کریستین مک دونالد IBS ، نقرس ، ورم مفاصل ، اضطراب ، فشار خون بالا و کلسترول بالا را درمان کرد و از همه داروهای خود خیلی خوب نشد. این گیاه قلیایی و 80٪ خام است.


سلام ، من کریستین مک دونالد هستم. 4 سال پیش من واقعاً مریض بودم و نمی توانستم 65 کیلو از پسر سومم را کم کنم. من یک دونده نیمه ماراتن با آرتریت ، نقرس ، IBS-D ، فشار خون ارثی ، کلسترول بالا ، میگرن ، اضطراب و موارد دیگر بودم. یک روز من می دویدم و حقیقت را در مورد سلامتی از خدا می خواستم. او به من گفت که به ابتدا بازگردم. آغاز به معنی باغ عدن است.

شفا آنجاست. اولین نیت خدا برای ما بنابراین من شروع به تحقیق کردم و برای تغییر رژیم غذایی با کودک شروع کردم. من با 21 روز غذاهای قلیایی شروع کردم که غذاهای اسیدی را حذف می کرد. سپس غذاهای ترش را یکی پس از دیگری معرفی کردم تا بتوانم ببینم کدام غذاها باعث تحریک من شده اند. مطمئناً به اندازه کافی گوشت ، تخم مرغ و لبنیات درد مرا از ورم مفاصل ، نقرس و میگرن برمی گرداند و همچنین ترس را برمی گرداند. محصولات سفید IBS-D را به عقب آوردند. و غیره

همانطور که مراحل کودک را ادامه می دادم ، بالاخره با چالش های سختی روبرو شدم و سریع آماده شدم. من می خواستم خیلی ساکت باشم ، اما به نظرم راحت است که تا شام روی قرمز بمانم. سپس یک غذای پخته قلیایی دارید. من خودم را در حال قدم زدن می دانم و امیدوارم روزی سفت و سخت باشم. اما من هیچ وقت خودم را کتک نزدم. من سلامتی را دوست دارم.

در این قسمت خواهید آموخت:

husband️ برخورد با شوهر در مواقعی که رژیم غذایی سرخ دارید
How️ چگونه به فرزندان خود ریشه های سالم بدهیم تا به رشد خود ادامه دهند
️ چگونه می توان غذای تمیز را آسان کرد ، به ویژه تهیه غذای خام

کل قسمت را بشنوید:

منابع قسمت:

.️Christine op فیس بوک
من محصول ناقص را درب من تحویل می گیرم. اینجا 10 دلار است برای خرید و ایجاد جعبه ناقص خود با میوه ها و سبزیجات ارگانیک.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی شما
آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
Buch My Book ، شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
🍓 30 روز چالش خام وگان
📧 به من ایمیل بزن س aالی ارسال کنید و آن را در پادکست توانمندسازی سلامت مواد غذایی خام دریافت کنید

توصیه های کتاب:

// HOST سامانتا لاچز
مربی مجرب سلامت جامع

// مهمان کریستین مک دونالد
تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی ، Fra a Mamm

اطلاعات این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و برای مشاوره پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما تأیید نشده است. همه محصولات / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید