کنفرانس جهانی انجمن جهانی بانکداری باز و مدیران مالی باز در ماه سپتامبر


نمایشگاه Open Banking، بزرگترین جامعه مدیران بانکداری باز و امور مالی باز در جهان، که بزرگترین تحول دیجیتال در بخش خدمات مالی را نشان می دهد، امسال به صورت حضوری از ۲۹ تا ۳۰ سپتامبر در آمستردام برگزار می شود.

آدام کاکس، یکی از بنیانگذاران نمایشگاه بانکداری باز، گفت: “دستورالعمل بازنگری شده خدمات پرداخت (PSD2) و بانکداری باز همچنان به تسریع و تغییر شکل اکوسیستم خدمات مالی در اروپا ادامه می دهد و راه را برای PSD3 و همسویی مجدد تامین مالی هموار می کند. نمایشگاه بانکی بار دیگر برگزار می‌شود. سایرین در اروپا رهبران بانکداری باز، امور مالی باز و پرداخت‌های باز را گرد هم می‌آورند تا راه را برای نوآوران، قانون‌گذاران و سیاست‌گذاران در سراسر اکوسیستم اروپا روشن کنند.

رویداد امسال که در یک محیط ژئوپلیتیکی و نظارتی ناپایدار برگزار می‌شود، بستری را برای بررسی پیشرفت، اشتراک‌گذاری هیجان‌انگیزترین تحولات، تحلیل روندهای فعلی منطقه‌ای و بحث در مورد پیش‌بینی‌ها برای سال ۲۰۲۳ و پس از آن فراهم می‌کند.

این نمایشگاه تعدادی از موضوعات و موضوعات کلیدی را پوشش می‌دهد، مانند چارچوب بودجه قابل همکاری باز با استانداردهای API و نوآوری‌ها در مسیر پرداخت.

توکن کلاید، مدیرعامل توکن، یکی از سازمان‌دهندگان Open گفت: «از آنجایی که بانکداری باز به طور اساسی چشم‌انداز پرداخت‌ها را تغییر می‌دهد، همه نگاه‌های جامعه پرداخت‌های جهانی به اروپا معطوف شده است، که اکنون در پذیرش بانکداری پیشرو است. نمایشگاه بانکی. API به خوبی شناخته شده است. علاوه بر این، ما انتظار داریم که پرداخت های بانکی باز در اروپا طی پنج سال آینده از ۸۷ میلیارد دلار فراتر رود. از آنجایی که هم مقررات اروپایی و هم نوآوری، پرداخت های حساب به حساب (A2A) را در سال جاری هدایت می کند. خوشحالم که Token .io شریک اصلی نمایشگاه بانکداری باز اروپا ۲۰۲۲ است. در سپتامبر سال جاری، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا دوباره در آمستردام برای بحث ها و فرصت های جدید در مورد پرداخت های A2A و ​​آینده بانکداری باز و امور مالی باز ملاقات کنیم. در اروپا.”

این نمایشگاه به صورت حضوری در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد اما در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به صورت آنلاین ادامه یافت. رویداد امسال از ۲۹ تا ۳۰ سپتامبر در آمستردام برگزار می شود.

مترجم: فرزانه اسکندریان

منبع: Financial IT

لینک کوتاهلینک کپی شد!