5 دلیل که جوانان محلی ما باید میوه بچینند – رینا داون لوتزبهار و تابستان 2020 ترس ، استرس ، افسردگی ، اضطراب ، تغییر جهان و تغییراتی را به وجود آورده است که قبلاً ندیده بودیم.

طبیعت آورد ..

بارندگی های شدید.

آفتاب کمتر

اوه – و كمتر كمك كارگران خارجي (كشاورزان ما براي جمع آوري و كمك هاي كشورهاي ديگر براي ورود به كانادا) در فصل چيدن به دليل محدوديت سفر Covid -19.

من با چیدن میوه غریبه نیستم ، به عنوان یک متخصص حرفه ای همیشه دوست دارم کثیف ، متواضع و کم دستمزد شوم…. به مناسبت

تابستان امسال ، این یک پروژه جانبی سرگرم کننده نبود. حیاتی بود.

و زمانی که من آنجا بودم ، فکر می کردم چند نفر دیگر می توانند از آن سود ببرند ، در حالی که به کشاورزان ما نیز کمک می کنند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که به اعتقاد من جوانان محلی ما باید در زمینه ها حضور داشته باشند ، خواه برنامه تجربه کار در مدارس باشد یا مسئولیت اجباری والدین. چیدن میوه باید حق عبور برای جوانانی باشد که قبلاً در دره ما زندگی می کنند ، خواه بخواهند کارآفرین شوند یا شاغل.

شماره 1 “این شخصیت را می آموزد.”

این ضرب المثل قدیمی درست به نظر می رسد. باید زود بیدار شوید ، به یک مزرعه یا میوه مرده گزارش دهید ، دستورالعمل دریافت کنید (یا خیلی کم ، و باید خودتان حل کنید) و با مجبور شدن به محل کار خود بروید و از منطقه راحتی خود خارج شوید. یک مهارت بسیار ضروری برای زندگی – چه کارآفرین باشید و چه در آینده در یک تیم کار کنید. این یک درس عالی برای کسانی است که می خواهند برای خود کار کنند. اصل ساده است. در سایه تلفن خود بنشینید و رای ندهید – بدون پول. شانه ها و انگشتان خود را برای یک روز انتخاب کرده و فشار دهید تا آنها را با حرکات جدیدی که ساعت ها مستقیماً انجام می دهید گرم کنید – پول. اگر چیزی را می دانم که والدین برای فرزندان خود می خواهند ، این است که ارزش یک دلار را به آنها بیاموزند.

شماره 2 “این شما را برای دنیای واقعی آماده می کند.”

دنیای واقعی که وقتی از دبیرستان خارج می شوید و وارد دنیای بزرگ و بد می شوید ، شما را می زندبه میدونم میدونم. مانند چیزی است که شخصی تحقیر آمیز به شما می گوید. اما واقعاً. هیچ چیز شبیه تجربه کاری واقعی عرق سخت (شروع قبل از 5 صبح) است تا به شما آموزش دهد که کار سخت چگونه به نظر می رسد. همچنین می تواند به سرعت به شما بیاموزد که در بزرگسالی چه کارهایی را نباید انجام دهید. در هر صورت ، شما برنده می شوید. موسیقی یا کتاب الکترونیکی بسازید ، برنزه شوید و برای آموزش حقوق بگیرید. همه مشاغل اینگونه نخواهند بود.

شماره 3 “جرقه کشاورزان.”

دیدگاهتان را بنویسید