کلمه سال 2019: ابتکار


یکی از وبلاگ نویسان / افراد آنلاین مورد علاقه من این س askedال را مطرح کردند: کلمه سال شما برای سال 2019 چیست؟ س questionال بزرگی است ؛ فکر می کنم بهتر از فکر کردن در مورد قطعنامه های کلیشه ای برای سال جدید باشد! و من هم همینطور. داشته اند از وقتی ایمیل آنی را دریافت کردم بسیار در مورد آن فکر می کردم و امروز در راه کار به ذهنم رسید.

ابتکار عمل.

به نظر می رسد که اخیراً اتفاقاتی در حال وقوع است. بخشی از آن چیزهایی است که راه را برای من پیدا می کند (به عنوان مثال ، کارهای مستقل تر با برنامه ریزی بیشتر) ، اما به نظر می رسد بیشتر آن از تلاش خودم ناشی می شود. به خصوص:

+ بالاخره روی نقاشی سفارش دوستم کار کردم و کارم را تمام کردم
+ نتیجه ساخت این نقاشی نه تنها پول ، بلکه فرصتی برای نمایشگاه و انگیزه ای برای انجام کارهای هنری زودتر از دیر بود – هیچ نمایشگاهی (خوب ، شاید کمی!)

وقتی صحبت از محل کار می شود ، علاقه خود را برای پر کردن شکاف ناشی از بازنشستگی همکاران ابراز کنید و در واقع بازخورد سریع دریافت کنید و با تغییر احتمالی موقعیت خود ادامه دهید!

+ داشتن ایده هایی برای ایجاد برنامه های جالب تقویت روحیه در محل کار (یک سری مصاحبه کتبی در مورد همه افراد باحال که اینجا کار می کنند و پادکست همراه) ، ترک افراد مناسب ، و دریافت پاسخ “افکار بزرگ درست فکر می کنند” و آن این چیزها همانطور که من می خواستم جوانه می زنند ، و شاید من بتوانم در این زمینه کمک کنم؟ (من واقعاً امیدوارم چیزی از این اتفاق بیفتد!)

من به معنای واقعی کلمه آن چیزها را در سرم گذاشتم وقتی صبح به محل کارم می رفتم ، و می خواستم بلافاصله قبل از اینکه از مغز من خارج شود ، به آن عمل کنم. ابتکار عمل.

بنابراین ، چگونه می توانم این حرکت را تا سال جدید حفظ کنم؟ اینها افکار بعدی من هستند.

برخی از موارد مبهم در حال حاضر:

+ همچنان که پول را به شیوه های بهتری مدیریت می کنم ، به کار خود ادامه دهید و راه های بیشتری برای کسب درآمد بیشتر بیابید

+ مدرسه و شاید داوطلبانه

+ موارد بهداشتی (بسیار مهم ، واقعاً در سال 2018 صندلی گرفت)

+ توسعه بیشتر حرفه ای و شخصی

من فقط می خواهم بیشتر در مورد چه چیزی فکر کنم ابتکار عمل به معنی در طرح بزرگتر از چیزها است.

آیا واژه ای دارید که می خواهید در سال 2019 روی آن تمرکز کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید