یک تقویت کوچک برای سیستم ایمنی بدن شما


تعجب می کنید که سوسک های شرور چگونه در خلیج می مانند؟

به نظر می رسد همه در حال حاضر مریض هستند- در محل کار ، دوستان ، خانواده … و گاهی اوقات ، وقتی در کار و زندگی به طور کلی گرفتار شده ایم ، تمایل داریم مصرف یک مکمل خوب ویتامین یا مواد معدنی را فراموش کنیم.

من دو قطعه از همه اقلام “معمولی” خود دارم – یکی در کیف کار و دیگری در خانه. من همیشه روز را با یک مکمل معدنی مانند Quinton Tonic یا Revive شروع می کنم و به معنای واقعی کلمه بین این دو پرواز می کنم بسته به احساس من یا ساعت ماه!

سپس صبحانه ام را می خورم (معمولاً تخم مرغ ، ژامبون ، سبزیجات یا فقط تخم مرغ و قهوه!) و آن را با پروبیوتیک های روغن ماهی و یک مولتی ویتامین خوب دنبال کنید (من در حال حاضر بین چند مارک تجاری پرواز می کنم!)

همانطور که گفتم ، من یک گنجینه اضافی در کیف کارم (به ویژه مانند بروکا یا ویتامین C خالص) واقعاً برای وعده بعدازظهر در محل کار که در ساعت 3 بعد از ظهر دوستانه تر از یک آمریکایی بزرگ است ، بسیار مفید است!

شب ها با مقداری منیزیم و مقداری کازئین برای سبکی ملایم و خوابی راحت رانندگی می کنم.

موارد فوق برای من کار می کند و من صادقانه به ندرت بیمار می شوم. وقتی صحبت از آنفولانزا می شود ، من مقداری ویتامین C خالص و کراتین (فقط یک دوز کوچک- مانند نصف قاشق) مصرف می کنم و متوجه شده ام که مطمئناً به احساس نوک کمک می کند!

هیچکدام از اینها AD نیستند- من واقعاً این محصولات را دوست دارم و از آنها استفاده می کنم و توسط دوستان و خانواده ام توصیه می شود که همه آنها نیز استفاده از آنها را شروع کرده اند (و سبک زندگی فعال اما بسیار متفاوتی را دنبال می کنند!).

وقت آن رسیده است که 150 درصد احساس کنید- آن را امتحان کنید…

ایکس

* توجه داشته باشید که من یک متخصص تغذیه نیستم و فقط چند نکته را که برای خودم کار می کنم به اشتراک می گذارم. همیشه قبل از مصرف مکمل های جدید با پزشک عمومی خود صحبت کنید ، به خصوص اگر از بیماری مزمن رنج می برید یا باردار هستید یا در حال تلاش برای باردار شدن هستید.دیدگاهتان را بنویسید