کوکی های شکلاتی شکلاتی ماجراجویی-انتخابی بدون آرد-امی لونگارد


عناصر:

3 عدد موز خرد شده
2 قاشق چایخوری جو دوسر (من از جو دوسر استفاده کردم اما جو دوسر سریع کار کرد)
1 فنجان کره بادام زمینی طبیعی نرم یا ترد (1/2 فنجان PB و 1/2 فنجان tahini یا 1 فنجان آجیل یا کره دیگر به دلخواه)
1 قاشق چایخوری وانیل
1/2 فنجان نارگیل رنده شده
3 قاشق غذاخوری شربت افرا
چیپس شکلات تلخ بدون شیر (به اندازه یا مقدار کمی که دوست دارید)
نمک دریا (فقط چند قاشق غذاخوری برای افزودن به دستور غذا یا پاشیدن روی آن)

جهت ها:

فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید و یک ورق پخت با کاغذ روغنی یا پارچه سیلیکونی بکشید.

همه اجزا رو باهم مخلوط کن. شما می توانید مواد را اضافه کرده یا بگذارید و / یا کره بادام زمینی را جایگزین آجیل یا کره دیگر یا هر مخلوطی از مهره / کره مورد علاقه خود کنید (لطفاً توجه داشته باشید که اگر از کره های جایگزین – مانند tahini – استفاده می کنید ، ممکن است لازم باشد شیرین را با شربت افرا یا چیپس شکلات اضافی کمی تنظیم کنید). در عکس بالا می بینید که من تخمه کدو اضافه کردم. من همچنین چیا سوم و کمی دارچین را به آن اضافه کردم. زمان های دیگر که من این دستور را تهیه کردم ، کتان ، شاهدانه ، آجیل و / یا کشمش را اضافه کردم. خلاق بودن! مواد مورد علاقه خود را اضافه کنید زیرا این دستور کوکی سنتی شما نیست و بسیار بخشنده است.

وقتی مواد را کاملاً مخلوط کردید ، خمیر را بچشید تا مطمئن شوید که به سلیقه شما مطابقت دارد ، سپس گلوله های یکدست درست کنید (من معمولاً حدود 20 تا 24 بیسکویت دریافت می کنم ، زیرا من کیک را در طرف کوچک نگه می دارم) و آنها را روی ورقه پخت خود قرار دهید. آنها را با چنگال یا با دست کمی صاف کنید. ورق را به فر منتقل کنید. به مدت 16 – 18 دقیقه بپزید. این کوکی ها واقعا منبسط نمی شوند یا کرکی نمی شوند ، اما کمی روی زمین می ترکند.

پس از سرد شدن ، می توانید آنها را به مدت یک هفته در دمای اتاق در یک ظرف هوابند یا چند ماه در یخچال نگهداری کنید. لذت بردن!دیدگاهتان را بنویسید