کمیته امداد و بیمه سرمد برای گسترش همکاری های خود در حوزه بیمه تلاش می کند


یعقوب رشنوادی در دیدار با معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: یکسان سازی پرتفوی های بیمه ای و جذب حوزه های مختلف بیمه ای به کمیته امداد امام خمینی (ره) می تواند گام خوبی برای گسترش همکاری بین دو کشور باشد. گروه ها.

به گزارش پایگاه خبری توفام آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سرمد، مدیرعامل و جمعی از معاونین این شرکت با نورالله مدبیری معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار و در خصوص گسترش همکاری های دوجانبه گفتگو کردند. گروه ها.

رشنوادی در این جلسه گزارشی از خدمات بیمه سرمد به خانواده بزرگ کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه کرد و گفت: تجدید اعتماد کمیته امداد بیمه سرمد برای سومین سال متوالی و خدمت رسانی به کارکنان این مجموعه فوق العاده است. موفقیت برای ما و تلاش همه است. همکاران ما در بیمه سرمد خدمات مناسبی را به این قشر ارائه می دهند و در دو سال گذشته توانسته ایم رضایت کارکنان کمیته امداد را به شدت جلب کنیم و بسیار باعث افتخار ماست.

وی افزود: شرکت بیمه سرمد به دلیل حمایت های فراوانی که از جمله بانک صادرات ایران دارد، از توانمندی های زیادی برخوردار است و تمرکز ویژه ای بر ارائه خدمات ویژه و منحصر به فرد به کمیته امداد امام خمینی (ره) داریم.

مدیرعامل بیمه سرمد با اشاره به همکاری مثبت دو شرکت در سال های گذشته گفت: طرفین ظرفیت های بسیار بالایی دارند که به درستی از آنها استفاده نشده است و باید بتوانیم از توانمندی های طرفین حداکثر استفاده را ببریم. دستور کار ما.»

وی خاطرنشان کرد: یکسان سازی پرتفوی های بیمه ای و جذب تخصص های مختلف بیمه ای در کمیته امداد می تواند گام خوبی برای گسترش همکاری های دو مجموعه باشد.

نورالله مدبیری معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی(ره) با ابراز خرسندی از خدمات بیمه سرمد گفت: خوشبختانه در نظرسنجی ها اکثر کارکنان کمیته امداد از خدمات بیمه سرمد رضایت دارند و قرارداد دائمی داریم. با بیمه سرمد که از یک قرارداد خوب یاد می کنیم.»

وی افزود: انتظاراتی که در این قرارداد از بیمه سرمد داشتیم تا حد زیادی برآورده شد و عملکرد این شرکت مثبت بود.

نورالله مدبیری همچنین بر استفاده از توانمندی های شرکت بیمه سرمد در بخش های مختلف بیمه ای تاکید کرد و گفت: قطعا دو مجموعه توانمندی بالا دارند که باید به نفع یکدیگر استفاده شود و برنامه جدی ما این است که حداکثر استفاده را بکنیم. از توانمندی های بیمه سرمد.

با توجه به اینکه اولویت ما در همه حوزه های مختلف بیمه رضایت و منافع همکاران است و خدمات باکیفیت خط قرمز ماست و از طرفی اولویت ما برای همکاری در حوزه بیمه در هر کجا که باشد اولویت است. نیاز به خدمات بیمه ای است، بله این شرکت در اولویت خواهد بود.