۳۷۰۰۰ فقره تسهیلات جالا در بانک کارگشای اعطا شد


در سه ماهه اول سال محقق شد.

بانک کارگشای از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه امسال با پرداخت ۴۲۲ فقره وام برای رفع نیازهای اساسی به نیازهای اساسی مشتریان پاسخ داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، افتتاح بانک از میان شرکت های تابعه بانک ملی ایران، ۳۷ هزار و ۹۸۰ نفر در این مدت از تسهیلات لازم برای صیقل دادن بانک طلای کارگوچای به ارزش ۵ هزار و ۹۱۸ میلیارد ریال بهره مند شدند.
به اطلاع می رسد بانک کارگشای در راستای رفع نیازهای فوری و فوری متقاضیان، ۱۳۰ هزار و ۲۹ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ ۲۰ هزار و ۸۷۷ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.
بانک کارگشای در حال حاضر تسهیلات خرد برای تامین نیازهای اولیه با سقف فردی ۲۰۰ میلیون ریال و وام بل گیلاس با سقف فردی ۲۰ میلیون ریال با حداقل ۱۰۰ و ۳۰ گرم طلا و جواهرات از طریق ارائه می کند. ۱۳ شعبه و ۴۲ بخش فعال در سراسر ایالت به متقاضیان پرداخت می کند.
بانک کارگشای به عنوان یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور با پرداخت تسهیلات جلا و وام قرض حسنه برای کمک هزینه درمان به دنبال ارائه خدماتی متمایز و منحصر به فرد در مواقع ضروری در کمترین زمان در ازای بهترین ابزار طلا است. ، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و … به آن نزد مددجویان خود می رساند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!