کلروفیل: رگ قدرت – پرس رودخانه سلن


با مجوز مشاوره کیم اسپری تجدید چاپ شد.

“برنامه ریزی و کاشت برای دنیایی بهتر” باغبان مانترا جی سی راولستون بود که اغلب به عنوان “بشارت دهنده گیاه” از او یاد می شود. او میلیون ها قلمه و جلبک دریایی را جمع آوری کرده ، تکثیر کرده و آزادانه آنها را در مهدکودک ها و باغ های گیاه شناسی از بیش از 50 کشور مختلف توزیع کرده است! از او به عنوان فردی یاد می شود که “کلروفیل در رگهایش” داشت.

منظور من این است که ما باید کلروفیل را در رگها داشته باشیم – یا حداقل مزایای آن در جریان خون ما جریان دارد. در اینجا چیزی است که آن را بسیار قدرتمند می کند ، به ویژه هنگامی که در حالت طبیعی محلول در چربی است:

کلروپلاستها با پروتئینهای “مولکول چاپرون” انرژی ایجاد می کنند. هنگامی که پروتئین ها قدرت خود را از دست می دهند ، “باز” ​​می شوند یا باز می شوند. هرچه بیشتر هم تراز شوند ، این پروتئین ها ناکارآمدتر و ضعیف تر می شوند. این یک چرخه رو به پایین را آغاز می کند که از بهبود و بازسازی- جهت پیری شروع می شود. Chaperopons از کلروپلاست ها فعالیت های تاشو و باز شدن و همچنین مونتاژ و جداسازی پروتئین های دیگر را تحریک می کنند و به آنها اجازه می دهد تا در ساختار اصلی خود – و از نظر بیولوژیکی مطلوب – تا شوند.

با افزایش سن و قرار گرفتن در معرض میکروب ها ، میتوکندری ما در تبدیل سوخت به انرژی کارآمدتر نمی شود. بدن سعی می کند با انرژی بسیار کمتر از دوران نوجوانی کار کند. این امر منجر به اختلال در هضم ، متابولیسم ، کاهش ایمنی ، اختلال در عملکرد کلیه / کبد ، حرکت کندتر و تضعیف قدرت می شود.

میتوکندری ناشی از کلروپلاست ها به ATP ، “مولکول اصلی انرژی” تبدیل می شود. با مصرف رنگدانه های کلروفیل گیاهی ، می توانیم مستقیماً از نور خورشید انرژی دریافت کنیم. مثل این است که ما با خوردن رنگ سبز فتوسنتز را برون سپاری می کنیم!

دی اکسید کربن بیش از حد نقش مهمی در “گرمایش جهانی” سیاره ما دارد. این یک خفه کننده است- به این معنی که باعث از دست دادن هوشیاری یا مرگ از طریق بهبود می شود. در سطوح متوسط ​​، تأثیرات قابل توجهی روی مغز شما مانند کاهش تمرکز و تمرکز وجود دارد. سطوح بالاتر منجر به آسیب سیستم عصبی مرکزی و نارسایی تنفسی می شود. علائم دیگر شامل سردرد ، سرگیجه ، درد و بی حسی ، مشکل تنفس ، تعریق ، افزایش ضربان قلب ، افزایش فشار خون و گرفتگی عضلات است.

گیاهان و درختان سبز به عنوان “غرق شدن” کربن عمل کرده و میزان دی اکسید کربن موجود در هوا را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. با رشد ، دی اکسید کربن را از جو خارج کرده و از طریق فتوسنتز به قند تبدیل می کنند. مقدار کمی دی اکسید کربن به ATP تبدیل می شود. چقدر باحاله؟

کلروفیل شباهت زیادی به پلاسمای انسان و مشابه هموگلوبین دارد – این اکسیژن را از ریه ها به دیگر قسمت های بدن شما منتقل می کند. کلروفیل به طور طبیعی سطح اکسیژن خون را افزایش می دهد- انرژی تقریباً بلافاصله بهبود می یابد.

بنابراین ….. سبزیجات سبز تیره بخورید و برای مرواریدهای کلروفیل-تنها کلروفیل محلول در چربی واقعی همانطور که طبیعت در نظر داشت ، دوید. در اینجا تفاوت آن وجود دارد ، اینجا را بارگیری کنید.

مارک اندرسون از Standard Process West نیز مردی است که “کلروفیل در رگهایش” دارد. اغلب گفته می شد که اگر علامت باقی بماند ، خون او سبز می شود. او مجری بزرگ مرواریدهای کلروفیل است و سخاوتمندانه صوتی را به اشتراک گذاشته است که می توانید از یکی از سمینارهای قبلی او “بازگشت به مدرسه برای پزشکان” در اینجا بشنوید. به هر حال ، امسال هنوز وقت برای دیدار با این شخص باقی مانده است!

تصاویر از iStock / Galeanu Mihai (اصلی) ، Vencavolrab (پست).

منابع

کیم اسپری

کل حرفه من حول بالاترین سطح سلامتی و تناسب اندام بوده است. در ابتدا با راهنمایی June Embury CN از سن رافائل ، سپس وارد این استارتاپ شدم و یک فروشگاه پررونق “در غذاهای بهداشتی صورتی” در Cloverdale ، CA ساختم. دکتر که تأثیر زیادی در مسیر حرفه ای من داشت دیک ورسندال دی سی بود. من همیشه مفتخرم که یکی از شاگردان او هستم. پس از فروش عمل خود در Cloverdale ، من به طور تمام وقت به عنوان یک فروشنده بالینی برای Standard Process – یکی از قدیمی ترین متخصصان مراقبت های بهداشتی دارای مجوز آمریکا کار کردم.

من کسب و کار خود را حدود 100 برابر سرمایه اولیه خود فروختم. من فکر می کنم من توانستم به این مهم دست پیدا کنم زیرا دوست دارم (و در انجام آن بسیار خوب بودم) با پشتکار به دیگران در جامعه خود کمک کنم. من از تخصص اولیه استفاده کردم و 20 سال بر اساس آن کار کردم – از پزشکان مختلفی که با آنها کار می کنم یاد گرفتم. من با پزشکان متخصص ، متخصصین طب سوزنی ، متخصصان طب سوزنی کار می کنم و در موارد دشوار و درک آنها با موفقیت به آنها کمک کرده ام.

من یک محقق مشتاق هستم و تمام تلاش خود را می کنم تا به سوالات شما پاسخ دهم. در سطح شخصی ، من دوست دارم آشپزی و میزبانی “Dining with the Docs” با برخی از پزشکانی که با آنها کار می کنم را دوست داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید