کوکی های شکلاتی شکلاتی آرد بادام: بهترین کوکی های بدون گلوتن


کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

من کوکی های تصادفی را بسیار جدی می گیرم. زیرا فرض می کنیم ، اگر از برخی کوکی ها لذت می بریم ، باید طعم خوبی داشته باشند. و این کوکی های شکلاتی آرد بادام فوق العاده خوشمزه هستند. نرم و ترد با تکه های شکلات تلخ و کره قهوه ای سبک پخت بدی ایجاد می کند.

کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

طرز تهیه بیسکویت کامل

این کوکی ها تکرارهای مختلفی را پشت سر گذاشته اند. من واقعاً می خواستم که آنها بیسکویت کامل را بچشند. و برای من ، یک کوکی خانگی کامل این است:

 • طعم غنی و چرب
 • نرم و جویدنی
 • دارای استخرهای شکلات تلخ است
 • دارای نمک پوسته پوسته (برای آن عطر شیرین و خوش طعم)
 • ساختن آن آسان است

بنابراین اگر شما هم از موارد بالا استفاده می کنید ، فکر می کنم این کوکی ها بدون شکلات را دوست دارید.

کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

عناصر

همراه با مواد زیر ، به نمک و بیکینگ پودر نیز احتیاج دارید.

نمک پوسته پوسته:

نمک پوسته پوسته شده برای روکش بسیار توصیه می شود! این به برش شیرینی ها کمک می کند و صادقانه بگویم ، طعم آنها بسیار بهتر است. من دوست دارم از نمک تخت مالدون در بالا استفاده کنم و بلافاصله بعد از پختن آن را در حالی که هنوز از فر داغ است اضافه می کنم. اگر نمک آن را ندارید ، می توانید آن را کنار بگذارید.

آرد بادام:

من توصیه می کنم از آرد بادام بسیار آسیاب شده برای بهترین نتیجه استفاده کنید. من عاشق این یکی از کارخانه آسیاب سرخ باب هستم.

آرد تاپیوکا:

وقتی غذاهایی را که فاقد گلوتن هستند می پزم ، متوجه می شوم که به بیش از یک وعده غذا نیاز است. آرد تاپیوکا آرد دیگری است که همیشه در دست دارم. همچنین توجه داشته باشید که نشاسته تاپیوکا و آرد تاپیوکا یکسان هستند ، فقط بستگی به نحوه کشیدن آن دارد. آرد تاپیوکا بسیار خوب است و برای غلیظ کردن سس ها ، سوپ ها یا هر چیز دیگری که نیاز به غلیظ شدن دارد بسیار عالی است. پخت آن کمک می کند تا کمی ترد و ترد شود ، دو مورد که برای هر دستور کوکی مهم است.

کره:

بیشتر چیزها فقط با کره بهتر است. کره این کوکی ها را غنی می کند و همچنین عطر و طعم را ارائه می دهد. اگر نمی توانید کره درست کنید ، قیمه نیز کار می کند. من این را با روغن نارگیل آزمایش نکرده ام ، بنابراین مطمئن نیستم که آیا همان عمل می کند. کره در این دستور برای طعم بیشتر قهوه ای می شود. اگر باید از روغن گیاهی استفاده کنید ، این روغن کره قهوه ای را امتحان کنید!

شکر نارگیل:

برای این کوکی های شکلاتی آرد بادام سالم تر ، از مخلوطی از شکر نارگیل و کمی شکر سفید استفاده می کنم. قند نارگیل کمی بیشتر به طعم می افزاید ، بیشتر از آنچه که شکر سفید سنتی ارائه می دهد. اگر این چیزی است که در دست دارید ، می توانید از شکر قهوه ای استفاده کنید. همچنین می توانید شکر سفید را بردارید و همچنین از هر گونه شکر نارگیل استفاده کنید.

شکر سفید:

فقط کمی در این دستور غذا استفاده می شود و در صورت نیاز می توان آن را حذف کرد.

مالک:

من این دستور را بدون هیچ یک آزمایش نکرده ام زیرا آنها کلید اتصال این کوکی ها و تامین رطوبت دستور غذا هستند.

عصاره وانیل:

کمی عصاره وانیل طعم بیشتری می بخشد.

شکلات تلخ:

شما می توانید چیپس شکلات تلخ را جایگزین این دستور غذا کنید ، اما من به جای آن فقط از شکلات تلخ استفاده می کنم. من شخصاً بافت (و ظاهر) ترجیح می دهم که شکلات خرد شده این دستور غذا را ارائه می دهد. من عاشق این مارک شکلات تلخ هستم!

کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

چطور انجام دادن

شگفت زده خواهید شد که چقدر ساده می توانید این کوکی های شکلاتی شکلات Paleo را تهیه کنید. تنها با 10 ماده در یک کاسه ، تنها چند دقیقه با بهترین کوکی های شکلاتی بدون گلوتن فاصله دارید! سخت ترین قسمت خنک کردن خمیر کوکی به مدت یک ساعت قبل از پخت است.

براون کره

در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​کره را اضافه کنید. دائماً با یک کاردک هم بزنید ، کره را سرخ کنید تا عطر دلپذیر ایجاد کند ، در کل حدود 7 تا 8 دقیقه. سپس از روی حرارت بردارید و در یک کاسه بزرگ بریزید. بگذارید 1 تا 2 دقیقه خنک شود.

کره قهوه ای آب شده

مواد مرطوب را پاک کنید

شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کرده و از خامه زده شده برای مخلوط کردن استفاده کنید ، حدود 30 ثانیه هم بزنید.

مواد مرطوب در یک کاسه
مواد مرطوب که در کاسه زده شده اند

مواد خشک را به مواد اضافه کنید

سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق هم بزنید تا آرد تازه ترکیب شود.

مواد خشک را اضافه کرده و مخلوط کنید

تکه های شکلات را به مخلوط اضافه کنید و حدود یک ساعت در یخچال قرار دهید.

چیپس شکلات به مخلوط کوکی اضافه می شود

گوسفند و پخت

فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. یک ورق پخت را با کاغذ روغنی درست کنید (یا از یک قالب پخت سیلیکونی استفاده کنید). حدود 2 قاشق غذاخوری روغن پخت را روی تابه بریزید و با دستان خود کمی صاف کنید.

خمیر کلوچه را به صورت توپ برش دهید

اطمینان حاصل کنید که بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. به مدت 8 تا 9 دقیقه در فر قرار دهید. وقتی آنها را از فر خارج می کنید ، نمک تخت بپاشید. سپس بگذارید روی تابه خنک شوند (به پخت کمی روی تابه ادامه می دهند). با کاردک برداشته و روی قفسه خنک کننده قرار دهید تا خنک شود.

چند روز در ظرفی که هوا را روی بشقاب نگه می دارد نگهداری کنید ، و در صورت لزوم بعد از آن در یخچال یا یخچال طولانی مدت قرار دهید.

کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

نکات

 • بگذارید کوکی ها خنک شوند: هنگام تهیه این کوکی ها مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که آنها را حداقل 45 دقیقه تا یک ساعت در یخچال قرار دهید. کره قهوه ای نیاز به زمان دارد تا خنک شود تا خمیر به درستی سفت شود. اگر آنها را به مدت کافی در یخچال قرار ندهید ، کوکی ها پهن می شوند و خیلی صاف می شوند.
 • پشتیبان گیری از همه شارژها به تنهایی: مطمئن شوید که هر دسته را روی بیسکویت یا ورقه پخت مخصوص خود می پزید ، سعی کنید دو ظرف را همزمان تهیه نکنید.
 • دستهای کمی مرطوب برای شکل دادن: هنگامی که خمیر آماده پخت است وقتی خمیر کمی برهنه است از دستهای کمی مرطوب استفاده کنید.
کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

مبادلات

بدون کره: توصیه می کنم در صورت نیاز از جایگزین کره گیاهی استفاده کنید. روغن نارگیل می تواند منجر به کوکی های بسیار چرب شود. همچنین می توانید از Ghee استفاده کنید.

ارد: من آردهای دیگر را آزمایش نکرده ام ، بنابراین نمی توانم جایگزین آن را توصیه کنم.

بدون شکر سفید: برداشته و با شکر نارگیل / قهوه ای بیشتری جایگزین کنید.

کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

سایر دستور العمل های پخت را امتحان کنید

اگر این کار را می کنید کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام، دوست دارم از شما بشنوم. با خیال راحت من را در اینستاگرام برچسب گذاری کنید ، و / یا نظر ، رتبه یا رتبه بندی خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوند شریک است ، به این معنی که من کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت می کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوست دارم به اشتراک می گذارم. وحی در اینجا

همچنین ، توصیه می کنم این را در مقداری شیر بریزید ، خوش آمدید!

کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

کوکی شکلات چیپسی شکلاتی آرد بادام

این کوکی های شکلاتی با آرد بادام به راحتی قابل تهیه هستند و فقط از ده ماده استفاده می کنند.

دستورالعمل ها

 1. در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​کره را اضافه کنید. دائماً با یک کاردک هم بزنید ، کره را سرخ کنید تا عطر دلپذیر ایجاد کند ، در کل حدود 7 تا 8 دقیقه. سپس از روی حرارت برداشته و در یک کاسه بزرگ قرار دهید. بگذارید 1 تا 2 دقیقه خنک شود.

 2. شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کرده و از خامه زده شده برای مخلوط کردن استفاده کنید ، حدود 30 ثانیه هم بزنید.

 3. سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق هم بزنید تا آرد تازه ترکیب شود. تکه های شکلات را به مخلوط اضافه کنید و حدود یک ساعت در یخچال قرار دهید.

 4. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. با کاغذ روغنی یک ورق پخت درست کنید. حدود 2 قاشق غذاخوری روغن پخت را روی تابه بریزید و با دستان خود کمی صاف کنید.

 5. اطمینان حاصل کنید که بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. به مدت 8 تا 9 دقیقه در فر قرار دهید. وقتی آنها را از فر خارج می کنید ، نمک تخت بپاشید. سپس بگذارید روی تابه خنک شوند (به پخت کمی روی تابه ادامه می دهند). با کاردک برداشته و روی قفسه خنک کننده قرار دهید تا خنک شود.

  چند روز در ظرفی که هوا را روی بشقاب نگه می دارد نگهداری کنید ، و در صورت لزوم بعد از آن در یخچال یا یخچال طولانی مدت قرار دهید.دیدگاهتان را بنویسید