کیفیت خدمات بانکداری دیجیتال بانک ایران زمین در راستای افزایش سرعت اتصال است


معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: افزایش سرعت ارتباطات و ایجاد مرکز داده بانک از اقدامات موثر در راستای ارائه خدمات باکیفیت در حوزه خدمات بانکداری دیجیتال است.

به گزارش پایگاه خبری خدمات بانکداری الکترونیک، به منظور اطلاع کارکنان از آخرین تحولات خدمات بانکداری دیجیتال در بانک ایران زمین و ارائه خدمات نوین در این زمینه، همایش خدمات بانکداری دیجیتال با حضور در تبریز برگزار شد. مدیران ارشد بانک

در این همایش فرهاد اینالوی، معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین؛ وی بانکداری دیجیتال را ارائه خدمات به کسب و کارهای دیجیتال فعال در ابر اپلیکیشن های مختلف تعریف کرد و گفت: بانک ایران زمین از سال ۹۶ و هم اکنون با تلاش مستمر و خستگی ناپذیر همکاران خود در حوزه خدمات بانکداری دیجیتال وارد این عرصه شده است. موفق شدم به نتایج قابل توجهی برسم.

اینالوی با بیان اینکه ایجاد تجربه مطلوب در ارائه خدمات دیجیتال به مشتریان از اولویت های بانک است، افزود: تجهیز شعب، افزایش سرعت ارتباطات و ایجاد مرکز داده بانکی از اقدامات موثر در ارائه خدمات باکیفیت در این زمینه بود. مشتری

وی ارائه خدمات دیجیتالی بهینه سواد دیجیتال به کاربران را ضروری دانست و افزود: در خدمات بانکداری دیجیتال به جای تولید محصولات، خدمات تولید می شود و این خدمات به موسسات یا شرکت های فناوری مالی ارائه می شود تا بتوانند در این زمینه به مشتریان خدمات رسانی کنند. مسیر. سلف سرویس

معاون فناوری اطلاعات حضور کارشناسان و متخصصان حرفه ای و مجرب در این زمینه را دلیل پیشرفت بانک ایران زمین دانست و خاطرنشان کرد: همکاران ما در سابین تجارت آریا، مرکز نوآوری ایران زمین، آرمان واحداری آریا و پدیسار. انفورماتیک و بسیاری از شرکت های دیگر در قالب هلدینگ جامپ در زمینه های پرداخت دیجیتال، زیرساخت فنی بانکداری دیجیتال، باشگاه مشتریان، پشتیبانی سخت افزاری و مرکز تماس بانک ایران زمین فعالیت می کنند و از چرخه بانکداری دیجیتال بانک پشتیبانی می کنند.

اصغر باباپور، مدیر امور بانکداری دیجیتال در تکمیل این همایش، بانک موفق را بانکی ارائه دهنده خدمات ویژه دانست و گفت: بانک ایران زمین با ایجاد زیرساخت های مختلف در حوزه دیجیتال، بستری امن برای مشتریان خود ایجاد کرده است. خدمات بانکی – خدمات متفاوت و متمایز را با توجه به درخواست و نیاز خود دریافت کنید.

بابابور بر تسلط همکاران در ارائه خدمات تاکید کرد و افزود: اولین قدم در ارائه خدمات با کیفیت، تعریف دقیق و کامل خدمات به مشتریان است و این امر علاوه بر احترام کامل نیازمند تسلط کامل همکاران در خدمات است. دستورالعمل های بانکی

در این همایش محمد حسینی کناروی مدیر امور شعب منطقه ای، تعصب کارکنان به بانک ایران زمین را ویژگی ارزشمند بیان کرد و گفت: وجود توانمندی ها و پتانسیل های فوق العاده نیروی انسانی این بانک که همدلانه با بانک ایران همکاری می کنند. ایران. دستیابی به اهداف تعیین شده، امروز بانک را در جایگاه مطلوبی در بین رقبای خود قرار داد.

حسینی کناروی بر همکاری شعب با هلدینگ جامپ تاکید کرد و افزود: با ابزارها و زیرساخت های ایجاد شده در حوزه فناوری اطلاعات، اهداف تعیین شده به راحتی محقق و محقق می شود.

به عنوان مکمل این همایش، نمایندگان هلدینگ جامپ متعلق به بانک ایران زمین نکاتی را در خصوص خدمات شرکت های این هلدینگ بیان کردند.

در همایش بانکداری دیجیتال، فرهاد عنالوی معاون فناوری اطلاعات، محمد حسینی کناروی مدیر امور شعب منطقه ای، اصغر بابر مدیر امور بانکداری دیجیتال، محمود السوسی رئیس اداره کارت و شبکه های پرداخت، محمد امین محمد زمانی. رئیس اداره داده کاوی و هوش تجاری، رسول اسدی، مدیر امور شعب استان های آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل، روسا و معاونان شعب این استان ها و نمایندگانی از شرکت های هلدینگ جامپ حضور داشتند.