20/20: سالی که من در بحبوحه هرج و مرج جهانی بچه دار شدم و سرطان گرفتم – Madeline Nutrition


در سال گذشته ، من یک زایمان غیر بیمارستانی به معنای اولیه توقف همه گیری داشتم. پسر دوم من هایدن در 12 مه 2020 متولد شد ، در مجموع 8 پوند و 12 اونس وزن داشت ، که با نیمه پایینی بدن من خوب رفتار نمی کرد. اعتیاد. اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که بهبودی بعد از زایمان است خالص خطی

وقتی سه ماه بعد از زایمان بودم ، بیوپسی روی بستر ناخن انگشت اشاره دست راست (غالب) انجام شد. از سال 2017 من یک خط تیره باریک به نام Melanonychia دارم که از پایین بستر ناخن من (جایی که کوتیکول در آن قرار دارد) می گذرد و همچنان روی ناخن من اجرا می شود. این ممکن است نشانه ملانوم در ماتریکس ناخن باشد. هر شش ماه یکبار توسط متخصص پوست تحت نظر بوده و متوجه شده ایم که با گذشت زمان تیره و ضخیم تر می شود (این امر بیوپسی را تضمین می کند.

بیوپسی ماتریس ناخن مستلزم این است که سوراخی از کف بستر ناخن شما “سوراخ شود”. من هفته ها برای این روش اولیه کابوس می دیدم. من همچنین انتظار نداشتم که استفاده از دست غالب خود را از دست بدهم ، زیرا اوایل پس از تولد با یک نوزاد برای نگهداری و مراقبت حرکت می کردم.

ملانوم نشان داد که نتایج به سرعت برمی گردد در موقعیت یا مرحله 0. این بدان معناست که خوشبختانه هنوز در جای خود بود ، اما در واقع سرطانی بود ، بنابراین باید بلافاصله پس از جراحی برداشته شود. توصیه اصلی قطع مفصل DIP در بالا بود. اولین مشورت جراح را با اشک ترک کردم.

من برای مراقبت از یک جراح دست متخصص محلی که مرا انتخاب کرده است تحقیقات بیشتری انجام دهد ، با همکاران در زمینه خود مصاحبه کند و گزینه های دیگری را برای من جستجو کند ، برای همیشه سپاسگزارم. ما روی یک روش 2 جراحی تصمیم گرفتیم ، جایی که ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با لبه ای به اندازه کافی بریده شده بود تا سلول ملانوم برداشته شود. این باعث ایجاد یک سوراخ شکاف در قسمت بالای انگشت من می شود. بنابراین ، عمل جراحی شماره 2 سه هفته بعد با مفاصل داخلی با پیوند پوست برای پوشاندن نوک انگشت انجام می شد. این یک روند طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع واقعی نگه می دارم.

دیدگاهتان را بنویسید