غذایی ، شیوه زندگی و مکمل هایی که نیاز بدن شما را برآورده می کند راهنمایی کند.

** برای خرید مکمل های درجه حرفه ای و صرفه جویی 15 ، به درمانگاه آنلاین من مراجعه کنید …

روی “پروتکل ها” کلیک کنید برای دیدن لیستی از موارد دلخواه من مکمل های ضد التهابی

محصولات را از طریق داروخانه مجازی کامل ما خریداری کنید.

منابع

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 به طور مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید