5 راه برای جلوگیری از میکروب در صورت داشتن فرزند – که هنوز امتحان نکرده اید! – رژیم مادلین


نوزادان موجوداتی زیبا ، دوست داشتنی ، بامزه و دوستدار محیط زیست هستند … اما آنها نیز بسیار میکروب هستند! اگر شما بچه دار شده اید و تا به حال از عطسه در صورت خودداری کرده اید ، یا تماشا کرده اید که بعد از انجام یک کار وحشتناک دستان خود را در دهان خود قرار می دهند … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با ادامه فصل آنفولانزا در سال جاری و همچنان ویروس کرونا (کووید -19) من را آزار می دهد ، من می خواهم برخی از نکات ، ترفندها و اسرار مورد علاقه خود را در مورد جلوگیری از گسترش میکروب ها در مسیر آنها با شما به اشتراک بگذارم.

1به ناخن آنها را تا آنجا که ممکن است کوتاه نگه دارید. بسیاری از ما بزرگسالان وقتی شستن دست می کنیم وقت نمی گذاریم که زیر ناخن را با برس ناخن بمالیم – و می دانیم که لباس های ما اصلاً این کار را نمی کنند. انگشتانش دائماً روی دهانش بسته شده و بسیاری از میکروب های کوچک در زیر ناخن های کوچک او کمین کرده اند. روی برخی از اصلاح کننده های ناخن سایز نوزاد سرمایه گذاری کنید ، اجازه دهید به مدت پنج دقیقه به تماشای یک نمایش بپردازند تا به حفظ و کار آنها کمک کند!

2 بینی را بشوییدبه Xlear یک اسپری بینی ساده و عالی (برای بچه ها!) می سازد که به پاک شدن بینی جوانه ای آنها کمک می کند قبل از اینکه عفونت واقعاً ریشه دواند و به بقیه بدن گسترش یابد. هنگامی که در گروهی از افراد هستید ، مخصوصاً هنگام مسافرت ، از آن استفاده کنید.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3 حوله حمام و حوله آشپزخانه را یک روز در میان عوض کنید. اگر کودک شما دستان خود را مانند دستان من بشوید ، احتمالاً اکثر میکروبها به جای آبکش کردن روی حوله ، روی حوله پاک می شوند.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
4 محلول ضدعفونی کننده دست را در ماشین خود نگه داریدبه از آنها برای فرزند خود استفاده کنید همه زمان انتخاب آنها از محیط گروهی (مدرسه بازی ، پارک ، مهد کودک و غیره) فرا رسیده است. من برف پاک کن هایی مانند دستمال مرطوب کننده بدون الکل Babyganics م thanثرتر از ضدعفونی کننده مایع دست (که فقط می تواند خاک را پخش کند و به اندازه آب و صابون خوب قدیمی م effectiveثر نیست) مثرتر می دانم. ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
5 از این دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید! در کالیفرنیا ، بسیاری از ما دستگاه های تصفیه هوا خریداری کردیم تا خانه های خود را از گازهای مضر در طول تمام آتش سوزی های جنگل پاک کنیم. با این حال ، آنها همچنین می توانند کوچکترین میکروب های موجود در هوا را حذف کرده و باکتری های موجود در هوا را کاهش دهند ، که نه تنها حاوی ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا ، بلکه ذراتی هستند که می توانند آلرژی را تشدید کنند. من در حال حاضر از یک سوپر ساخته Coway استفاده می کنم. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

آیا توصیه های غیر متعارفی برای جلوگیری از میکروب در کودکان خردسال دارید؟ آن را در نظرات زیر به نفع دیگران به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید