گروه بهمن با کیفیت محصولات منحصر به فرد خود متمایز است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرهاد طهماسابی نماینده مردم نرز در مجلس در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، ساختمان و خدمات شهری، با بیان اینکه کیفیت محصولات گروه بهمن در مقایسه با کیفیت منحصر به فرد است. وی خطاب به سایر خودروسازان گفت: بهمن جزو خودروسازان موفق کشور است که از نظر کیفیت همواره در صدر قرار داشته است.
وی ادامه داد: در بازدیدی که امروز از این گروه داشتیم می توان گفت با تفکری که از گروه بهمن داشتیم انتظار داشتیم مثل همیشه بهترین محصولات را در گروه بهمن ببینیم.
وی گفت: سه شنبه هفته گذشته در شورای اسلامی جلسه ای با حضور مدیرعامل گروه بهمن برگزار کردیم که بیشتر بحث ها بر روی تامین اتوبوس و حمل و نقل درون شهری و لزوم واردات ماشین آلات برای ناوگان حمل و نقل از شرکت های خارجی دفاعی از شرکت های خودروسازی داخلی بود و مواردی مطرح شد.
به گفته این نماینده مجلس، لازم است مقامات عالی کشور نگاهی دقیق به محصولات گروه بهمن داشته باشند؛ از محصولات این گروه در تمامی وسایل حمل و نقل درون شهری در مقیاس های بزرگ و کوچک، کوچک و بزرگ استفاده کنید.
طهماسبی با بیان اینکه گروه بهمن ابتکارات خوبی را به کار گرفته و دارای امکانات و تجهیزات مدرن و بهتر از محصولات خارجی است، بیان کرد: شهرداری ها در آینده باید از محصولات گروه بهمن استفاده کنند.
دلیل چابکی بهمن خلوت اوستعزت الله اکبری تالار پشتی نماینده مردم تهران در مجلس در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، ساختمان و خدمات شهری گفت: حوزه حمل و نقل و کالا مغفول مانده است و در حال حاضر وزارت راه و ساختمان در برنامه های توسعه و بهبود حمل و نقل عمومی عقب مانده است، اما آنها در جلسات شکایت دارند، اما آماده نوسازی ناوگان حمل و نقل نیستند. این معاون در همین رابطه افزود: از وزارت راه و شهرسازی شکایت داریم. ایران علاوه بر تامین نیازهای داخلی باید بتواند در سطح بین المللی مرکز منطقه باشد. اکبری تالارباشتی با اشاره به اهمیت خصوصی سازی صنعت خودرو گفت: دلیل چابکی بهمن شاسی خاص آن است. ایران خودرو و سایپا به دلیل اینکه حیاط خلوت دولت شده اند باعث دلخوری می شوند. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر حمایت از اتوبوس سازان خصوصی گفت: تمرکز ما بر افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنایعی مانند اتوبوس سازی با قرارداد تضمین خرید بلند مدت است.