۱۲ میلیون و ۱۴۶ هزار دلار به صورت نقدی از سوی بانک ملی به زائران پرداخت شد


از ششم تا بیست و ششم شهریور ماه، ۱۲ میلیون و ۱۴۶ هزار دلار ارز به صورت ارز زیارتی به تعداد ۱۲۱ هزار و ۶۰۴ متقاضی در شعب بانک ملی ایران عمدتاً پرداخت شد. در جمهوری اسلامی ایران پنج استان مرزی در غرب کشور.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بانک ملی ایران با ارائه خدمات ارزی حج به بیش از ۱۲۱ هزار زائر در ایام اربعین الحسین(ع) رتبه نخست شبکه بانکی را کسب کرد.

شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور به ویژه استان های مرزی غرب در ایام اربعین حسینی الحداد خدمات مطلوب و ارزنده ای به زائران عتبات عالیات ارائه کردند به طوری که این بانک از نظر تعداد و ارزش صرافی حج برای هر یک از متقاضیان، شبکه بانکی رتبه اول را کسب کرد.
بر این اساس، از ششم تا بیست و ششم شهریور ماه، ۱۲ میلیون و ۱۴۶ هزار دلار ارز زیارتی به ۱۲۱ هزار و ۶۰۴ متقاضی در شعب بانک ملی ایران عمدتاً در پنج استان مرزی غرب کشور پرداخت شد. کشور.
همچنین با تلاش بانک ملی ایران و هماهنگی های انجام شده با بانک مرکزی، فروش ویژه چهل دینار نیز در اپلیکیشن بله با تحویل آسان و فوری انجام شد تا پاسخگوی بخشی از زائران. نیاز دارد.
شایان ذکر است ستاد اربعین در بانک ملی ایران در مردادماه به منظور ارائه خدمات گسترده، رضایت بخش و کارآمد به زائران تشکیل شد تا رویه های خوب و مطلوبی در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین اندیشیده شود. .
بر این اساس، پرداخت اربعین سکه در تمامی شعب کشور به ویژه در باجه ها و شعب مرزی و همچنین اعمال بله، برپایی موکب های اطعام و پذیرایی در مبادی خروجی و برپایی موکب رسیدگی به حضرت زهرا (سلام الله علیها) در کنار بیمارستان بانک در مسیر نجف به کربلا. در ستون ۲۰۲ برای ارائه خدمات درمانی سرپایی به زائران، استقرار دستگاه های خودپرداز و پایانه (دستگاه های POS) از جمله خدمات بانک ملی ایران در مرزها و خروجی های کشور برای زائران اربعین حسینی (ع) است.

منبع: بانک ملی ایران

انتهای پیام/

لینک کوتاهلینک کپی شد!