کاپوت را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


در حدود تابستان 2020 ، چاق خواهد بود & amp؛  سرم را با مکانیکم باز کن ...

در تابستان 2020 ، چاق شوید و سرم را با مکانیک هایم باز کنید …

اجازه دهید داستانی را در مورد بدن ما به عنوان وسیله نقلیه به موازات آن موازی کنم.

در زندگی من همیشه صفر به عملکرد داخلی وسایل نقلیه علاقه مند بودم.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم خالص آشنا با (بخوانید: ناتوان) در مورد موتور ، قطعات ، کار داخلی و قابلیت های آن و غیره

تنها چیزی که واقعاً می دانستم این بود که برخی چیزها را کجا قرار دهم. جایی که گاز نشت می کند ، نفت نشت می کند ، جایی که بادشکن ها مایع هستند.

سپس ، در مارس 2020 ، برای خودم یک کامیون قدیمی وفادار 85 Chevy خریدم. من عاشق کامیون خود بودم و تصمیم گرفتم که این زمان بسیار خوبی است (بخوانید: اگر الان نه ، کی؟!) مانند همیشه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار وسایل نقلیه و زبان اصلی – زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: مسافرت و نبودن مکانیک های مورد علاقه محلی مورد علاقه من.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، من وقت نداشتم که در خواندن کتاب “وانت برای ساختگی ها” یا حتی برنامه آنلاین “مبانی مکانیک خودرو” سرمایه گذاری کنم.

بنابراین من این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دادم.

سرمو باز کردم. باهاش ​​نشستم من تماشا کردم. من با عدم آگاهی و ناراحتی خود آشنا شدم. من مکانیکی را پیدا کردم که مایل بود نه تنها تعمیرات من را در چنین جانوری قدیمی انجام دهد ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلمات از دهان او در مغز من ترجمه می شوند ، بنابراین من از او می خواهم که کار را برایم آسان کند تا بدانم چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

سرم را بارها و بارها باز می کنم. این یکبار کار نبود. این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزهایی را به خاطر نمی آورم ، از دست خودم عصبانی نمی شوم – اطلاعات جدید زیادی وجود دارد و باید با ذهنم صبور باشم ، زیرا یاد می گیرد بسیاری از زبان های تازه کشف شده را حفظ کند.

pexels-photo-262488.jpeg

متوجه شدم که قبل از اینکه کامیون خود را داشته باشم ، به سادگی خود را “مسدود” کردم تا بدانم زیر کاپوت چیست. من می توانم آن را به هر طریقی که می خواهم نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” “من هیچ علاقه ای ندارم” یا “من در مغزم جایی برای این چیزها ندارم” – اما حقیقت واقعی این بود که من نمی خواستم یاد بگیرم. من توسط بلاک شدم مسئولیت برای یادگیری در مورد آن ناگهان ، آن را جابجا کردم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی این اتفاق برای بدن ما نیز می افتد. ما می توانیم برای ده ها سال “مسدود” شویم تا در مورد چیزهایی که در بدن خودمان هستیم ، غذاهایی که برای ما کار نمی کند ، بیاموزیم یا به پیامهای بدن خود گوش دهیم. سپس اتفاقی می افتد که ما را مجبور به تماشا می کند. حتی اگر نمی خواهیم یا فکر می کنیم زمان نداریم یا نباید داشته باشیم ، به “من مجبورم” می رویم – حتی اگر ناراحت کننده باشد

وسایل نقلیه (به ویژه وانت های قدیمی!) یک شاهکار متناقض هستند.

مانند بدن ما ، این یک پازل است که دارای قسمتهای متحرک زیادی است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “کثیف” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما من نیستم تلاش كردن مکانیک بودن و استرس بودن که من به اندازه کافی نمی شناسم. من یاد می گیرم و اجازه می دهم تسلط آن مکانیک های اطراف من به آرامی از طریق اسمز به من برسد. از طریق باز کردن کاپوت ، بارها و بارها. نه آسان است و نه راحت. (و درست مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر بدانم ، نمی دانم.)

اما من این کار را یک به یک انجام می دهم.

مانند همه چیز در حقیقت ، متغیرهایی وجود دارد – برای مثال ، شما ممکن است این پست را بخوانید و فکر کنید “نه تنها سرم را باز نکرده ام ، بلکه وسواس زیادی برای یادگیری تغذیه دارم!” ما همچنین می توانیم همه چیزهای خوب را بیش از حد پیش ببریم. اگر تمام وقت خود را صرف تغذیه کرده اید ، اگر این همه وقت دارید ، آن را در درون خود دارید ، در اینجا چه چیزی بخوانید.

با رینا چت رزرو کنید

103-DSC_1897.jpg

غذاها را بررسی کنید ، چه کاری می تواند برای شما انجام دهد ، و حرکت در اطراف غذاهای محلی در حال حاضر در جهان ما حیاتی است. محرک های خود را برای هوس ، خارج شدن از فرهنگ رژیم غذایی و تمیزتر غذا خوردن کشف کنید تا احساس بهتر و قدرتمندتری داشته باشید. اما برای رفتن به مدرسه لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید و متخصص تغذیه شوید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. می توانید به سادگی کاوش کنید ، فقط زیر فرش را نگاه کنید ، بخوانید ، فکر کنید ، بنشینید. بدون فشار ، فقط نگاه کنید. فقط زیر سر خود قرار دهید و نفس بکشید ، با تمام اعضای بدن خود که به آنها توجه نکرده اید یا توجه زیادی نکرده اید بنشینید ، ببینید با چه چیزهایی آشنا نیستید و کشف و یادگیری آن چیست. و اگر “ماشین” شما خراب شد و فراموش کردید زیر کاپوت را نگاه کنید ، بدانید که پشتیبانی در اطراف شما وجود دارد تا شما را به جایی که باید برسانید برساند. من می توانم از سفر سلامتی شما حمایت کنم. بنابراین ، ادامه دهید ، سر خود را باز کنید.

درست مثل یکی کاملا مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم.

xo ،

websignatur.jpg

دیدگاهتان را بنویسید