10 نکته برای شروع یک رژیم غذایی عالی


کی کاهش وزن به نظر شما باید دنبال یکی بگردید؟ رژیم غذایی سالم و تناسب اندام باشید. مرد شروع رژیم غذایی برای رضایت از نتیجه باید به نکات توجه کنید. در این مقاله ، ما می خواهیم 10 نکته برای شروع یک رژیم غذایی عالی را بخوانیم. رژیم را ادامه دهید.

1. با رژیم غذایی شروع کنید

قبل از شروع رژیم باید مطمئن شوید که کاملاً به این امر متعهد هستید. به عبارت دیگر ، شما باید برنامه ای داشته باشید و تصمیم بگیرید که آن را دنبال کنید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید. علاوه بر این ، شما باید انگیزه مناسبی برای ادامه کار داشته باشید.

2. عذرخواهی را لغو کنید

امروزه بسیاری از مردم نمی توانند رژیم غذایی خودتان شروع کنید ؛ زیرا فکر می کنند اضافه وزن ندارند یا آنها را در معرض دید قرار می دهند. برای از بین بردن بهانه خود ، باید با مشکل خود و این واقعیت که رژیم غذایی یکی از راه حل های مربوط است مقابله کنید. تایید کنید. به یاد داشته باشید که بهانه ها حتی اگر تازه کار هستید امکان پذیر است رژیم غذایی شما شروع به ظهور کرده اید ، بنابراین باید برای این بهانه آماده باشید.

3. تا آنجا که می توانید اطلاعات جمع آوری کنید

هنگامی که شما به طور کامل تصمیم گرفتید رژیم غذایی راهی برای کاهش وزن وجود دارد ، بنابراین باید تا آنجا که می توانید اطلاعات جمع آوری کنید. همچنین می توانید درباره حقایق تغذیه در مورد غذاهای مختلف بیشتر بیاموزید.

4. دلایل بیشتری برای رژیم پیدا کنید

برخی افراد دلایل متفاوتی برای رژیم غذایی دارند. برخی افراد باید این کار را برای بهبود سلامت خود انجام دهند ، برخی دیگر می خواهند در اندازه کوچک خود زیبا به نظر برسند. دلایل شما هرچه باشد ، همیشه به آنها یادآوری کنید تا به شما انگیزه دهند رژیم غذایی در خود ایجاد کنید.

5. از نظر احساسی درگیر شوید

احساسات خود را برای پیگیری جرقه بزنید رژیم غذایی این راه خوبی برای شروع است. این به این دلیل است که می تواند به رژیم غذایی شما هدف و معنا بیشتری بدهد. علاوه بر این ، می تواند هیجان انگیزتر باشد کاهش وزن در خود ایجاد کنید. بنابراین ، شما باید دائماً به آینه نگاه کنید و خود را با تصاویر سالهای گذشته مقایسه کنید. با این کار می توانید انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف خود از طریق رژیم غذایی خود پیدا کنید.

6 رژیم غذایی آن را کار سخت تصور نکنید

اگر می خواهید برنامه رژیم غذایی خود را شروع کنید ، تنها چیزی که می تواند شما را از این کار باز دارد ، افکار شما در مورد سخت بودن این کار است. بنابراین ، شما باید این کار را به عنوان یک کار آسان در نظر بگیرید. خودتان را به چالش بکشید و یک قدم به جلو بردارید. این کار را عجله نکنید تا بتوانید این رژیم را برای مدت طولانی حفظ کنید و در نهایت نتایج مورد نظر خود را ببینید.

7. رژیم غذایی مناسب خود را پیدا کنید

برنامه های زیادی تموم شد رژیم غذایی برخی از آنها امروزه در دسترس همه هستند. انتخاب صحیح یکی از عوامل موفقیت در این زمینه است. برای انتخاب بهترین رژیم غذایی ، باید از رژیم هایی که بسیار محدود کننده هستند اجتناب کنید. علاوه بر این ، باید برنامه ای را انتخاب کنید که مردم را خوشحال کند. بیشتر بخوانید: رژیم اسموتی چیست؟

8. افکار مثبت خود را حفظ کنید

اگر در پیروی از رژیم یا شروع رژیم مشکل دارید ، در واقع می توانید از بازخورد مثبت استفاده کنید. بازخورد مثبت به معنای پرورش ناخودآگاه شما با کلمات مثبت درباره آنچه می خواهید به آن برسید است. با این کار ذهنیت مناسبی برای شروع یا حفظ رژیم غذایی خود پیدا خواهید کرد

9. از خانواده خود بخواهید از شما حمایت کنند

در طول رژیم نیازی به تنهایی ندارید. حتی اگر سایر اعضای خانواده شما از رژیم غذایی پیروی نمی کنند ، در واقع می توانند در رسیدن به اهداف شما از شما حمایت کنند. برای رسیدن به این هدف ، باید رژیم غذایی خود را به آنها بگویید. این به آنها اجازه می دهد تا شروع کنند رژیم غذایی برای کمک به شما. علاوه بر این ، آنها می توانند مدام به شما یادآوری کنند که چه چیزی می خورید.

10. رژیم را برای خود آسان کنید

برخی از افراد ممکن است روزهای اول رژیم را دشوار بدانند. بنابراین ، شما باید به دنبال راه حلی باشید تا این رژیم برای شما آسان تر شود. یکی از کارهایی که می توانید در مورد آن انجام دهید این است که مطمئن شوید فقط غذاهای سالم که می خورید در یخچال شما ذخیره می شوند. علاوه بر این ، باید غذاهای سالم تری را که واقعاً دوست دارید شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید