15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی


آیا به دنبال راه های جدید و سالم برای پر کردن این استراحت ناهار هنگام رفتن بچه ها به مدرسه هستید؟ بله ، کارهای بیشتری می توانید در مورد آن PB&J (حتی اگر دوست داریم!) و یک کیسه چیپس انجام دهید. شما می توانید از گیاهان سالم تری استفاده کنید – غلات ، حبوبات ، میوه ها ، سبزیجات ، آجیل – به علاوه آن را تازه و خوشمزه نگه دارید. بچه های شما برای باز کردن جعبه ناهار خود هیجان زده خواهند شد تا این گزینه های گیاهی و گیاهی را که در انتظار آنها است پیدا کنند! من دستور العمل های مورد علاقه خود را در جعبه ناهار در همه دسته ها به اشتراک می گذارم. این دستور العمل های بازگشت به مدرسه به راحتی قابل حمل هستند و حاوی مواد مغذی هستند تا ذهن و بدن آنها را مانند ساعت نگه دارند! این دستور العمل های قابل حمل ، 15 گیاهی بازگشت به مدرسه را امتحان کنید.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

فرو می رود

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

BEST Hummus کلاسیک

این هوموس کلاسیک را در یک ظرف به عنوان شیره با نان و سبزیجات پیتا غلات کامل بسته بندی کنید.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

آووکادو Zooss

قسمتی از این سالسای آووکادویی را که حاوی غذاهای اضافی است ، سرو کنید: ذرت ، پیاز سبز ، گشنیز ، زیتون سیاه ، ذرت و ژالاپنو برای درمان با ترقه های سبوس دار یا سبزیجات ترد.

سالاد

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

سالاد جو سرد میسون با زردچوبه وینیگرت

یک کوزه از این سالاد جو فوق العاده سالم ، ساده و خوشمزه Mason Jar Kaley Bar with Turmeric Vinaigrette را برای یک گزینه ناهار خوشمزه اضافه کنید.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

سالاد سیب زمینی کنفتی وگان

این سالاد سیب زمینی آفتابی ، رنگارنگ ، مفید و خوشمزه مکمل کامل یک جعبه ناهار است.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

سالاد مرغ برنج قهوه ای با سس زنجبیل تاهینی

بر اساس ترکیب دلپذیر غلات کامل ، سبزیجات کم رنگ و حبوبات-این سالاد برنج قهوه ای نخود فرنگی برنجی با سس زنجبیل تاهینی برای یک ناهار ساده عالی است.

کاسه ها

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

کاسه برنج گوجه فرنگی Chipotle

این کاسه برنج گوجه فرنگی Chipotle را می توان به طور کامل در یک ظرف سربسته برای یک وعده غذایی بسته بندی کرد.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

کاسه بری Super Acai

توت های Acai ، غلات عتیقه ، انواع توت ها و نارگیل در این غذای ساده و بنفش قدرتمند Super Acai که 100٪ گیاهی و گیاهی است جمع می شوند. این کاسه ها و سنگ تراش ها را برای یک ناهار سالم تهیه کنید.

سوپ ، خورش

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

سیاه لوبیا میس چیلی

طعم های جنوب غربی این فلفل دلمه ای سیاه لوبیا سیاه آن را به یک غذای ساده و سیر کننده تبدیل می کند. به سادگی در قمقمه بسته بندی کنید تا به مدرسه بروید.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

سوپ گوجه فرنگی کلاسیک

هیچ چیز به اندازه یک کاسه سوپ گوجه فرنگی کلاسیک که در یک قمقمه بسته بندی شده است ، روح را آرام نمی کند.

بسته بندی ، ساندویچ

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

بسته بندی بذر شکوفه گیلاس ترد

این دستور العمل گیاهی 6 تایی برای بسته بندی دانه آفتابگردان گیلاس بسیار ساده است به طوری که می توانید آن را به یک معنا درست کنید ، به علاوه این فقط یک سرگرمی ساده است! فقط کره بادام را روی یک تورتیلا کامل بپیچید یا بپیچید و با جوانه ها یا سبزیجات خرد شده ، تخمه آفتابگردان ، کشمش و گیلاس خشک بپاشید ، سپس آنها را مستقیما رول کنید. می توانید آن را به صورت ورقه ای برش دهید تا چرخ های سوزنی ایجاد شود ، یا به سادگی آن را از وسط برش داده و در جعبه های ناهار بسته بندی کنید.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

بوریتو با لوبیا و ذرت سرخ شده

این بوریتو ساده – که بستگی به مواد منجمد و کنسرو شده دارد – را می توانید در مدت 15 دقیقه برای یک ناهار ساده و سرگرم کننده میل کنید.

15 دستور العمل بازگشت به مدرسه گیاهی

کشاورزان سوشی سبزیجات را به بازار عرضه می کنند

آیا می دانستید می توانید بر اساس غذاهای تازه ، فصلی و محلی بهترین سوشی را تهیه کنید؟ سوشی وگان دست ساز یکی از غذاهای مورد علاقه من است. فقط کافی است برنج خود را بپزید ، سبزیجات مورد علاقه خود را برش زده و شروع به چرخاندن آنها کنید. در ظرفی بسته شده بگذارید تا بچه ها ناهار ببرند!

ساندویچ وگان BLTA

این روزها ایجاد ساندویچ کلاسیک BLTA – بیکن ، کاهو ، گوجه فرنگی ، آووکادو بسیار ساده است. کافی است بیکن بیولوژیکی مورد علاقه خود را قهوه ای کنید ، مقداری نان گندم سبوس دار برشته کنید ، آن را با مایونتی گیاهی چرب کنید ، و روی آن را با محصولات تازه کشاورزی پر کنید و آن را بسته بندی کنید!

شیرینی پزی

میله نخود شکلاتی کره بادام زمینی

این 7 میله حاوی مواد غذایی و طعم خوب است. یک جعبه ناهار بچه های خود را به عنوان غذایی که به شما احساس خوبی می دهد بگذارید.

توپ انرژی بلیس بریس

می توانید این توپ های بدون پخت ، گیاهی و بدون گلوتن را در چند دقیقه در غذاساز خود بسته بندی کنید ، سپس آنها را برای ناهار برای یک میان وعده خوشمزه و سالم قرار دهید.

کوکی های کابوی وگان

این کوکی های کوبوی وگان ترد یک غذای کلاسیک دهه 60 هستند که به گونه ای مدرن شده اند که حاوی کره آجیل ، جو دوسر ، آرد غلات کامل ، گردو و چیپس شکلات تلخ است. آنها همچنین ناهار مناسبی هستند!

برای دیگر ایده های گیاهی بازگشت به مدرسه ، موارد زیر را بررسی کنید:

10 دستور العمل درمان گیاهی Lunchbox
5 دستور ناهار مبتنی بر گیاه Packbar
8 دستور تهیه کیسه قهوه ای گیاهی

دیدگاهتان را بنویسید