کدام روش لاغری با دستگاه مناسب تر است؟


چرا روش لاغری با دستگاه؟

جدیدترین فناوری روز دنیا انواع مختلفی از راه حل ها را برای مشکلات و بیماری هایی که چاقی برای افراد ایجاد کرده است ، ارائه می دهد. امروزه می توان از روش های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه های لاغری به گونه ای طراحی شده است که تناسب اندام را برای افراد فراهم می کند. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری طرفداران زیادی در کلینیک ها به دست آورده و تعداد بیماران را بیشتر افزایش داده است کلینیک لاغری می افزاید.

خلاصه ای از بهترین روش کاهش وزن با دستگاه:

» کدام روش لاغری با دستگاه مناسب است؟

» چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

» بهترین دستگاه لاغری موضعی

» کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

» عوارض رژیم غذایی محلی

لاغری با دستگاه

کدام روش لاغری با دستگاه بهتر است؟

متخصصان با بررسی وضعیت جسمانی افراد ، میزان چربی موضعی و سلولیت ، دستگاه مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. لاغری با دستگاه می تواند سلولیت را در عین ایجاد شکل دلخواه بهبود بخشد.

چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

سازوکار دستگاه های لاغری این به گونه ای توسعه یافته است که می تواند بافت چربی را با روش های مختلف مانند حرارت ، انجماد ، امواج مافوق صوت ، ارتعاش و .. بافت چربی را از نظر ناحیه بدن به دو دسته تقسیم کند: برگشت پذیر و برگشت ناپذیربه

عملکرد لاغری با دستگاه به گونه ای که بافت چربی را تا حد ممکن برگشت ناپذیر کند. به طوری که سلول های چربی وارد متابولیسم بدن شده و به انرژی تبدیل می شوند. در این حالت دیگر هیچ سلول چربی برای رشد وجود ندارد.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

پزشک با توجه به بافت چربی در ناحیه مورد نظر ، بهترین دستگاه را برای شما انتخاب می کند. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر است که تمام تجهیزات لازم را دارند.

کلینیک لاغری Atresia با ارائه بهترین دستگاه های لاغری مانند Shockwave ، RF ، Cavitation ، LPG ، Body Sculptor و Cryolipolysis ، کاملترین خدمات را ارائه می دهد. از این دستگاه های لاغری می توان برای چانه ، پشت ، پهلوها ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و باسن استفاده کرد.به

لاغری با دستگاه

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

به یاد داشته باشید که استفاده از تجهیزات لاغری باید در جلسات منظم انجام شود. معمولاً بین 8 تا 12 جلسه برای بهترین نتیجه توصیه می شود. مدت زمان هر جلسه بسته به دستگاه و ناحیه بدن متفاوت است و بین 15 تا 45 دقیقه طول می کشد. اکثر افراد با دستگاه جلسه چهارم ، اثرات کاهش وزن را تجربه می کنند.

عوارض رژیم غذایی محلی

همیشه برای انجام کارهای پزشکی با متخصص مشورت کنید. استفاده نادرست از دستگاه های لاغری می تواند عواملی مانند تورم ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوست ، آلرژی ، آسیب به عروق و بافت ماهیچه ای را ایجاد کند.

لطفاً قبل از شروع جلسات درمانی ، پزشک خود را از وضعیت جسمی و بیماری های زیرزمینی خود مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید